Шофьор удари колега с чук по главата

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
Nakito
Потребител
Потребител
Мнения: 411
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 15:39 pm
Местоположение: 2565 km

Шофьор удари колега с чук по главата

Мнение от Nakito »

Шофьор удари колега с чук по главата


37-годишен мъж от Стара Загора подал сигнал в полицията, че е станал жертва на побой, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Пред служителите на реда той обяснил, че докато управлявал личния си автомобил по бул. “Никола Петков”, бил застигнат от “Опел Вектра”.

При изпреварването били повредени страничните стъкла на двата автомобила. Между водачите възникнал конфликт, при който управлявалият опела мъж му нанесъл побой и го ударил с чук в областта на главата.

Установен е извършителят на деянието – това е 29-годишният П. Д. от Стара Загора. Пострадалият е прегледан в центъра за Спешна медицинска помощ и е освободен.

П. Д. е задържан за срок до 24 часа. Работата по изясняване на случая продължава.

http://www.dnes.bg/crime/2011/05/25/sho ... ata.119534" onclick="window.open(this.href);return false;



На 24.05.2011г. около 11.40 ч в Първо РУ “Полиция” – Стара Загора е получено съобщение от 37-годишен старозагорец, че на същата дата докато управлявал личния си автомобил по бул. “Никола Петков” при преминаване през гърбица е бил застигнат от “Опел Вектра”. При изпреварването са повредени страничните стъкла на автомобилите. Двамата водачи спрели в района на автобусната спирка до СБА и помежду им възникнал конфликт, при който управлявалият “Опел”-.а мъж нанесъл побой на тъжителя и го ударил с чук в областта на главата. При проведените бързи оперативно-издирвателни мероприятия екип на районното управление е установил и задържал извършителя на деянието - П.Д. (29) от Стара Загора. Пострадалият е прегледан в ЦСМП – Стара Загора и освободен – без опасност за живота. П.Д. е задържан за срок до 24 часа. Работата по изясняване на случая продължава Първо РУ “Полиция” – Стара Загора.


http://novini.stara-zagora.org/%D0%B8%D ... 16712.html" onclick="window.open(this.href);return false;
There's no mine, there's no yours, the world's Beroe
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Шофьор удари колега с чук по главата

Мнение от Roshavv »

работата почва да става сериозна....напрегнатия живот си казва думата.... :(
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Шофьор удари колега с чук по главата

Мнение от admin »

Брей ... с чук .. 8O
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Шофьор удари колега с чук по главата

Мнение от sawo »

Аз затова си нося бухалка... да ти праснат един чук после върви търси полиция...
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Шофьор удари колега с чук по главата

Мнение от Roshavv »

ам то всеки си носи по нещо (аз тръба).... :oops: но до там ли трябва да се стига...
преди няколко години един ме омаха на Х.Димитър и Левски(не спря на стопа)...вярно падна ми пердето(добре че му се посука колата и неможа му се отвори вратата) но трябваше да го утрепя и после с/у Хлебозавода да ми гният кокалите 100 години...
нямаме никфа култура на пътя..ам никфа.. :? тоя с чука направо разцепи мрака...
тея каде не моат да карат не са виновни ,че да ги млатим с бухалките...виновни са тия каде им дават книжките...а колко пък има без книжки..тфа е друга бира вече....
ам то и законите ни такива.....и полицаите ....всичката ни работа е такава...

затфа бооой с тръбата и токоз.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Шофьор удари колега с чук по главата

Мнение от PoSSeSSeD »

Интересно ми е само, как са засегнати прозорците при изпреварването. Да бяха огледалата добре, ама прозорците :?
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Шофьор удари колега с чук по главата

Мнение от sawo »

Явно не е успял да изпревари и се е ударил странично в него най-вероятно от злоба, ядосал се е и ето...
Публикувай отговор