Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загора?

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загор

Мнение от Bul-Dog »

"Всички са маскари!" си е пак изцяло наш роден патент! По цял свят избират вече доказали се и успели хора-само тук избираме мижитурки, които умеят единствено да "омайват"!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загор

Мнение от besniaa »

Докато кандидатите са партийно спуснати малоумници ще е така... Все още масово се гласува под строй - моята партия издига този, следователно аз ще гласувам за него, нищо че не го познавам или че е голям боклук...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
niks
Потребител
Потребител
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 18:38 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загор

Мнение от niks »

Добре, от бившите кметове на Стара Загора, кой ви е направил най-добро впечатление? Добре да променим въпросът, кой ви е направил по-малко лошо впечатление от останалите? Нека всеки отговори.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загор

Мнение от Bul-Dog »

besniaa написа:Докато кандидатите са партийно спуснати малоумници ще е така... Все още масово се гласува под строй - моята партия издига този, следователно аз ще гласувам за него, нищо че не го познавам или че е голям боклук...
Да, за съжаление си прав! Това е типично не за свободните народи, а за стадата! След толкова години безбожен комунизъм, просто не виждам как може да не отива и да гласува като стадо тоз народ. Макар че има все пак някакви признаци на осъзнаване в последно време. Но то си е така-не може лъжата да побеждава/да трае/ вечно.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загор

Мнение от Bul-Dog »

niks написа:Добре, от бившите кметове на Стара Загора, кой ви е направил най-добро впечатление? Добре да променим въпросът, кой ви е направил по-малко лошо впечатление от останалите? Нека всеки отговори.
Аз успешен кмет на Стара Загора не мога да ти посоча, но веднага се сещам примерно за кмета на Раднево, бившият кмет де-Нончо Воденичаров-направо си нямаш представа колко направи за хората тоя човек! И не е случайно, че го бяха избрали за втори мандат с някакъв убийствен резултат пред останалите кандидати-нещо към 75% май беше. Ето пример! Макар силно скептични в началото, хората се убедиха в него след първия му мандат. За добър пример за кмет мога да дам и кмета на Каварна-Цонко Цонев. Който е ходил натам, ще знае за какво иде реч.
Така е-има и хора, които си вършат работата! То е и казано-"по делата ще ги познаете!"
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загор

Мнение от besniaa »

Bul-Dog написа:
niks написа:Добре, от бившите кметове на Стара Загора, кой ви е направил най-добро впечатление? Добре да променим въпросът, кой ви е направил по-малко лошо впечатление от останалите? Нека всеки отговори.
Аз успешен кмет на Стара Загора не мога да ти посоча, но веднага се сещам примерно за кмета на Раднево, бившият кмет де-Нончо Воденичаров-направо си нямаш представа колко направи за хората тоя човек! И не е случайно, че го бяха избрали за втори мандат с някакъв убийствен резултат пред останалите кандидати-нещо към 75% май беше. Ето пример! Макар силно скептични в началото, хората се убедиха в него след първия му мандат. За добър пример за кмет мога да дам и кмета на Каварна-Цонко Цонев. Който е ходил натам, ще знае за какво иде реч.
Така е-има и хора, които си вършат работата! То е и казано-"по делата ще ги познаете!"
Два нагледни примера... Сещам се за 2003 год, когато избираха Лечков за първия му мандат - тогава хората гласуваха за него заради личността и името му - той не беше партиен кандидат... По-късно той доказа, че е абсолютно некадърен като управник, изключително крадлив и корумпиран, но това е друга тема...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
branitel_stz
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 18:02 pm

Re: Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загор

Мнение от branitel_stz »

Кандидатурата на БСП за кмет на предстоящите избори вече е направена.На конференцията беше избран за кандидат доцент Бойчо Биволарски Общински лидер на БСП. Мисля 4е това е една добра кандидатура.Занимавал се е с общински дела много години,и познава проблемите на общината.Има нужния
опит, бил е председател на общинския сьвет,общински сьветник сьщо.Така че материята му е добре позната.А и мисля че това ще бьде продьлжаване на политиката на вьзход на общината,започната от Евгени Желев.
А за неговия опонент,не ми се говори..........29годишен!!!!! представяте ли си каква самонадеяност и нахалство!!!! 29 годишен!! Ама какво ли се чудя, тя една партия.......:))))) какви ли кадри може да има!!! Та той семеен бюджет не е правил още......,както е казано по-горе кадрите им са гола вода!!!!
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загор

Мнение от nasenceto »

На тези избори направо не знам за кой ще гласувам. Хвани единия, удари другия. Кой ги предлага тея хора за кандидати...акъла не ми го побира...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загор

Мнение от sawo »

branitel_stz не се обиждай, но да не си някой агитатор на БСП? :)
Аватар
spiralkinda
Потребител
Потребител
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 10:51 am

Re: Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загор

Мнение от spiralkinda »

branitel_stz написа:Кандидатурата на БСП за кмет на предстоящите избори вече е направена.На конференцията беше избран за кандидат доцент Бойчо Биволарски Общински лидер на БСП. Мисля 4е това е една добра кандидатура.Занимавал се е с общински дела много години,и познава проблемите на общината.Има нужния
опит, бил е председател на общинския сьвет,общински сьветник сьщо.Така че материята му е добре позната.А и мисля че това ще бьде продьлжаване на политиката на вьзход на общината,започната от Евгени Желев.
А за неговия опонент,не ми се говори..........29годишен!!!!! представяте ли си каква самонадеяност и нахалство!!!! 29 годишен!! Ама какво ли се чудя, тя една партия.......:))))) какви ли кадри може да има!!! Та той семеен бюджет не е правил още......,както е казано по-горе кадрите им са гола вода!!!!
branitel_stz, ти колко общински сесии си гледал за да имаш някаква преценка за Биволарски, аз пък мога да ти кажа, че тоя е абсолютен селянин спрямо държание. Да не забравяме, че е дърт и инат комунист до мозъка на костите си, ако този стане кмет на Стара Загора ще е огромно падение за този град, дори по-голямо от това с настоящия кмет. За 29 годишния като те гледам как пишеш "4" май ще си доста по-млад от него.
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Д-р Евгений Желев отново кандидат за кмет на Стара Загор

Мнение от besniaa »

sawo написа:branitel_stz не се обиждай, но да не си някой агитатор на БСП? :)
xaxaxa то наистина си е обидно хахахахахах :cheers: :cheers:
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Публикувай отговор