skynet_bg - некоректен продавач

Този форум служи за помощ на потребителите да се ориентират в коректноста както на продавачите така и на купувачите.
Правила на форума
Опишете с две - три думи случката. Пример за заглавие: името - некоректен продавач или купувач и т.н. Не слагайте линкове към купува/продава форума тък като се самозатрива на всеки 30 дни. Имайте на предвид че материята е доста специфична, публикувайте мнения при минимум две проведени обаждания или съобщения с ответната страна.
Публикувай отговор
Аватар
kiselina777
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 21:21 pm
skype: krum44o
Обратна връзка:

skynet_bg - некоректен продавач

Мнение от kiselina777 »

Според мен обаче това е начина поне некорекните търговци да се замисля преди да си правят далаверите.
Както се очертава аз ще съм първия оплакал се от меко казано безхаберния колега "skynet_bg " .
Става дума за тази тема: viewtopic.php?f=23&t=26246
Аз достатачно съм писал в нея но нека го наяравя и тук за да се избегне подигравката и с други съфорумници.Въпросния "Продавач" с които се бях рзбрал на 10.02.2010 към 18:00 в тел. разговор да ми прати въпросната карта на следващия ден с еконт ,като му дадох адрес телефон и т.н , но уви картата така и не пристигна нито получих обаждане за да бъда оведомен какво е станало.На следващич ден пак към 18:00 му званях няколко пъти и накрая едвам вдигна телефона.След 5 минутен разговор тои ми каза , че имал проблеми и т.н и утре картата 100% ще я пусне и нямало да има проблем.Изрично го питах дали е сигорен че ще може да я прати и данеби да ме разиграва защото картата ми трябва и нямам време за игрички естествено тои ме убеди че всико е точно и т.н.До ден днешен нито се е обаил да каже нещо по случея нито си вдига телефона иозбщо пълно безхаберие и абсолутна некорекност от негова страна , нестига че ми загуби времето и нервите които изхабих но и наглото му поведение е просто без коментар.Разчитам на модераторите да сложат краи на цирковете на дадения потребите и да закрият жалкия му акаунт.Поздрави
Публикувай отговор