Продажба на бяла техника втора ръка

Тука е място за реклама. Ако имате бизнес или извършвате дадена услуга тука е мястото където може да я представите. Изрично е забранено опоменаването на цени. Потребителите могат да коментират единствено качеството на услугата ако са били ваши клиенти.
Правила на форума
Всякакви коментари свързани с пазарлък ще бъдат изтривани. Само хора който са били клиенти на съответната обява имат право да я коментират.
Публикувай отговор
profinance
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Ное 27, 2012 18:00 pm

Продажба на бяла техника втора ръка

Мнение от profinance »

Нашата фирма се занимава с продажба на бяла техника втора ръка и нова техника с транспортни и козметични дефекти.При нас можете да намерите уреди втора употреба винаги на най изгодни цени!Фирмата ни се старае да извършва редовни доставки на бяла техника, които са внос от Германия и Холандия Повечето уреди са в много добро състояние. Ние осигуряваме и сервизно обслужване на бялата техника втора употреба като сушилни втора употреба, хладилници втора ръка, съдомиялни втора употреба перални, а също и уреди за вграждане втора ръка.Ние предлагаме сервиз и ремонт на втора употреба бяла техника на по-добри цени. Повече инфо относнобяла техника втора ръка можете да видите в нашия сайт http://www.biala-tehnica.com
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Stara Zagora
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Апр 09, 2017 11:39 am

Re: Продажба на бяла техника втора ръка

Мнение от Stara Zagora »

Здравейте, идеята на уредите втора употреба е много добра, предвид пазара за който са предназначени и качеството на изработка. В България, в магазините всичко което се внася е с по-ниско качество на изработка. Това автоматично прави немските уреди един много добър избор заради качество, функции, марка, цена и пазар за който са произведени. Единствения проблем, който според мен е и най-важен, е коректноста на хората които се занимават с тази работа, а именно вносителите или хората които предлагат и продават въпросните уреди. Изключително трябва да се внимава кой продава уредите, само с препоръки от близки и доверени хора, в противен случай рискувате да бъдете излъгани. Аз лично си изпатих с търговец от Стара Загора - поръчах си уред, който го и платих не малко, а в последствие получих нещо съвсем различно, с видимо лошо състояние и съответно много по-ниска стойност. Месеци наред ме разиграваше с мили думи, как ще ми върне уреда и не ми го върна, после щеше да го заменя с друг на същата стойност, пак не се случи нищо. На края му казах да му върна уреда за да ми върне парите при което веднага смени добрия тон, започна да ме обвинява безпочвено с арогантен тон. В крайна сметка не ми върна парите. Този "търговец" мисля че се казваше Георги или Иван. Този бизнес е прекалено крехък за да се получават такива измами.
Публикувай отговор