Некоректен купувач Светослав Емилов Кирилов

Този форум служи за помощ на потребителите да се ориентират в коректноста както на продавачите така и на купувачите.
Правила на форума
Опишете с две - три думи случката. Пример за заглавие: името - некоректен продавач или купувач и т.н. Не слагайте линкове към купува/продава форума тък като се самозатрива на всеки 30 дни. Имайте на предвид че материята е доста специфична, публикувайте мнения при минимум две проведени обаждания или съобщения с ответната страна.
Публикувай отговор
extext
Потребител
Потребител
Мнения: 114
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 19:48 pm

Некоректен купувач Светослав Емилов Кирилов

Мнение от extext »

Светослав Емилов Кирилов хареса от форум Купувам/Продавам - лаптоп който продавам - обади ми се и ми каза да му пратя лаптопа , като беше заинтересуван от състоянието му - аз му обясних и той ми каза да му го пратя. И така 5-6 дена куриерската фирма му звъня ,аз му звънях, но и така не отиде да си вземе пратката. Сега дължа на куриера 20лв за разходката.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Некоректен купувач Светослав Емилов Кирилов

Мнение от admin »

Напиши му потребителското име за да може хората да знаят за кой става въпрос.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Некоректен купувач Светослав Емилов Кирилов

Мнение от sawo »

Taка е напиши кой е точно от фоpума - и мен са ме пъpзаляли веднъж с едни части и голям пpоблем си отвоpих ама какво да се пpави винаги има pиск...
extext
Потребител
Потребител
Мнения: 114
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 19:48 pm

Re: Некоректен купувач Светослав Емилов Кирилов

Мнение от extext »

Не му знам потребителското име - обади ми се по телефона, пита за лаптопа и каза да му го пращам чаках повече от седмица явно няма да ходи да си го гледа, ще казвам на еконт да ми го връщат - яд ме е че не отиде въобще, яд ме е че му пращам лаптоп с цялата налична документация и софтуер, яд ме е че ме набута с 20лв

Но Гугъл вече му е кеширал името - така че за тази измама ще си донесе неприятности :)

http://www.google.bg/search?sourceid=ch ... B2&qscrl=1
Публикувай отговор