DUPKATA - Некоректен Купувач

Този форум служи за помощ на потребителите да се ориентират в коректноста както на продавачите така и на купувачите.
Правила на форума
Опишете с две - три думи случката. Пример за заглавие: името - некоректен продавач или купувач и т.н. Не слагайте линкове към купува/продава форума тък като се самозатрива на всеки 30 дни. Имайте на предвид че материята е доста специфична, публикувайте мнения при минимум две проведени обаждания или съобщения с ответната страна.
Публикувай отговор
Аватар
kiselina777
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 21:21 pm
skype: krum44o
Обратна връзка:

DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от kiselina777 »

Здр Колеги

Искам да съобщя за следния некоректен Купувач а именно ИВАН МОМЧЕВ(ник -"DUPKATA) тел.0879377943.
Ето и хронология на нещата.

На 26.10.2010 между 13:00 и 14:00 по телефона ми се обади въпросния Иван Момчев(dupkata) и след разговор се разбрахме да му изпратя видео карта от тази тема: viewtopic.php?f=23&t=28908 а именно XFX 8800GTS защото на момчето му трябвало спешно видео(в последствие видях че в форума си е пуснал обява че търси видео) съгласих се и съответно обещах да му пратя видеото още същия ден за да може днес 27.10.2010 да е в
стара загора в посочен от него офис на Еконт.Естествено по скаип му пратих тестове на видеото от 3дмакк 06 и криинове от ГПУ-З за да съм коректен и да види за какво става дума , защото много се притеснчвал видеото да не е проблемно или нещо подобно.Отидох до еконт да му пратя видеото , но понеже тои беше посочил офис на фирмата кадето пратки не могат да се задържат а само се разпределят(това им е централния) му се обадих по телефона да му кажа ,че ще я пусна до наи близкия офис а именно : кв. Стара Загора, ул. Цар Иван Шишман №42
естествено тои се съгласи , пуснах пратката с опция пратката да се отвори и тества преди да се плати в случаи че си занесе компа там и да пробва.Днес кам 10:50 му звъня на телефона да видя взел ли е пратката защото УЖ беше на зор за видео карта , но никои не ми вдигна след около 1 час пак му звъннах - вдигна ми и ми заявява че патувал и след като се върнел щял да си вземе пратката и да ми звънне , казах му човек сигорен ли си да не става така само да ме размотаваш? тои вика спокоино и аз му казах добре.Към 15:30 пак му званя и невдигна , от тогава сам му званя поне 10 пати още телефона испраща сигнал но отсреяа нико не вдига телефона.Пратката естествено не е получена и за мен това си е чиста проба подигравка както с мен така и с нервите ми.Аз не съм за 10-15 лв които ще да за да си пребера пратката , но този потребите би трябвало повече да не търгува в този форум и да прецаква други колеги.

п.с Мисля че на всеки може да се случи да не може да вземе пратка - хора сме , но да не си вдигаш телефона и да не може да дадеш елементарно обяснение си е жива НАГЛОСТ и за мен такъв купувач е НЕКОРЕКТЕН.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от niggaz_nature »

Щом си я пратил до офис може да я вземе на 3 ти я ден даже мисля че и повече може да седи в офиса. А като чета написаното става дума за 1 ден забавяне нормално е да не успее да я вземе случват се такива работи. Ако вече три дена не я взема и става нещо тогава е редно да се оплакваш и да пущаш тема ;) .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от realprofesora »

За такива некоректни членове на форума -ВЕЧЕН БАН !!!!!! :twisted: :twisted:
Когато вече опре работата до пращане с Еконт и е уж сигурен, а се прави на тапа , си е ебати гада долен.Тва не е мъж ,а пундю!Може да вдигне смело телефона и да каже "Пич съжалявам намерих по-евтина ,няма да взема твойта" и да покрие поне половината разходи.
Админите веднага да го баннат!!Да ходи в други форуми да си предава шундьовските номера .
В тоо живот или си пекан мъжкар и думата ти на 2 не става, поемаш отговорност за действията си дори да сгрешиш или си вмирисана путка и не ставаш за никъв чеп . :angry: :spank: :twisted: :evil: :angry: :spank:
Popopopopo
Аватар
kiselina777
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 21:21 pm
skype: krum44o
Обратна връзка:

