Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Аватар
Matrix_man
Потребител
Потребител
Мнения: 325
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 22:57 pm
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от Matrix_man »

Новината и снимки...
Само не знам, какво са му виновни пожарникарите :spank: ....
paco
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 23:22 pm
skype: paco_picha
Обратна връзка:

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от paco »

крайно време беше.........смешник :)
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от stivans »

Махнаха ламаринените гаражи от града,а кой и как им разреши да слагат тези грозни павилиони в супер центъра на града.Това беше най-неудачното решение и място за разполагане на подобни бараки.Сега разбрах,че било и офис на "България без цензура".
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от admin »

Те сами са си го запалили, чули че се правят атентати и решили и те да си спретнат един на тях си, уж че са голяма работа. Един познат каза, че е говорил с пожарникарите и огъня е тръгнал от вътре от всички страни едновременно. Да каже кой му даде пари да става политик, със заплатата му от 1000 лв на месец няма как да си позволи това.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от Nirvana »

admin написа:Те сами са си го запалили, чули че се правят атентати и решили и те да си спретнат един на тях си, уж че са голяма работа. Един познат каза, че е говорил с пожарникарите и огъня е тръгнал от вътре от всички страни едновременно. Да каже кой му даде пари да става политик, със заплатата му от 1000 лв на месец няма как да си позволи това.
Всъщност, Бареков взимаше около 30-40 хиляди на месец като водещ + субсидия от държавата за новоучредени партии + "подаръци" от "добронамерени" спонсори и т.н. ..... и сметката ще излезе :)
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от admin »

Да, да. Вярвай му, :dancing: ако е за 5 години може. Нищо от това не е вярно, нали се сещаш че според тези думи заплатата му е по голяма от някои собственици на компании с годишен оборот от над 1 милиард лева. Не вярвай на всичките му приказки. Още повече дори и да са му давали тези пари, това означава, че този някой е наливал пари в него за да направи точно тази партия и да е следващата пионка. Не виждам, защо ще взема толкова, да кажеш че е някакъв голям специалист ... :heat:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от Nirvana »

admin написа:Да, да. Вярвай му, :dancing: ако е за 5 години може. Нищо от това не е вярно, нали се сещаш че според тези думи заплатата му е по голяма от някои собственици на компании с годишен оборот от над 1 милиард лева. Не вярвай на всичките му приказки. Още повече дори и да са му давали тези пари, това означава, че този някой е наливал пари в него за да направи точно тази партия и да е следващата пионка. Не виждам, защо ще взема толкова, да кажеш че е някакъв голям специалист ... :heat:
Извинявай, грешни цифри са ми останали в главата. Ето и правилните: http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1049732
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от muhogon »

Не си напрягайте акълите, Дудуков е нов проект, замислен, да замести провалилата се тотално Кунева - Пръмова, както и вече залязващия ГЕРБ - ГРОБ. Отваря се доста голямо пространство, което не бива да се оставя на случайността, че току-виж, във властта влезли и нормални и честни хора. За срам, румънците вече ни изпревариха тотално, днес четох, че бивш премиер ще лежи 4 години, за злоупотреби! Дали и при нас някога, Тиквата, или Гея, или пък Мавъра, а защо не и мадридския плешив комарджия, ще имат същата участ?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от didka »

Глупости...нито Пръмова се е провалила,
нито ГЕРБ са залезли.Хоремашки приказки...
За да се провали,трябва да изгуби следващите
избори и тогава да се твърди това,а ГЕРБ до момента си
държат фронта,колкото и много да се налива омраза към тях...
Dog drags - no tracks...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от muhogon »

didka написа:Глупости...нито Пръмова се е провалила,
нито ГЕРБ са залезли.Хоремашки приказки...
За да се провали,трябва да изгуби следващите
избори и тогава да се твърди това,а ГЕРБ до момента си
държат фронта,колкото и много да се налива омраза към тях...

В голяяяяма грешка си, Пръмова се провали с гръм и трясък, тя трябваше да е в парламента, както и предричаха купените социолози преди изборите, и то с процент, повече и от този на лилипута Болен! Затова спешно се създаде Реаниматорския блок, но за всеки нормален човек е ясно, че това е ден до пладне, старите курви нов бардак няма да направят, и те го знаят. И тука вече се пръкна Дудука, план Б!

ГРОБ, макар и формално да спечелиха изборите, уверено вървят по стъпките на патрона си - НДСВ. И двете бяха сформирани, с единствена цел, да консумират властта, и когато тая цел е непостигната, те бавно, но неминуемо, си отиват, няма какво да ги свързва! Само им вижте "кадрите" - оня, първия напуснал групата, е следствен от години, за икономически престъпления, от което следва, че е напълно зависим! Такива са 99% от хората им, само вижте оная грамада Фидоската, тоя стожер на гробаджийската юридическа мисъл, ами 6те апартамента на многодомеца Цв.Цв., "купени" от тъста му? Ами Буда, тоя криминал от прехода, дето първата му работа като премиер беше да даде винетките на Цветелинка? И още много, много примери... И няма защо да мразим ГРОБ, въпросът е, че те насаждат омраза между хората, те, както и всички във властта!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от System_error »

Кои са ГРОБ? Кои са Реаниматорски блок? Не съм чувал такива политически субекти?

Шегувам се естествено. Тая мода с изкривяването на имената така ли не мина? Този начин на говорене е много характерен и лично за мен говори за нечии опорни точки (образно казано :mrgreen: ). Имам чувството, че хората говорещи по този начин са с промити мозъци от едни и същи кукловоди, които ги подмятат насам натам в тяхна изгода и любимата им тема е тази за конспирацията, а основното им оръжие е омразата. ТОЧНО тези хора да ми обясняват как ГЕРБ насаждат омраза е не несериозно, ами СМЕШНО. ГЕРБ са чак дразнещи, как си седят и мълчат, а вие ще ми разправят че насаждат омраза. Стига бе.... Същите хора с горе-споменатото говорене навремето пееха химни за Волен. Същите тези техни мисловни водачи направиха АТАКА силна партия, а Волен (трябваше да кажа Болен, в тяхната стилистика, ама нейсе) най-важния човек в страната. И неговите методи са същите, а именно - говори на хората това което искаш да чуят. Създай им враг и ги накарай да го мразят от сърце. Гъделичкай чувството им за патриотизъм. И резултатите са ясни. Тези хора започнаха с умиление да си спомнят тоталитарния режим, започнаха да виждат враг там, където няма такъв и това им даде посока. Даде им някой да мразят. Някой, който е виновен за състоянието им. Както се вижда, най-неграмотните и най-непросветените първи повярваха и още вярват. Псевдо-патриоти, цигани, етнически турци и националисти ръка за ръка, разсъждавайки по един и същ начин и настройвани от едни и същи хора. Създаде се разделение между селото и неграмотността, и хората с възможности, знания и акъл в главата, които имат ясна логическа мисъл и нямат нужда от умствени наставници (естествено, логично е първите да са повече като брой... пуста човешка еволюция). ЕТО така се създаде омразата и ненавистта между хората. ЯСНО изразена е ненавистта между отделните прослойки на обществото. Оказа се, че точно такова е разделението. Статистиката ясно го показва. Кой създаде това разделение? Кой насъска хората? Кой накара простоватите да повярват на теориите за конспирация? КОЙ?! Отговора е същия от Май месец насам.

PS: @muhogon - Колкото и неприятно да ти прозвучи да те вкарват в групи и обобщения, пишеш точно каго една определена група, ползващи една и съща стилистика, термини, похвати и защитаващи едни и същи тези. Набива се на очи и човек няма как да не започне да си вади подобни изводи (въпреки, че и те клонят към това, срещу което говоря - тория на конспирациите ). Дано не съм прав и е просто случайност. И не ме захапвай - за мен е ясно. Аз съм толераста с розовите очила.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от sawo »

Тази барака не знам как им разрешиха да я тупнат точно до градинката, нищо чудно и сами да са я запалили...
За съжаление нищо хубаво не се вижда на хоризонта - едни и същи хора си правят някакви политически примамки за масите и Бареков е новата АТАКА. ДПС държат БСП за гушата, а вече видяха и сметката на АТАКА - с двамата купени депутати от ГЕРБ вече нямат нужда от АТАКА
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от muhogon »

System_error написа:Кои са ГРОБ? Кои са Реаниматорски блок? Не съм чувал такива политически субекти?

