Циганско нападение над семейство в дома му

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Циганско нападение над семейство в дома му

Мнение от Roshavv »

1916 написа:В момента в Катуница става страшно.За пръв българите някъде да се обединят и да тръгнат срещу циганската измет!От Пловдив няколко хиляди човека също тръгвали като подкрепление.
Не е ли време и ние да се събудим!!!Мангалите от Стара Загора и селата в околията си правят каквото искат ние мълчим!!!
ако има идея за "събуждане" свиркайте..... :spank: :angry:

къде тфа в самара.. аз съм в самара 2...нищо не съм чул.... най верочтно е в самара 1 .. там има мноо мангал... :spank: :spank: :spank: :spank: :spank:
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Циганско нападение над семейство в дома му

Мнение от realprofesora »

В Катуница се обединиха ,защото загина младо момче.Тука също може да се обединят хората, но трябва да загинат 2-3ма млади и тогава.Така сме устроени Българите.Трябва да се погуби човек, за да ни стане ясно на всички ,че така няма да може да продължава.
Така, че трайте си засега Заралии.Няма кой да ви обедини и поведе ....докато не дойде смъртта.
Popopopopo
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Циганско нападение над семейство в дома му

Мнение от nasenceto »

Bul-Dog написа:Насе, Насе, става страшно, хората вече не могат да търпят. И по-зле ще става, то е ясно..."Нашата полюция ни пази!" :mrgreen:
Tакива самозабравили се фамилии (или организации) има много и то не само цигански. Нетърпението ни не трябва да бъде насочено само към циганските, а към всички решили че са над закона и държащи се с останилите все едно са им длъжни и едва ли не роби. Нулева толерантност към всеки незачитащ както писаните, така и моралните правила и ценности.
Публикувай отговор