Анкета

Тука е място за реклама. Ако имате бизнес или извършвате дадена услуга тука е мястото където може да я представите. Изрично е забранено опоменаването на цени. Потребителите могат да коментират единствено качеството на услугата ако са били ваши клиенти.
Правила на форума
Всякакви коментари свързани с пазарлък ще бъдат изтривани. Само хора който са били клиенти на съответната обява имат право да я коментират.
Публикувай отговор
t0shk0
Потребител
Потребител
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 20:18 pm

Анкета

Мнение от t0shk0 »

Здравейте, правя анкета свързана с нивото на агресията в българските медии. Всеки, който би отделил 2 минути от времето си и желае да ми помогне за предстоящия изпит, да заповяда тук - https://www.surveymonkey.com/s/MLZ5CR8.
Десет леки въпроса са и анкетата е анонимна.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Анкета

Мнение от vkv »

t0shk0 написа:Здравейте, правя анкета свързана с нивото на агресията в българските медии. Всеки, който би отделил 2 минути от времето си и желае да ми помогне за предстоящия изпит, да заповяда тук - https://www.surveymonkey.com/s/MLZ5CR8.
Десет леки въпроса са и анкетата е анонимна.
Оправи си 5 въпрос...по скоро вариантите за отговор :grin2:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
t0shk0
Потребител
Потребител
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 20:18 pm

Re: Анкета

Мнение от t0shk0 »

Кажи по-точно, че не разбрах.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Анкета

Мнение от muhogon »

Момче, отсега ти пиша двойка за теста, да знаеш! Думата "Одобрявам", се пише с "О", а не - Удобрявам! Знам, че сега някои псевдорадетели ще реагират срещу това, но си е така - няма как да правиш добри анкети и тестове, ако правописът ти куца фрапиращо! Наближава денят на българската просвета и писменост, все пак!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
t0shk0
Потребител
Потребител
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 20:18 pm

Re: Анкета

Мнение от t0shk0 »

Наистина, крайно недопустимо и нелепо от моя страна. Поправих се.
Публикувай отговор