Шегувам се естествено. Тая мода с изкривяването на имената така ли не мина? Този начин на говорене е много характерен и лично за мен говори за нечии опорни точки (образно казано :mrgreen: ). Имам чувството, че хората говорещи по този начин са с промити мозъци от едни и същи кукловоди, които ги подмятат насам натам в тяхна изгода и любимата им тема е тази за конспирацията, а основното им оръжие е омразата. ТОЧНО тези хора да ми обясняват как ГЕРБ насаждат омраза е не несериозно, ами СМЕШНО. ГЕРБ са чак дразнещи, как си седят и мълчат, а вие ще ми разправят че насаждат омраза. Стига бе.... Същите хора с горе-споменатото говорене навремето пееха химни за Волен. Същите тези техни мисловни водачи направиха АТАКА силна партия, а Волен (трябваше да кажа Болен, в тяхната стилистика, ама нейсе) най-важния човек в страната. И неговите методи са същите, а именно - говори на хората това което искаш да чуят. Създай им враг и ги накарай да го мразят от сърце. Гъделичкай чувството им за патриотизъм. И резултатите са ясни. Тези хора започнаха с умиление да си спомнят тоталитарния режим, започнаха да виждат враг там, където няма такъв и това им даде посока. Даде им някой да мразят. Някой, който е виновен за състоянието им. Както се вижда, най-неграмотните и най-непросветените първи повярваха и още вярват. Псевдо-патриоти, цигани, етнически турци и националисти ръка за ръка, разсъждавайки по един и същ начин и настройвани от едни и същи хора. Създаде се разделение между селото и неграмотността, и хората с възможности, знания и акъл в главата, които имат ясна логическа мисъл и нямат нужда от умствени наставници (естествено, логично е първите да са повече като брой... пуста човешка еволюция). ЕТО така се създаде омразата и ненавистта между хората. ЯСНО изразена е ненавистта между отделните прослойки на обществото. Оказа се, че точно такова е разделението. Статистиката ясно го показва. Кой създаде това разделение? Кой насъска хората? Кой накара простоватите да повярват на теориите за конспирация? КОЙ?! Отговора е същия от Май месец насам.

PS: @muhogon - Колкото и неприятно да ти прозвучи да те вкарват в групи и обобщения, пишеш точно каго една определена група, ползващи една и съща стилистика, термини, похвати и защитаващи едни и същи тези. Набива се на очи и човек няма как да не започне да си вади подобни изводи (въпреки, че и те клонят към това, срещу което говоря - тория на конспирациите ). Дано не съм прав и е просто случайност. И не ме захапвай - за мен е ясно. Аз съм толераста с розовите очила.
Май, си прегърнал с две ръце, и с каквото още можеш, призива на Гея Станишев! Все едно, него слушам... :cute:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от System_error »

Гея Станишев е един от най-омразните ми хора. Не ме сравнявай с него, че ме побиват тръпки :grin2:
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Изгоря офиса на "България без цензура" в Стара Загора.

Мнение от muhogon »

System_error написа:Гея Станишев е един от най-омразните ми хора. Не ме сравнявай с него, че ме побиват тръпки :grin2:
Дали ти е омразен, не знам, но в случая стилистиката ти се припокрива напълно с неговата, а и не само в тоя случай! Което пък доказва, че понякога мислим и виждаме нещата еднакво с хора, с които никога не бихме били от едната страна на барикадата! Което пък отново не значи, че сме еднакви с тях, дори напротив!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор