Зимата иде. Почнаха да крадат зимни гуми с джантите

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
Nakito
Потребител
Потребител
Мнения: 411
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 15:39 pm
Местоположение: 2565 km

Зимата иде. Почнаха да крадат зимни гуми с джантите

Мнение от Nakito »

Зимата иде. Почнаха да крадат зимни гуми с джантите

Четири броя зимни гуми заедно с джантите бяха отмъкнати от мазе в Стара Загора, съобщава Областната дирекция на полицията.
В понеделник около 18.50 ч. във Второ РУП-Стара Загора е получено съобщение за взломени избени помещения, разположени на старозагорската улица "Цар Иван Асен".
Установено е, че от едно от мазетата са отнети две зимни автомобилни гуми “Michelin Alpin“ заедно с джантите и две зимни автомобилни гуми "Goodyear Ultragrip 7" също заедно с джантите, собственост на 32 годишен старозагорец.
От друго мазе е отнет електрожен, собственост на 79 годишен мъж.
Работата по случаите продължава от служители на Второ Районно управление Полиция - Стара Загора. Извършителите се издирват.

инфо: http://www.dnes.bg/crime/2011/09/13/zim ... ite.128645
There's no mine, there's no yours, the world's Beroe
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Зимата иде. Почнаха да крадат зимни гуми с джантите

Мнение от besniaa »

http://stznews.bg/otkradnaha-198-kutijk ... -3361.html

Този какво да каже - че е дошло лятото ли ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Зимата иде. Почнаха да крадат зимни гуми с джантите

Мнение от Bul-Dog »

Извършителите се издирват, ама кв. Лозенец е голям, а и всички мангали така си приличат... :mrgreen:
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
angelusbg
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 14:40 pm
skype: angelusbg

Re: Зимата иде. Почнаха да крадат зимни гуми с джантите

Мнение от angelusbg »

Bul-Dog написа:Извършителите се издирват, ама кв. Лозенец е голям, а и всички мангали така си приличат... :mrgreen:
жалко че са ни малко затворите и парите в държавата ... или по=лесно ще ни е да го обградим с една ограда и бодлива тел та да ни е спокойно градчето
"Колкото повече, толкова повече!"
А.А.Милн ("Мечо Пух")
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Зимата иде. Почнаха да крадат зимни гуми с джантите

Мнение от realprofesora »

E защо в нашите мазета никой не бара- защото сме задружни и входа ни се заключва,ако дойде непознат е ...не добре дошъл. :spank:
Popopopopo
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Зимата иде. Почнаха да крадат зимни гуми с джантите

Мнение от niggaz_nature »

realprofesora написа:E защо в нашите мазета никой не бара- защото сме задружни и входа ни се заключва,ако дойде непознат е ...не добре дошъл. :spank:
като ти дойде някой на гости първо разпит на входа и тогава го пущат :lol: . И според мен е по добре да се направят по-строги мерки върху циганите ( като не визирам всички , има някой изключения) . Като не искат да работят и само крадат ще им се налагат строги мерки , ако не затвор то тогава може да се направи нещо като зоопарк за цигани и да си ги събираме там утайката която не става за нищо. Тези които имат желание да си изкарват хляба като всеки нормален човек са добре дошли и по нищо не се различават от всеки нас.

п.п. Идеята с оградата и бодливата тел ми допадна :)
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Зимата иде. Почнаха да крадат зимни гуми с джантите

Мнение от besniaa »

niggaz_nature написа: като ти дойде някой на гости първо разпит на входа и тогава го пущат :lol: . И според мен е по добре да се направят по-строги мерки върху циганите ( като не визирам всички , има някой изключения) . Като не искат да работят и само крадат ще им се налагат строги мерки , ако не затвор то тогава може да се направи нещо като зоопарк за цигани и да си ги събираме там утайката която не става за нищо. Тези които имат желание да си изкарват хляба като всеки нормален човек са добре дошли и по нищо не се различават от всеки нас.

п.п. Идеята с оградата и бодливата тел ми допадна :)

Закони по метода на хан Крум.. Зоопарка е само ненужен разход, в Пакистан може да са добре приети от докторите.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
Matrix_man
Потребител
Потребител
Мнения: 325
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 22:57 pm
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Re: Зимата иде. Почнаха да крадат зимни гуми с джантите

Мнение от Matrix_man »

niggaz_nature написа:......

п.п. Идеята с оградата и бодливата тел ми допадна :)
Аз пък всеки път като мина през Казанлък им се кефя на "маалата".... Ама до колкото знам е от "татово време"... А "нашата" май няма да стане така... за съжаление... :evil:
Публикувай отговор