Протест пред общината днес вечерта

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Протест пред общината днес вечерта

Мнение от Mendeleev »

Разбрах, че тази вечер ще има протести пред общините на големите градове на собственици на заведения против забраната за пушене в заведенията. Ще разберем какъв ефект ще има поредния протест и дали някой ще обърне внимание или ще им бъдат пратени полицаи и жандармери да ги научат кое е правилното решение.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Протест пред общината днес вечерта

Мнение от System_error »

:lol: :lol: :lol: Поредния идиотски протест. Ми тровете се бе.... Да не забравите и цигарка да запалите, ама гледайте да няма деца наоколо...
Кой ще протестира - собствениците на заведения? Да им позволят отново масовата отрова на обществени места, включвайки желаеики или не в тяхното самоубийство и непушачите? Нали на същите тея хора децата им волю - неволю влизат в тея заведение и са най-потърпевши...
PS: 15 години съм бил активен пушач, ама от най - активните, така че не говоря като страничен наблюдател.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Протест пред общината днес вечерта

Мнение от admin »

System_error написа::lol: :lol: :lol: Поредния идиотски протест. Ми тровете се бе.... Да не забравите и цигарка да запалите, ама гледайте да няма деца наоколо...
Кой ще протестира - собствениците на заведения? Да им позволят отново масовата отрова на обществени места, включвайки желаеики или не в тяхното самоубийство и непушачите? Нали на същите тея хора децата им волю - неволю влизат в тея заведение и са най-потърпевши...
PS: 15 години съм бил активен пушач, ама от най - активните, така че не говоря като страничен наблюдател.

+1
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
filomena
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Окт 19, 2012 9:41 am

Re: Протест пред общината днес вечерта

Мнение от filomena »

Забелязвам, че забраната направо застреля повечето кафенета. Но по ресторантите сякаш отливът на клиенти е по-малък ...
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Протест пред общината днес вечерта

Мнение от admin »

По-скоро мисля, че хората взеха да усещат инфлацията и започнаха да си правят сметката. Доста и промиват мозъците на хората, че виждаш ли гърция и сърбия крадели клиенти, което абсолютно не е вярно и си е жива лъжа. Истината е, че там цените са по евтини на хотелите и обслужването им е два пъти по добро от нашето. Ако ти се пие кафе какво ще направиш :?:
Ще седнеш на заведение да пиеш кафе или ще си вземеш от някой автомат на улицата, че е по евтино. Ами погледнете има вендинг машини на всеки ъгъл вече, на някои ъгли даже и по две. Със сигурност пазара е пренаситен. Щом има празни заведения, значи са прекалено много и пазара е наситен.
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор