"Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от fantamaniaka »

не съм 100% сигурен но мисля че ги снимат също!
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от admin »

Снимат когато ги вдигат само, нали ги виждам пред офиса, а и съдът има различно виждане по въпроса със снимките и видията.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
HoCuS
Потребител
Потребител
Мнения: 238
Регистриран на: Вто Окт 01, 2002 12:17 pm
Местоположение: on the edge!!!
Обратна връзка:

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от HoCuS »

А и най-вече тия билети за баня, които ги раздават при платена глоба са им изключително смешни. При един данъчен няма да издържат.

Преди няколко години на старата им трябваха 6 месеца, за да ми намерят чалъм как да ми сложат скоба, защото гумите ми влизаха в калниците. 6 месеца почти всеки работен ден се чудеха и се маеха :).

Сега винаги, когато трябва си слагам талонче.
Don't drink and drive!!!
Don't drive and drink!!!
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от Mendeleev »

За тези момци със скобите смея да твърдя, че си вършат що годе съвестно работата, но тези с паяка са супер дразнещи. Карат си и се оглеждат и си набелязват точно кой да вдигнат. При паркирани 3 коли една до друга на забраненото избират определена, а не първата. При тях правилото " наши и ваши" е в най-голяма сила. Има коли, които седят по цял ден на забраненото и никога не съм видял да ги вдигат. Особено ако някоя кола не е със старозагорски рег. номер задължително я лепват. Не мога да разбера защо винаги дебнат служебните коли, които са нашарени и спираме пред даден магазин за 5 минути да се вземе една заявка и те хоп точно нас почват да вдигат-защото знаят, че ние веднага плащаме без да направят никакво усилие. Защо до мен тариката не го вдигат, а мен. Не мислете, че се жалвам - просто не е редно за едни закона да е един, а за други да е друг. Ще кажете не спирай на забраненото - ами, че половината град направиха забранен - ние служебните коли как да си вършим работата. Има специални разрешителни от общината - добре ами аз ако за всеки град си вадя такова разрешително по-добре да не взимам заплата няколко месеца. Според мен трябва да има възможност човек да си свърши работата...
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от realprofesora »

admin написа:Колкото и да записват професоре, не могат да докажат, че са я сложили точно на теб, защото това са писанки от някой си на ръка на лист хартия. Само плашат с глобата от 100 лв за неправомерно сваляне, можеш да кажеш: бипах жена му на този сега ми прави мръсно, те са се наговорили тука цялата дружина и са я продали някъде.
:lol: :lol: :lol: Mного готина теза, стига и съдията да се върже и ще ти отмени акта.
Popopopopo
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от admin »

Аз съм се отървал с това 2-3 пъти и винаги работи защото влиза в графа лични / семейни взаимоотношения, а полицията там не се меси :wink:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Nakito
Потребител
Потребител
Мнения: 411
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 15:39 pm
Местоположение: 2565 km

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от Nakito »

С нови близо 200 паркоместа се разширява „Зелената зона“ в Стара Загора от следващата седмица. Това ще стане на 26 ноември 2012 г. със заповед на кмета Живко Тодоров за въвеждане на режим на кратковременно платено паркиране на моторните превозни средства на централния градски булевард „Ц. С. Велики“, от западния край на пешеходната зона, до бившето кино „Ж. Диманов“.
Нови 7 паркинг автомата за закупуване на талони за кратковременно платено паркиране са монтирани по северната и южната пътна лента на централния булевард в участъка от ул.“Х. Д. Асенов“ до ул.“ Ал. Батенберг“.
Целта на разширяването на „Зелената зона“ е да се регулира движението на личните автомобили и градския транспорт, като се разтовари централната градска част и се осигури нормален достъп до търговски обекти, банки, зони за отдих и обществени заведения.
С това общият брой на паркоместата става близо 600, а монтираните апарати за самотаксуване са 42. Целта е през следващата година платените места за паркиране да надхвърлят 1000, за да се въведе и SMS-паркиране в Стара Загора.
В момента таксата за 1 час паркиране е 1 лв. и ще се запази до края на годината.
Режимът на паркиране е валиден в работни дни от 08.00 часа до 18.00 часа, а електромобилите и двуколесните превозни средства паркират безплатно на всички паркинги собственост на Община Стара Загора и обособените зони за кратковременно паркиране - „Зелена зона".
Правото на електромобилите да паркират безплатно се установява със стикер, залепен на предното стъкло на превозното средство. Стикерът се издава безплатно за едногодишен период от общината след подаване на заявление от собственика, придружено от копие на регистрационните му документи.

http://novini.stara-zagora.org/%D1%80%D ... 37165.html
There's no mine, there's no yours, the world's Beroe
Аватар
zahar4e24
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 21:57 pm

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от zahar4e24 »

И сега като трябва да оставям лапето на училище в 5-то ще трябва да им плащам 1 лв като го взимам още 1 лв много тъпо са го измислили точно до училището да направят платено паркиране да ядат хурката :spank:
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от Mendeleev »

Аз имам едно предложение към общината да направят всички междуградски пътища зелена зона, че като спираме да пускаме по една вода да пускаме по 1 левче. Също и всички села да направят зелена зона-всяка събота и неделя общината ще пълни здраво хазната, а богатия българин ще може спокойно да си ходи срещу скромно заплащане освен за гориво и за паркиране пред къщата на село. :angry: Също да въведат такса за ходене пеша по пешеходната зона на града!
malkata_stz
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Яну 17, 2015 18:37 pm

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от malkata_stz »

а защо вдигат събота (след като изтече времето за плащане) и неделя??? 8O
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от sawo »

Ако си паркирал неправилно дигат винаги.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от admin »

Събота май само до обяд работи паяка, а в неделя не работи. Поне в Стара Загора. Колкото пъти минавам с покрай стария мол по това време ги гледам и трите паяка строени. Даже мисля, че в събота въобще не работят.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от sawo »

По сигнал работят денонощно всеки ден. Ако искаш да провериш - паркирай на някоя стоянка на такситата например ;)
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от admin »

Аха, а те както карат и набиват аварийки и спират няма ли кой да ги глобява. Аварийните светлени не ти дават право да спираш както и където си пожелаеш.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: "Паякът" в Стара Загора поскъпна с 20 лв.

Мнение от vkv »

admin написа:Аха, а те както карат и набиват аварийки и спират няма ли кой да ги глобява. Аварийните светлени не ти дават право да спираш както и където си пожелаеш.
Предполагам се водят със специален режим на движение за това не ги (се) глобяват.Навремето имаше един началник на КаТ дето се беше глобил сам :blinkblink:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Публикувай отговор