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от kiselina777 »

niggaz_nature написа:Щом си я пратил до офис може да я вземе на 3 ти я ден даже мисля че и повече може да седи в офиса. А като чета написаното става дума за 1 ден забавяне нормално е да не успее да я вземе случват се такива работи. Ако вече три дена не я взема и става нещо тогава е редно да се оплакваш и да пущаш тема ;) .
Колега въпроса е там , че въпросния смешник дори телефона не си вдига за да се опита поне нещо да ме замотае и да се оправдае за да оставя видеото просто да има някакъв диалог между нас разбираш ли ме?За какви 3 дни чакане ми говориш в случея незнам само , явно ти не си бил до сега от губещата срана(в сучея аз съм сега от тази страна с изострени нерви и загубено време се едно съм някакъв палячо) затова расъждаваш така и според мен изобщо не си прав.Когато човек прави сделка с друг и имат уговорка(все пак сме мъже и в този бизнес ако си коретен думата ти на две не трябва да ства) и е преценил че ще може да купи дадена стока и има парите за нея а не си приказва само еи така колкото да набута другия с куриера , то корекния човек ако има проблем с парите или някакъв друг проблем се обажда тои и разеснява не да се крие като МИШКА и да не си вдига телефона - тва са децки работи и показва каква мъжка марионетка си.Поздрави
Последно промяна от kiselina777 на Чет Окт 28, 2010 19:59 pm, променено общо 3 пъти.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от sawo »

Не се нервирай толкова и по-зле съм виждал :) Беше се случило продадох дъно, рам, процесор и видео карта, поръчах новите през това време и стана така че новите пристигнаха, а пича дето уж щеше да взима старите се ската и нито аз нито еконт успяхме да се свържем. Въртя ме отначало с глупости, после спря да си дига телефоните, добре че успях бързо да намеря друг купувач и си останах само с нервите и набутвацията за куриера. След 2 седмици ми отговори, че се бил объркал и всъщност мислел че аз съм от друга тема и някакви такива глупости които ако не друго, то поне ме разсмяха. :)
deversant
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Сеп 19, 2012 19:15 pm

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от deversant »

искам да съобщя за същият човек,който ми поръча скъп плеар за кола (240лв) и пак със същите номера че пътувал... и че нямал време.... и така!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от sawo »

Кой е акаунта му този път?
deversant
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Сеп 19, 2012 19:15 pm

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от deversant »

Ами звънна ми по телефона!
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от PTS »

deversant написа:Ами звънна ми по телефона!
Дай му номера.
Chris__
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Окт 01, 2012 15:40 pm

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от Chris__ »

Въпросния индивид и мен излъга по същия начин, картата му стои в офиса на Еконт "Жпгара" от миналата сряда, два пъти ме излъга, че ще си я вземе, после спря да си вдига телефона. Днес успях да пробия телефонната му отбрана от друг номер и вече беше Супермен, имахме заплахи за саморазправа даже, хаха....
Ето телефонния номер на въпросната "Dupka": 0879377943

Избягвайте!!!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от realprofesora »

Chris__ написа:Въпросния индивид и мен излъга по същия начин, картата му стои в офиса на Еконт "Жпгара" от миналата сряда, два пъти ме излъга, че ще си я вземе, после спря да си вдига телефона. Днес успях да пробия телефонната му отбрана от друг номер и вече беше Супермен, имахме заплахи за саморазправа даже, хаха....
Ето телефонния номер на въпросната "Dupka": 0879377943

Избягвайте!!!
Брей , пидераса отвръща на удара. Ей мангал 0879377943, мислиш ли че не можеш да бъдеш открит и размазан като лайно кирливо...Само си помисли!!!!
Popopopopo
gggstz
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Сеп 17, 2008 12:57 pm

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от gggstz »

Да всичко е абсолютно вярно
Аватар
silversurfer
Потребител
Потребител
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 12:21 pm

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от silversurfer »

Аз пък противно на горните мнения, мога да кажа, че купи от мен видео карта и всичко беше ОК. Дадох му и коммпютърна кутия с уговорка да ми я плати след седмица - и това мина гладко :)
HAF 912 | Q9550 + Thermalright Ultra 120 eXtreme - 4.0 GHz | ASUS P5Q-E | Corsair 4x2GB XMS2 8500C5 1066Mhz| PCS HD5870 | OCZ Agility 3 120 GB | 1TB WD + 2TB Sg | ENERMAX 1050 W modular |
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: DUPKATA - Некоректен Купувач

Мнение от fantamaniaka »

Всеки злодей понякога се обърква и прави добрини :twisted:
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Публикувай отговор