Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от BazilVenceslas »

3.06.2011

Питбул нахапа 10-годишно дете в Стара Загора.

Момчето е настанен в болница, а кучето е прибрано в общински приют, съобщиха от Областната дирекция на полицията в града. На 2 юни във Второ РУ "Полиция" - Стара Загора е получено съобщение за нахапано дете от куче на бул. "Патриарх Евтимий".

При извършената проверка на място е установено, че 10-годишно момченце от Стара Загора е било ухапано от питбул под коляното на десния крак. Детето е настанено за наблюдение в МБАЛ - Стара Загора, без опасност за живота.

Установено е, че животното е стопанисвано от Г.А. на 52 години също от Стара Загора, без необходимите документи.

С констативен протокол от звено "Контрол по чистотата и опазване на околната среда" при община Стара Загора, питбулът е иззет и настанен в общински приют.

На Г.А. е съставен акт за установяване на административно нарушение по наредба за реда и условията за отглеждане на животни в общината.

Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава Второ РУ "Полиция" - Стара Загора.

news.bg

Много мразя такива кучета бойни породи. Само като видя как собственика, до сега винаги съм забелязвал, че са с просташки мутри (то кой ли би си взел бойно куче за любимец), го разкарва гордо и сере по тротоара и дърветата, направо ми идва да застралям кучето директно, стопанина с дръжката по главата...
Така че, драги съфорумници, които отглеждате такива кучета, даже и в гейските си дворове, ВИЕ СТЕ ДЕБИЛИ !
skype: bravo191
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от admin »

Ще го глобят този 50 лв и тва ще е.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от BazilVenceslas »

Кучемраз!
skype: bravo191
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от Princo »

Не са виновни кучетата.Едно куче се държи по начин,по който го възпита стопанина му.Като детето.За конкретния случай,кучето е било собственост на един луд от Стара Загора,който 100 % сте виждали по улиците,с една бухнала коса,бивш борец.Кучето са му го подарили,но той не го е хранил и го е бил редовно.Нормално е такова куче да захапе някой. :(
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от sawo »

Интересното е, че обвинението не е задето кучето е нахапало някой, а защото той го гледа без документи!! Ако беше с документи какво? Всичко щеше да е наред ли?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от admin »

Интересно ... 8O
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
PACHO26
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 16:51 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от PACHO26 »

BazilVenceslas написа:3.06.2011



.

Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава Второ РУ "Полиция" - Стара Загора.

![/i]
ще го съдят,но трябва да го съдят родителите на детето и отделно общината а не кои както може да се оправя
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от Bul-Dog »

Интересно е, че можеш много лесно да определиш що за човек имаш пред себе си само по това какво куче води! Най са ми симпатични хората с дребните породи-пекинезчета, булонки, пинчерчета...хора, които обичат животните, наясно са със себе си, уверени и уравновесени-за тях е важно да получават и дават любов от любимото същество-нищо повече. После много ми е драго да видя и хора водещи на разходка лобрадори, ретривъри, колита, немски овчарки...т.е. по-едрите но също така умни и добронамерени породи кучета. Когато видя обаче човек водещ ЧЕЛЮСТИ на каишка ми става хем смешно, хем тъжно-комплексари и недорасляци-"вижте колко ми е яко и агресивно кучето-такъв съм и аз". Горките селектирани за боеве кученца-те са създадени да повдигат егото на едни недовършени хора!
В цивилизованите страни тези породи са забранени! Или ако не, то поне се гледат при много строг контрол и правила. Ех, мечти. То и в цивилизования свят няма и напъдени по улиците животни...но какво да се прави-живеем на границата на Ориента!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от Zac »

Bul-Dog написа:Интересно е, че можеш много лесно да определиш що за човек имаш пред себе си само по това какво куче води! Най са ми симпатични хората с дребните породи-пекинезчета, булонки, пинчерчета...хора, които обичат животните, наясно са със себе си, уверени и уравновесени-за тях е важно да получават и дават любов от любимото същество-нищо повече. После много ми е драго да видя и хора водещи на разходка лобрадори, ретривъри, колита, немски овчарки...т.е. по-едрите но също така умни и добронамерени породи кучета. Когато видя обаче човек водещ ЧЕЛЮСТИ на каишка ми става хем смешно, хем тъжно-комплексари и недорасляци-"вижте колко ми е яко и агресивно кучето-такъв съм и аз". Горките селектирани за боеве кученца-те са създадени да повдигат егото на едни недовършени хора!
В цивилизованите страни тези породи са забранени! Или ако не, то поне се гледат при много строг контрол и правила. Ех, мечти. То и в цивилизования свят няма и напъдени по улиците животни...но какво да се прави-живеем на границата на Ориента!
Не е точно така... ти като видиш питбул, по-добре виж стопанина ли го води, или той него... В смисъл както каза колегата по-горе, кучето е такова каквото го възпиташ. В Чехия като бях ме налази един огромен(а те по принцип не са чак толкова големи) питбул на около 1 година, олигави ме, намачка ме щото тежеше 40 кг, игра още малко с мене и си замина в смисъл куче като куче. Иначе си прав за комплексарите... Аз лично имам болонка :mrgreen: , която вече е на 12 години. Най-милото същество, никога не е хапала или била злобна. И тя, както се предполага, е част от семейството, не по-малко от всеки друг негов член/ :)
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от BazilVenceslas »


Цензурирано
skype: bravo191
SLeeK
Потребител
Потребител
Мнения: 100
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 0:47 am

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от SLeeK »

Също тъй като е отговор на цензурирано мнение.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от admin »

Не съм чел цялата тема, но ми се струва нотка на заяждане:
да се уточним - не визирам САМО ТЕБЕ
като чета и мнението. За това е цензурирано.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от BazilVenceslas »

СПАМ
skype: bravo191
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от admin »

Аман от малоумници който се мислят, че знаят всичко или си мислят, че всички са длъжни да си сверяват мерниците по тях.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Питбул изпохапа дете в Стара Загора

Мнение от realprofesora »

@Zac & all .Преди години имаше случай -болонка така нахапа едно лапе 4 годишно момиче , че му разпра бузата.А е било на съседи и са си играели всеки ден.
Popopopopo
Публикувай отговор