Некоректен купувач Светослав Емилов Кирилов

Този форум служи за помощ на потребителите да се ориентират в коректноста както на продавачите така и на купувачите.
Правила на форума
Опишете с две - три думи случката. Пример за заглавие: името - некоректен продавач или купувач и т.н. Не слагайте линкове към купува/продава форума тък като се самозатрива на всеки 30 дни. Имайте на предвид че материята е доста специфична, публикувайте мнения при минимум две проведени обаждания или съобщения с ответната страна.
Отговори
extext
Потребител
Потребител
Регистриран: пет яну 22, 2010 19:48 pm

Некоректен купувач Светослав Емилов Кирилов

Мнение от extext » вт окт 05, 2010 16:06 pm

Светослав Емилов Кирилов хареса от форум Купувам/Продавам - лаптоп който продавам - обади ми се и ми каза да му пратя лаптопа , като беше заинтересуван от състоянието му - аз му обясних и той ми каза да му го пратя. И така 5-6 дена куриерската фирма му звъня ,аз му звънях, но и така не отиде да си вземе пратката. Сега дължа на куриера 20лв за разходката.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Регистриран: съб май 11, 2002 8:43 am
Контакти:

Re: Некоректен купувач Светослав Емилов Кирилов

Мнение от admin » вт окт 05, 2010 16:35 pm

Напиши му потребителското име за да може хората да знаят за кой става въпрос.
"There is no 'patch' for stupidity."

Потребителски аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Регистриран: пон юли 26, 2004 9:33 am
Контакти:

Мнение от sawo » ср окт 06, 2010 12:31 pm

Taка е напиши кой е точно от фоpума - и мен са ме пъpзаляли веднъж с едни части и голям пpоблем си отвоpих ама какво да се пpави винаги има pиск...
Изображение

extext
Потребител
Потребител
Регистриран: пет яну 22, 2010 19:48 pm

Мнение от extext » пет окт 08, 2010 9:23 am

Не му знам потребителското име - обади ми се по телефона, пита за лаптопа и каза да му го пращам чаках повече от седмица явно няма да ходи да си го гледа, ще казвам на еконт да ми го връщат - яд ме е че не отиде въобще, яд ме е че му пращам лаптоп с цялата налична документация и софтуер, яд ме е че ме набута с 20лв

Но Гугъл вече му е кеширал името - така че за тази измама ще си донесе неприятности :)

http://www.google.bg/search?sourceid=ch ... B2&qscrl=1

Отговори