Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетPC,скъпи телефон

Тука е място за реклама. Ако имате бизнес или извършвате дадена услуга тука е мястото където може да я представите. Изрично е забранено опоменаването на цени. Потребителите могат да коментират единствено качеството на услугата ако са били ваши клиенти.
Правила на форума
Всякакви коментари свързани с пазарлък ще бъдат изтривани. Само хора който са били клиенти на съответната обява имат право да я коментират.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетPC,скъпи телефон

Мнение от niggaz_nature »

Изображение

В свободното си време оправям доста неща като това ме е нещо като хоби . В заглавието съм написъл "скъпи телефони" защото ми се занимава само с умни телефончета които или по сервизите се отказват да правят или вземат огромна сума за ремонт. _За някакъв евтин телефон за разкодиране и други не ми се занимава има си за това малки сервизи които вършат тази работа.

За навигациите инсталирам софтуер / обновяване на карти , ако е блокирана също или ако е повредена мога да намеря части да я отремонтирам като за това се разбираме на ЛС .

Компютри софтуер и хардуер , преинсталиране на windows както и диагностика на целия хардуер.

Телефони : Хакване и смяна на firmware на телефони както и инсталиране на приложения и т.н за да е готов за ползване .

Както написах всичко го правя в свободното си време и цените на услугите няма да са такива като в сервизите за точно определената техника.

Тук е момента да спомена че може и да няма успех с някой ремонт колкото и да съм се опитвал ( а аз лесно не се отказвам), просто устройството да е безвъзратно "убито" . Ако нямам резултат от ремонта или не съм успял да направя това което се е искало от клиента пари не вземам. За несвършена работа пари според мен не се вземат за разлика ако се остави на сервиз .

Ето с това мога да бъда полезен ако някой има желание да ползва услугите ми ето връзка с мен SKYPE NIGGAZ_NATURE_STZ

0889855638 Цветан

http://www.facebook.com/remont.PC.GPS.GSM.obqvi
Последно промяна от niggaz_nature на Сря Апр 11, 2018 15:05 pm, променено общо 6 пъти.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от System_error »

Един плюс от мен, като доволен клиент :cheers:
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от Nirvana »

+1
И аз доста пъти съм си правил телефона при него, а скоро може би и компютъра. Доволен!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
creitars
Потребител
Потребител
Мнения: 165
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 10:32 am
skype: creitars
Местоположение: Стара Загора

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от creitars »

от мен 2+
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от didka »

Възможно ли е на galaxy s да се сложи желибийн 4.2?
Ще работи ли добре и колко ще струва услугата.Сега
е с 2.3.5 по спомен.
Dog drags - no tracks...
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от niggaz_nature »

didka написа:Възможно ли е на galaxy s да се сложи желибийн 4.2?
Ще работи ли добре и колко ще струва услугата.Сега
е с 2.3.5 по спомен.
Да може. Имаш лично с подробности .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
absurd4o
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Юни 28, 2006 6:19 am

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от absurd4o »

Имам проблем с ZTE BLADE 3, по моя преценка-софтуерен.Писах ти на лично съобщение.
Аватар
absurd4o
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Юни 28, 2006 6:19 am

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от absurd4o »

Кадърен специалист.Чудесна работа-бърза,качествена и без увъртания.Добри цени.Печели ме като бъдещ клиент.
Аватар
GTI driver
Потребител
Потребител
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Ное 07, 2008 18:13 pm

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от GTI driver »

+1 като доволен клиент!!!
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от niggaz_nature »

:arrow:
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
lex771
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 06, 2014 22:00 pm

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от lex771 »

Здравей!
Имам две повредени устройства със следните проблеми:
- BlackBerry 9000 - работеше нормално. Купих нова батерия, изключих го и я сложих още в магазина и до там... Вече не може да се стартира нито с новата нито със старата. Светодиода/индикатор мига в червено. Не стартира и с батерията на другото ми BB9000. В сервизите само се мръщят.
- Medion GoPal P4225 - и тя не стартира. Батерията се зарежда нормално но при включване пак червено. И на това се мръщят в сервиза.
Дали тези устройства са ти познати и би ли се наел за ремонт?
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от besniaa »

lex771 написа:Здравей!
Имам две повредени устройства със следните проблеми:
- BlackBerry 9000 - работеше нормално. Купих нова батерия, изключих го и я сложих още в магазина и до там... Вече не може да се стартира нито с новата нито със старата. Светодиода/индикатор мига в червено. Не стартира и с батерията на другото ми BB9000. В сервизите само се мръщят.
- Medion GoPal P4225 - и тя не стартира. Батерията се зарежда нормално но при включване пак червено. И на това се мръщят в сервиза.
Дали тези устройства са ти познати и би ли се наел за ремонт?
От опит - вероятността да се оправи BB е минимална. Разбира се, ако не става дума за батерия. :)
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от niggaz_nature »

lex771 написа:Здравей!
Имам две повредени устройства със следните проблеми:
- BlackBerry 9000 - работеше нормално. Купих нова батерия, изключих го и я сложих още в магазина и до там... Вече не може да се стартира нито с новата нито със старата. Светодиода/индикатор мига в червено. Не стартира и с батерията на другото ми BB9000. В сервизите само се мръщят.
- Medion GoPal P4225 - и тя не стартира. Батерията се зарежда нормално но при включване пак червено. И на това се мръщят в сервиза.
Дали тези устройства са ти познати и би ли се наел за ремонт?
С навигацията ще се захвана , но с BB не мога да ти дам гаранция че ще стане но ще го взема ако не бързаш с ремонта. Може да ми пишеш на ЛС да се разберем.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
lex771
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 06, 2014 22:00 pm

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от lex771 »

Аз се регистрирах скоро и все още нямам права за съобщения. Дали би могъл да посочиш мейл за да не пълним темата?
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Извършвам ремонт на навигации,компютри,покетПС,скъпи тел

Мнение от vkv »

lex771 написа:Аз се регистрирах скоро и все още нямам права за съобщения. Дали би могъл да посочиш мейл за да не пълним темата?
8O 8O 8O
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Публикувай отговор