Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Аватар
belata
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 535
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:49 am
skype: belatatatat

Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от belata »

Поредната циганска изцепка се случи,в момента гори цялата гора над кв.Лозенец,циганите палят гората за пореден път за да могат да изсичат после поголовно дървета,без да има последствия....пожарните не могат да се справят със стихията,ние всички плащаме за кефа на чернокожите изроди,които от години обезлесяват безнаказано периметъра,и дават пари на ръка на "контролните органи" които уж трябва да опазват горите от набези......
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от besniaa »

Дано пожара тръгне към Лозенец и обезпаразити хълма.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
angelusbg
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 14:40 pm
skype: angelusbg

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от angelusbg »

Абсолютно грозна гледка. Просто нямам думи. И тая държава продължава да ги стимулира ... Отвратително и жалко ... :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank:
ДЪРЖАВНИЦИ СПИТЕ МАЙКА ВИ!
То верно идват избори дано се поразбудите!
Последно промяна от angelusbg на Съб Сеп 10, 2011 23:43 pm, променено общо 3 пъти.
"Колкото повече, толкова повече!"
А.А.Милн ("Мечо Пух")
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от Tenebrus »

angelusbg написа:Абсолютно грозна гледка. Просто нямам думи. И тая държава продължава да ги стимулира ... Отвратително и жалко ... Предлагам да се съберем всички от форума и да отидем да им запалим къщите да им покажем как се пали нарочно ... :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank:
Тази красива гора за тези нещастни говеда ... ДЪРЖАВНИЦИ СПИТЕ МАЙКА ВИ ЦИГАНИ !

Ииии...ще отидеш в затвора...за съжаление.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от realprofesora »

Tenebrus написа:
angelusbg написа:Абсолютно грозна гледка. Просто нямам думи. И тая държава продължава да ги стимулира ... Отвратително и жалко ... Предлагам да се съберем всички от форума и да отидем да им запалим къщите да им покажем как се пали нарочно ... :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank:
Тази красива гора за тези нещастни говеда ... ДЪРЖАВНИЦИ СПИТЕ МАЙКА ВИ ЦИГАНИ !

Ииии...ще отидеш в затвора...за съжаление.
Даже по закон още сега с тези подбуди за размирици , насилие и расова дискриминация може да отиде в затвора. :lol:
Смешню.Сега не е времето на боя.По завоалирано трябва синко.Организирай тайна организация.Закълнете се , привлечете членове, финансирайте се , подгответе си дългосрочен план за действие -срещу какво и срещу кого да се борите и т.н. .....и докато започнете по-сериозните задачи да изпълнявате иииии току виж някой ви издал.. :lol: :lol: :lol:
Popopopopo
Аватар
angelusbg
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 14:40 pm
skype: angelusbg

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от angelusbg »

realprofesora написа:
Tenebrus написа:
Ииии...ще отидеш в затвора...за съжаление.
Даже по закон още сега с тези подбуди за размирици , насилие и расова дискриминация може да отиде в затвора. :lol:
Смешню.Сега не е времето на боя.По завоалирано трябва синко.Организирай тайна организация.Закълнете се , привлечете членове, финансирайте се , подгответе си дългосрочен план за действие -срещу какво и срещу кого да се борите и т.н. .....и докато започнете по-сериозните задачи да изпълнявате иииии току виж някой ви издал.. :lol: :lol: :lol:
Цял живот гледам как моята държава "ТОЛЕРИРА" чуждите... е писна ми .. те рушат. не зачитат езика ни. отвличат децата ни. прибиват момчетата ни. ограбват къщите ни. само аз ли мисля така ?
"Колкото повече, толкова повече!"
А.А.Милн ("Мечо Пух")
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от besniaa »

Ударно земя-земя,а после и да хванат някой - късно ще е ...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
angelusbg
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 14:40 pm
skype: angelusbg

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от angelusbg »

Вече специално ромските братя от квартала горе не знам какво искат... Живеят в старазагорският вариант на " Beverly hills". сметки за ток не плащат, за вода , за още куп други работи за които ние плащаме като попове, без никой да ни пита имаш ли пари нямаш ли ...
"Колкото повече, толкова повече!"
А.А.Милн ("Мечо Пух")
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от nasenceto »

angelusbg написа:
realprofesora написа:
Tenebrus написа:
Ииии...ще отидеш в затвора...за съжаление.
Даже по закон още сега с тези подбуди за размирици , насилие и расова дискриминация може да отиде в затвора. :lol:
Смешню.Сега не е времето на боя.По завоалирано трябва синко.Организирай тайна организация.Закълнете се , привлечете членове, финансирайте се , подгответе си дългосрочен план за действие -срещу какво и срещу кого да се борите и т.н. .....и докато започнете по-сериозните задачи да изпълнявате иииии току виж някой ви издал.. :lol: :lol: :lol:
Цял живот гледам как моята държава "ТОЛЕРИРА" чуждите... е писна ми .. те рушат. не зачитат езика ни. отвличат децата ни. прибиват момчетата ни. ограбват къщите ни. само аз ли мисля така ?
По паспорти са българи, така че не знам защо ги наричаш чужди? Колкото повече им се надъхваш, толкова повече провокираш в тях реципрочна реакция. Ако това беше вариянта, отдавна да ги нямаше...
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от besniaa »

nasenceto написа: По паспорти са българи, така че не знам защо ги наричаш чужди? Колкото повече им се надъхваш, толкова повече провокираш в тях реципрочна реакция. Ако това беше вариянта, отдавна да ги нямаше...

Паспортите не палят и не крадат...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от Bul-Dog »

Абе не се притеснявайте бе, всяко действие предизвиква противоположно такова. Нали? Или как беше там във физиката.
Много рядко ходя по центъра на заведение, предпочитам тия в квартала тука, но и през редките пъти на Дръмс-а, или пък в Казанлък, колкото пъти съм седнал и веднага довтасва някой малък мангал с протегната ръка за просия. Лошо впечатление прави това сега, нали, докато 12 годишната му майка му прави нови братя с комшиите, докато 17 годишния му татко "по паспорт" чист натурален българин приватизира жица, то "горкото" се скита немило-недраго и проси. И гледам, вярно бе 8O , много състрадателен народ има сред нас българите " по паспорт". Току някой му пусне в ръчицата левче, па му рече: на чедо, земи биричка за татко си, че той ще се върне уморен от работа, или не, по-добре лепилце му купи направо, ще се зарадва повече!

Последното ми ходене на Дръмс-а оня ден, Празник, народ, нароооод и само българи. Мигам аз десетина минути, чудя се, не мога да зацепя кво ми е странното в тая картинка, и накрая се сещам:
къде е, викам, ромското население ве, що толкоз народ има пък те губят темпото, не са излезли, така поне да ни честитят Празника?? А-а-а вика един приятел, стана няколко седмици ги е страх да "работят" по центъра. Едни хлапета, сега беройчета ли са, скинчета ли са, ма много ги бият напоследък. :spank: Че тъй!
Брех, викам, ще да се осъзнае тва племе заспало, надеждата е в младите, види се! Ай наздраве! :cheers:
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от nasenceto »

Kaто им гледам културата и образованието на повечето млади, че вземам да се кръстя :lol:
Ако всичко се решаваше с бой и е*ан, щяхме да сме най-великата нация на света. То не става с тва. Мааалко мозък трябва в главата. Номера е не да ги избиваш, мачкаш гониш, и т.н., а да ги накараш да бачкат за теб. Да впрегнеш наивитета на неграмотните цигани в твоя полза. За пример мога да ти дам няколко мангала в нашата фирма. Първоначално се чудих на шефа що ги взима. Викам си - тея за нищо не стават. Че и големи заплати им дава като за цигани -500, 600 кинта. Оообаче, постепенно се убедих, че е прав. Циганина за тея пари планина ще ти премеси, а ако го уважаваш като човек ти става верен като куче. И бачка. Другите работнице все се оплакват като има работа в събота и неделя, ама мангала не му пука. Той знае че извънредното се плаща и бачка с пълна сила. Най-много ме учуди, че първото нещо, което си купиха бяха лаптопи. Мога да ги уверя, че достъпа им до мрежата ги ублагородява и ограмотява, щото там всичко е текса. Щеш не щеш ще се научиш и да пишеш и да четеш, че и да разбираш.
Какъв е извода от горенаписаното. Ако уважаваш някой, пък ако ще той и мангал да е - то ще има симбиоза. На теб ще ти бачка за по-малко пари и ще ти отвръща също с уважение. Ако се отнасяш с него като измет, то той ще се държи като такъв и ще прави всякви престъпления. Агресията която блика у "младото" населения е полезно да си я насочи към спорт и образование, а не към тъпотии. Мислете малко с тия глави господа анархисти и расисити. И аз не обичам много неща, ама по - добре да вадя полза от всичко, вместо да си затварям вратите сам пред носа и да създавам реципрочна омраза.

PS: @Bul-Dog Явно имаш някой спомен от законите на Нютон... Дано само малка част от спомените от училище са ти толкова мъгляви.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от Bul-Dog »

Айде пак. Демократа мангало и турколюб в действие. Аз спомен от закона на Нютон може и да имам, ама ти от реалния живот представа си нямаш. Естествено, че има и сред тях хора, ест. че и с тях трябва да се отнасяш човешки. Тука ставаше въпрос за едни гадове, дето даже и обикновените мангали не могат да търпят. Сещаш ли се преди години за едни, дето ги разкарваха из България и никъде не искаха да ги приемат? Зрънкови ли, кви бяха там.
Ама не, г-н Демократа държи да се изказва като Българския Хелзински комитет :lol: . Правата на ромите. Да де, ама къде са нашите права, а?!
Помня още времето, когато правешкия мангал, бай ти Тошо, ги обгрижваше като родни пиленца. И пак си бяха същата гадна, долна измет.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от nasenceto »

Bul-Dog написа:Айде пак. Демократа мангало и турколюб в действие. Аз спомен от закона на Нютон може и да имам, ама ти от реалния живот представа си нямаш. Естествено, че има и сред тях хора, ест. че и с тях трябва да се отнасяш човешки. Тука ставаше въпрос за едни гадове, дето даже и обикновените мангали не могат да търпят. Сещаш ли се преди години за едни, дето ги разкарваха из България и никъде не искаха да ги приемат? Зрънкови ли, кви бяха там.
Ама не, г-н Демократа държи да се изказва като Българския Хелзински комитет :lol: . Правата на ромите. Да де, ама къде са нашите права, а?!
Помня още времето, когато правешкия мангал, бай ти Тошо, ги обгрижваше като родни пиленца. И пак си бяха същата гадна, долна измет.
То гадове има из всички раси и националности. И от наще има разни, дето са директно за смъртна присъда. Това не е причина да ги избиеш наред, нали?
То цял свят мрази евреите и ги гони от 2000 години, ама едни от големите умове на науката и техниката са от тяхната рода. Без един Айнщайн например (така и така споменахме физика и Нютон) не вярвам да можеше толкова лесно да си седиш пред компа и да си комуникираме толкова безхаберно.
От българската действителност ще ти спомена един професор Чирков, дето толкова "бели" е спасил и излекувал, нищо че е "гаден черен циганин".
Расата не определя интелекта, а условията в които си израснал. Ако не бяхме натикали/ не бяха се скрили/ всички мангали в гетото (така наречената "сегрегация") сега нямаше да са чак толкова различни от нас. Ако растяха и живееха помежду ни, щяха да са доста повече човеко-подобни. Твоята злоба не знам чак на кво се дължи? Сигурно всеки ден се разхождаш из Лозенец, както самия ти каза из "реалността" и се сблъскваш челно с нея :lol:
Освен това, циганите не са виновни, че не си плащат тока и водата, щото не е луд тоя, който яде баницата. Нашите "бели" управници са, както и шефовете на електро- и ВиК дружества, че не си искат дължимото и не им врътват кранчетата. А престъпността се контролира чрез МВР. Явно нямат волята да се занимават с "цигански" проблеми.
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Мангалите запалиха Гората над Лозенец

Мнение от besniaa »

Кажи 10 известни български цигани, в положителен аспект... Дори с Google е трудно, а без него - немислимо... Пожелавам по-скорошно обесване на всички от Българския Хелзински Комитет - е*ах ти демагозите са тези...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Публикувай отговор