Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от System_error »

Аргументирай се. Говориш като Волен. Казваш нещо без даже да го вярваш, да не говорим че няма и грам основание за твърдението ти. Сега ще го повториш няколко пъти за да се почувства като истина. Аргументирай се, пак казвам. Аз поне го направих доста надлежно. Грозно е човек да ползва похватите на атакистите и техния лидер.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от muhogon »

System_error написа:Аргументирай се. Говориш като Волен. Казваш нещо без даже да го вярваш, да не говорим че няма и грам основание за твърдението ти. Сега ще го повториш няколко пъти за да се почувства като истина. Аргументирай се, пак казвам. Аз поне го направих доста надлежно. Грозно е човек да ползва похватите на атакистите и техния лидер.
Никакви похвати не ползвам, видях го с очите си, чух го с ушите си, това достатъчно ли е? Ако не е, разрови се из нета, да намериш негово изявление, отпреди няколко дни, изслушай го внимателно, и си сравни писанията тук! Сякаш си негов пиар, или той на тебе, все едно, толкова са ви сходни изявленията. Да си простим, да забравим, да се помирим, да сме толерантни, и прочие! Звучи ли ти познато? И не рипай кат ощипана мома, точно това ми беше и идеята - това, че понякога имаш сходни виждания с някого, по даден въпрос, може и не по един, съвсем не те прави идентичен с него, капиш? Защото, по твоята логика излиза, че ако аз съм идентичен с Болен, то ти си като сянка на Гея!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от System_error »

muhogon написа: Да си простим, да забравим, да се помирим, да сме толерантни, и прочие! Звучи ли ти познато?
НИЩО подобно не съм казал. НЯМА прошка за Гея, Бея и Злодея. НИКОГА!!! Не знам само ти къде го прочете тва в моя пост? Айде да ме цитираш. Никаква толерантност не съм искал към тея тримата + Бареков. Напротив!!! Пълна анихилация за тея нещастници.

Айде първо да четеш ВНИМАТЕЛНО какво пиша и после да "подскачаш като ощипана мома". Капиш?
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от muhogon »

Ами за Буда, Цвъ Цвъ, и другите бандити какво, на тях им прощаваш, тъй ли? А после се праскай, че нямаш общо с Гея... А и, изявлението му е в по-друга насоченост, не визира себе си, поне не и пряко. Гледай го, и тогава ела да спорим, ако още желаеш, иначе е безпредметно!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от System_error »

Борисов и Цветанов няма за кво да им прощавам. Аз съм им поддръжник, не помниш ли?

PS: Като ти казвам, че не четеш внимателно и си насосваш нещата, ми се цупиш. Не се самонавивай и не ми вкарвай чужди мисли в устата. Чети внимателно и спокойно.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от muhogon »

Ето, видя ли, не е трудно, призна си накрая! Щом си поддръжник на Буда, значи си поддръжник и на Гея, те са си едно и също. Това и за кьоравите вече е ясно, за какво говорим изобщо...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от stivans »

muhogon твоята логика е като онзи виц за логиката.Имаш аквариум,значи имаш рибки,щом имаш рибки значи им купуваш храна,щом им купуваш храна значи имаш пари,като имаш пари значи ходиш по жени, като ходиш по жени ,значи не си гей.
След това същия питал шефа си има ли аквариум и той като казал ,че няма ,човекът стигнал до умопомрачителното заключение ,че е гей.
Та и твоята логика след като някои харесва ГЕРБ значи харесва и Бареков.И аз съм гласувал за ГЕРБ. Но това не ми пречи да не понасям Бареков.Последното голямо недоразумение в БГ политиката.Явно това ще е наследника,който ще запълни нишата ,опразнена от Сидеров.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от muhogon »

Тук не иде реч за някаква натъкмена логика, а за факти, от не толкова далечни години. Буда и ГРОБ бяха поредния проект, наследил изчерпалия се мадридски такъв. Той не е противостояние на статуквото, той е част от него, докато не го проумеем, все ще бъде така.

