Още 11 камери по пътищата в Старозагорско

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Още 11 камери по пътищата в Старозагорско

Мнение от sawo »

Mendeleev написа:
System_error написа:Напълно съм съгласен. Както винаги съм казвал - проблема ни е контрола. Закони си имаме, ама няма кой да следи за тях. От там следва и всеобщото чуство за безнаказаност и всеки си вее байряка.
Съгласен съм с теб, ама че българина е гоооолям селянин е голата истина. Цял ден шофирам из града и като спра да дам път на някой пешеходец или шофьор правещ ляв завой голамо притискане и свирене отзад. Не мога да разбера какви камери трябва да сложат полицаите да заснемат всички селянии из улиците.
Никакви камери не трябват. Трябват патрулни автомобили в движение, които да следят за нарушения и да спират директно.
Аватар
FishMaster
Потребител
Потребител
Мнения: 120
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 18:14 pm
Местоположение: SZ

Re: Още 11 камери по пътищата в Старозагорско

Мнение от FishMaster »

Точно така стационарните камери се знаят а след тях Газ. Мобилни патрулни автомобили е решението и санкции на място с актове и после отнемане на свидетелство.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Още 11 камери по пътищата в Старозагорско

Мнение от admin »

Във Виена гледах тамошните полицай, трима на кръстовище без кола, единия с лазерен пистолет който измерва скоростта, насочва го към някоя кола, казва им нещо и спират на момента колата. Това е доста тарикатско, защото може да се крият на всякъде и да изкачат в "засада" :twisted:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
zvezda
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:40 pm

Re: Още 11 камери по пътищата в Старозагорско

Мнение от zvezda »

В София съм срещала такива без патрулка (в интерес на истината не и скоро, но може още да ги има), ама се съмнявам да имат подобен уред. По-скоро вероятно спират за проверка...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Още 11 камери по пътищата в Старозагорско

Мнение от sawo »

admin написа:Във Виена гледах тамошните полицай, трима на кръстовище без кола, единия с лазерен пистолет който измерва скоростта, насочва го към някоя кола, казва им нещо и спират на момента колата. Това е доста тарикатско, защото може да се крият на всякъде и да изкачат в "засада" :twisted:
И как ще докажат, че пистолета е снимал точно моята кола, а не тази до мен? Тук камерите за превишена скорост правят снимка, а ако на снимката има и втори автомобил, заснетото нарушение се изтрива автоматично, защото не може да бъде доказано. Има само няколко стационарни камери, които могат да определят в коя лента се е движил автомобила, чиято скорост са засекли.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Още 11 камери по пътищата в Старозагорско

Мнение от System_error »

Като отворя BGMAPS-a и избера Стара Загора, гледам че освен "аптеки", "банкомати" и т.н. има и "полицейски камери". Показва, че е само една и се намира на кръстовището на "Хаджи Димитър" и "Цар Симеон Велики". Аз лично за сефте чувам. Някой знае ли нещо по въпроса?
Аватар
zvezda
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:40 pm

Re: Още 11 камери по пътищата в Старозагорско

Мнение от zvezda »

System_error написа:Като отворя BGMAPS-a и избера Стара Загора, гледам че освен "аптеки", "банкомати" и т.н. има и "полицейски камери". Показва, че е само една и се намира на кръстовището на "Хаджи Димитър" и "Цар Симеон Велики". Аз лично за сефте чувам. Някой знае ли нещо по въпроса?
Да не би да се бъркаш с посочената точка, на която си позициониран?
Наистина дава една камера, но на разклона за Зора.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Още 11 камери по пътищата в Старозагорско

Мнение от sawo »

И аз търсих, но няма нищо на тези улици..
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Още 11 камери по пътищата в Старозагорско

Мнение от System_error »

Не. Като отворя сайта, цъкам на Стара Загора. После в ляво от категориите цъкам на полицейски камери (1) и ми дава точно там.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Още 11 камери по пътищата в Старозагорско

Мнение от sawo »

bgmapz.png
Eто я тази една точка която се намира в Ст. Загора с избран филтър за полицейски камери. Както се вижда няма нищо общо с тези улици.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Публикувай отговор