Нова WEB камера на входа на града

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Нова WEB камера на входа на града

Мнение от stivans »

Нова WEB камера на входа на града.
http://webcams.free.bg/StaraZagora01.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от nasenceto »

Eй бая се чудих къде е докато разбера. Там са офисите на Анди (видеонаблюдение). Точно на мястото което се показва правят онея групови проверки. Сега може да хвърляте по едно око дали не са там ченгетата преди да излизате източно от града.
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от stivans »

Според мен това е след СБА и бензиностанцията на Петрол посока кв.Зора преди детелината.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от Bul-Dog »

stivans написа:Според мен това е след СБА и бензиностанцията на Петрол посока кв.Зора преди детелината.
Баш там си е, де! Бе тез кво мислят с тия камери, Лондон ли ще ставаме. Баси следенето, баси нещото.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от BazilVenceslas »

Не бе, просто се превърнахме в милиционерска държава.
Преди 20г. ДС, поне са следяли само директорите на заводи и разни партийци, за да има кога да сменят от разни постовете!
А сега защото няма заводи и ГЕРБерите са окопали всевъзможната власт (кметове,министри...) остава да се следи народа.
skype: bravo191
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от nasenceto »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Голямо следене...с WEB камера :lol: :lol: :lol: :lol:
Aй стига сте ме разсмивали. За мен лично са много полезни. Предпочитам да зяпам уеб камерите отколкото да вярвам на некомпетентни синоптици или преувеличаващи разказвачи. Например редовно си зяпам уеб камерата на хижа Плевен или като ми накипи от задачи разпускам за 2-3 минути, гледайки безцелно кво става из града примерно.
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от Princo »

Има ли драгаде в СтЗ такива камери и ако дадете линкове,чудно ! :mrgreen: :cheers:
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от nasenceto »

http://webcams.free.bg/#StaraZagora
EDIT: гледам че в момента повечето са офлайн. До скоро всички си бачкаха нон-стоп.

Е, айде стига вече де. Прекалявате. Не остана една тема която да не се обърне в края на краищата на тема за политика, Борисов, комунизъм и конспирация (някои още от втория пост се извращават). Имам чуство че някои хора явно си падат на оная работа, попаднат ли на работещ форум и си изливат в него всичката простотия, която иначе не би намерила друга трибуна. Правете една тема само за тва и там може да се пише наволя само и единствено за тва. И аз ще участва. обещавам.
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от stivans »

http://webcams.free.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Това наистина е един от най-добрите сайтове с камери от България.Мисля че са повече от 70.Полезно е ако се налага да ходиш някъде.Редовно го преглеждам зимата като ходя на ски да разглеждам как е времето и снега по пистите.
Най отдолу на сайта има "Записи от уеб камери - видео архив "-записи от полицейските камери,може да се учудите кави ненормалници има по улиците на София.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от nasenceto »

Ей, супер. Аз за тва гледам камерата на хижа Плевен, щото основно в централна Стара планина си правим предхочета.
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от stivans »

Днес има патрулка на КАТ.Може да им се порадвате.
http://webcams.free.bg/StaraZagora01.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
skype: stivans
Стара Загора
simeon.maksimov
Новак
Новак
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Мар 30, 2015 18:54 pm

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от simeon.maksimov »

Заради тях си купих анти-радарче.От две години нямам проблемчета никакви ! Ето вижте какво представлява http://alltimecams.com/radar-detector всичко си ми е наред ,скоро очаквам златен талон хаха.Ако вложите повечко пари няма да засича вратите на магазините(автоматичните) и ще си спестите доста главоболия
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Нова WEB камера на входа на града

Мнение от Mendeleev »

Не се заяждам, ама като са на режим "стрелба" и от 2000 лв да е радар-детектора пак няма да те спаси. Аз от 5 години карам с радар-детектор, така че имам наблюдения. Караме си по правилата или зад някой, който кара с нашата скорост и него като го стрелнат намаляме - опит. Най-важното е да не се кара несъобразено с пътните условия.
Публикувай отговор