А за Дудука, там всичко е ясно, само хептен будали биха се подлъгали по него. Тоя върл антигробовец, какъвто се изкарва днес, вчера късаше вестници в ефир, и ги наричаше парцали, само защото бяха разкритикували и изобличили с нещо кумира му, същия тоя Буда. Болен също сипеше хвалби по адрес на ГРОБ, с учредяването на миналия парламент, поддържаше го здраво 3 години, а сега изведнъж стана най-големия му противник. Всичките тия превъплъщения, какво са? Ами Буда, нима забравихте, как люто се заканваше на Гея и Ефендито, преди изборите 2009г? Какво стана, какво направи? Нищо, кръгла нула! Е, какво още трябва да стане, за да се разбере, че те са от едната страна на барикадата, всичките управлявали досега, без изключение! А от другата сме ние, обикновените хора, това е истината!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от System_error »

По скоро съм склонен да мисля за война между два големи бизнес кръга, което е нормално за цял свят. Винаги се образуват кръгове с обвързани или приятелки фирми. Неминуемо е.
Не може да има толкова добри актьори. Уж са тъпи, необразовани и незнам кви... Е, ако бяха такова, поне веднъж щяха да се издънят в някоя медийна проява. Не може да са толкова добри. Тва са много години, все пак... Как един пожарникар и едно ченге може да са чак толкова добри актьори, говорещи с толкова плам и жар в очите. Стига бе, да им даваме направо Икар за цялостно творчество :mrgreen: ...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от muhogon »

System_error написа:По скоро съм склонен да мисля за война между два големи бизнес кръга, което е нормално за цял свят. Винаги се образуват кръгове с обвързани или приятелки фирми. Неминуемо е.
Не може да има толкова добри актьори. Уж са тъпи, необразовани и незнам кви... Е, ако бяха такова, поне веднъж щяха да се издънят в някоя медийна проява. Не може да са толкова добри. Тва са много години, все пак... Как един пожарникар и едно ченге може да са чак толкова добри актьори, говорещи с толкова плам и жар в очите. Стига бе, да им даваме направо Икар за цялостно творчество :mrgreen: ...
Ами, докато има такива, дето вярват на максимата - не ме гледай какво правя, ами слушай, какво говоря, ще има и такива изпълнители! Защото, даже и в Библията е казано - по делата им ще ги познаете... По делата, а не по приказките, друго няма какво да кажа!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от System_error »

Ахахха. Ей тва вече беше весело. Автогол, дето се казва. Ти точно какво дело си видял. Май и ти само по приказки съдиш, ама по приказките на руската мафия. .. Която настъпиха по мазола и и заплашиха монопола и изля цялата жлъч на света по опонента си. Силна пропаганда имат, спор няма. Жалкото е, че има будали да се връзват.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от muhogon »

System_error написа:Ахахха. Ей тва вече беше весело. Автогол, дето се казва. Ти точно какво дело си видял. Май и ти само по приказки съдиш, ама по приказките на руската мафия. .. Която настъпиха по мазола и и заплашиха монопола и изля цялата жлъч на света по опонента си. Силна пропаганда имат, спор няма. Жалкото е, че има будали да се връзват.
Будалите са тия, дето се държат за Буда, то оттам иде и етимологията на думата! Настъпиха мафията, чушки, укрепиха я още повече, а факти и дела бол, стига да искаш, можеш да видиш, ама въпроса, е да не си кьорав вътрешно! Щото, който е кьорав вътрешно, ако ще и товарния влак да го блъсне челно, пак няма да го види! Има обаче един обнадеждаващ факт, и това е бавната, агонизираща политическа смърт на ГРОБ, и без да се правя на пророк, но съм сигурен, че точно най-верните му "поддръжници", първи ще се отрекат, и със същия комсомолски плам и ентусиазъм, ще последват поредния "антимафиотски" проект, на Дудука, Пръмова, или който и да е там, името не е от значение. И пак ще се кълнат във вечна вярност и преданост, щото, имат нужда от идоли, без такива, се чувстват изгубени! Сляпата вяра и преклонение, това е водещото, мисленето остава на втори план, ако изобщо го има...Звучи познато, нали? Дежа ву...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от System_error »

В грешка си, ама както и да е. Много партийки се нароиха и всички миришат на мухъл. Не съм забелязъл някоя от тях да събере много проценти. Само на Бареков смешната групичка има рейтинг и за него доста му помага Каракачанов, на който явно му замириса на пари и даде гъза... Времето ще покаже най-добре.
Публикувай отговор