Некоректни търговци.

Този форум служи за помощ на потребителите да се ориентират в коректноста както на продавачите така и на купувачите.
Правила на форума
Опишете с две - три думи случката. Пример за заглавие: името - некоректен продавач или купувач и т.н. Не слагайте линкове към купува/продава форума тък като се самозатрива на всеки 30 дни. Имайте на предвид че материята е доста специфична, публикувайте мнения при минимум две проведени обаждания или съобщения с ответната страна.
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ

Мнение от fantamaniaka »

извинявам се :)
снощи беше късно и де гледам де не :)
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ

Мнение от The enD »

Продавах един телефон и ми писа ЛС vereika. Уговорихме си среща и чакаш половин, че може и повече часа. След като се прибрах вкъщи писах лично да питам защо ми беше вързана тенекия, съобщението беше прочетено, но без отговор. :spank: Но не че има значение много. Потребителят не е влизал от септември месец и може спокойно да е с друг ник...

После продадох телефона на fantamaniaka. Дойде точно навреме, плати и отлетя с мотора. :smoukin:
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ

Мнение от SniperBeta »

Аз мога да лепна една черна точица на EFFOS. Ама той е некоректен купувач, не знам дали се брои... :roll:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ

Мнение от admin »

Има специален форум само за това, използвайте него!
"There is no 'patch' for stupidity."
extext
Потребител
Потребител
Мнения: 114
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 19:48 pm

Re: НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ

Мнение от extext »

Светослав Емилов Кирилов хареса от форум Купувам/Продавам - лаптоп който продавам - обади ми се и ми каза да му пратя лаптопа , като беше заинтересуван от състоянието му - аз му обясних и той ми каза да му го пратя. И така 5-6 дена куриерската фирма му звъня ,аз му звънях, но и така не отиде да си вземе пратката. Сега дължа на куриера 20лв за разходката.

Бъдете внимателни с този човек - неможе да му се има доверие телефона на който отговаря е 0878206796 Светослав Емилов Кирилов
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
PcTuninG
Потребител
Потребител
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Юли 02, 2007 18:18 pm
skype: ghost-rider-gti
Обратна връзка:

Re: НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ

Мнение от PcTuninG »

една и за arsenal той си знае защо така не се продава стока нека и другите който купуват от него да има едно на ум .
Изображение
Аватар
angel
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 826
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 15:17 pm
Местоположение: The Dark Side Of The Moon
Обратна връзка:

Re: НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ

Мнение от angel »

PcTuninG написа:една и за arsenal той си знае защо така не се продава стока нека и другите който купуват от него да има едно на ум .
Айде като пишем нещо негативно за участниците в раздела, да се дава обяснение...
Аватар
zv3rA
Потребител
Потребител
Мнения: 138
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 0:51 am
skype: zv3rA_
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ

Мнение от zv3rA »

ronaldo7 е некоректен продавач. Разбираме се да закупя един телефон. Първи му пиша, първи му се обаждам да за закупя. И накрая ми казва "приятел сори ама един купувач е тръгнал да пътува към Стара Загора да закупува телефона. Ако не го купи ще ти го продам"
Въпросният купувач запътил се, дори не е проверил дали някой ще го купува и т.н.
Както и да накравя останах с празни ръце така!
Аватар
ronaldo7
Потребител
Потребител
Мнения: 232
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 9:09 am

Re: НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ

Мнение от ronaldo7 »

zv3rA написа:ronaldo7 е некоректен продавач. Разбираме се да закупя един телефон. Първи му пиша, първи му се обаждам да за закупя. И накрая ми казва "приятел сори ама един купувач е тръгнал да пътува към Стара Загора да закупува телефона. Ако не го купи ще ти го продам"
Въпросният купувач запътил се, дори не е проверил дали някой ще го купува и т.н.
Както и да накравя останах с празни ръце така!
Незнам защо си решил , че първи си се обадил за телефона.Обадиха ми се пет човека. Първият се отказа защото тел. се оказа кодиран към Мтел(това аз незнаех предварително).След това аз звъннах на втория , който ми се беше обадил и той дойде и го купи. После лично се обадих на всички които звъняха за телефона да им кажа че е продаден.Не съм обещавал нищо на никого, което да не съм изпълнил.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Некоректни търговци.

Мнение от niggaz_nature »

Това за мен е некоректен човек и то много.
karunesh
memberlist.php?mode=viewprofile&u=5162
Телефона му е 0892474548

Разбрахме се да купя един изпарител от него с уговорката да го върна ако не тръгне на моята кола. Момчето каза няма проблем само се обади. Е да ама не един път ми вдигна каза че е на работа и след това 2 седмици му звъня не ми вдига , не отговаря на ЛС. Няма начин да не си е видял телефона и ми е ясно че се крие като мишка само и само да не му върна изпарителя . Не съм за 20 лв но се пак се надявам на коректност след като се е съгласил на това преди сделката.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
pawli
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юни 16, 2016 15:26 pm

Re: Некоректни търговци.

Мнение от pawli »

Здравейте!
Темата е страхотна, до преди няколко дни нямаше да ме интересува, но след като се сблъсках с некоректния търговец LEDstore с име Геворг Харутюнян, вече ще ми е доста интересна :)
Въпросния Геворг Харутюнян има множество обяви в olx и в bazar.bg
Закупих тонколона за караоке за сумата от 300 лв., при предварителния ни разговор на телефонен номер 0878777470 се разбрахме, че тонколоната е с една година гаранция (по закон е две години????), каза, че ще е с гаранционна карта на името на фирма Г.Е.В.-91.
В уговорения ден получих стоката, но без гаранционна карта и печат на фирмата, от офиса на фирма Еконт позвъних на търговеца, който ме увери, че до седмица ще ми изпрати гаранционна карта. Също така като изпращач беше посочено физическото лице Елисавета Каранфилова с телефонен номер 0878777253. Взех колоната с надеждата, че търговеца ще си спази думата.
За съжаление след два дена ползване забелязах дефекти, можех да ползвам блутута и микрофона за караокето само ако съм до самата тонколона, отдалечях ли се от нея на разстояние повече от 1 м. всякаква връзка се губеше.
Обадих се на търговеца Геворг Харутюнян и той ми каза да изпратя тонколоната в офис на Еконт в гр. Пловдив, а той щял да ми я смени за нова. След три дни в неведение след като я изпратих, се обадих на Харутюнян, който ми заяви, че няма да вземе тонколоната от офиса на Еконт и да отида в сервиз да си я отремонтирам. Гневен от получения отговор му заявих, че искам да се възползвам от правото си в 14 дневен срок от покупката да ми възстанови заплатената сума, но за съжаление същия ми отказа и не пожела повече да води разговор по телефона с мен.
Уважаеми колеги, моя съвет е никога да не търгувате от лицето Геворг Харутюнян представител на фирми Г.Е.В.-91 и LEDstore, лицето е просто един от многото ИЗМАМНИЦИ в България.
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Некоректни търговци.

Мнение от besniaa »

pawli написа:Здравейте!
Темата е страхотна, до преди няколко дни нямаше да ме интересува, но след като се сблъсках с некоректния търговец LEDstore с име Геворг Харутюнян, вече ще ми е доста интересна :)
Въпросния Геворг Харутюнян има множество обяви в olx и в bazar.bg
Закупих тонколона за караоке за сумата от 300 лв., при предварителния ни разговор на телефонен номер 0878777470 се разбрахме, че тонколоната е с една година гаранция (по закон е две години????), каза, че ще е с гаранционна карта на името на фирма Г.Е.В.-91.
В уговорения ден получих стоката, но без гаранционна карта и печат на фирмата, от офиса на фирма Еконт позвъних на търговеца, който ме увери, че до седмица ще ми изпрати гаранционна карта. Също така като изпращач беше посочено физическото лице Елисавета Каранфилова с телефонен номер 0878777253. Взех колоната с надеждата, че търговеца ще си спази думата.
За съжаление след два дена ползване забелязах дефекти, можех да ползвам блутута и микрофона за караокето само ако съм до самата тонколона, отдалечях ли се от нея на разстояние повече от 1 м. всякаква връзка се губеше.
Обадих се на търговеца Геворг Харутюнян и той ми каза да изпратя тонколоната в офис на Еконт в гр. Пловдив, а той щял да ми я смени за нова. След три дни в неведение след като я изпратих, се обадих на Харутюнян, който ми заяви, че няма да вземе тонколоната от офиса на Еконт и да отида в сервиз да си я отремонтирам. Гневен от получения отговор му заявих, че искам да се възползвам от правото си в 14 дневен срок от покупката да ми възстанови заплатената сума, но за съжаление същия ми отказа и не пожела повече да води разговор по телефона с мен.
Уважаеми колеги, моя съвет е никога да не търгувате от лицето Геворг Харутюнян представител на фирми Г.Е.В.-91 и LEDstore, лицето е просто един от многото ИЗМАМНИЦИ в България.
Пусни му 3-4 поръчки за по 2-3 тонколони всяка и го прати за чака Михаля да ги освободи. Ще даде доста по куриери и ще си скъса нервите. На зла круша - зъл прът.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
pawli
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юни 16, 2016 15:26 pm

Re: Некоректни търговци.

Мнение от pawli »

Точно така мисля да направя :grin2:
Също така, ще подам жалби до всички компетентни инстанции, за да видя как се представя като юридическо лице, а в крайна сметка продава като физическо :grin2:
Публикувай отговор