Относно мълчанието на kernelpanic

Този форум служи за помощ на потребителите да се ориентират в коректноста както на продавачите така и на купувачите.
Правила на форума
Опишете с две - три думи случката. Пример за заглавие: името - некоректен продавач или купувач и т.н. Не слагайте линкове към купува/продава форума тък като се самозатрива на всеки 30 дни. Имайте на предвид че материята е доста специфична, публикувайте мнения при минимум две проведени обаждания или съобщения с ответната страна.
Заключено
emilio24
Потребител
Потребител
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Яну 02, 2012 11:17 am

Относно мълчанието на kernelpanic

Мнение от emilio24 »

Ще споделя с вас , какво наскоро ми се случи с лице наричащо себе си : kernelpanic (паника в ядрото). Въпросният господин ми писа относно моя обява ,че има интерес да закупи предложената от мен стока и след , като прилежно го уведомих за предимствата и недостатъците и за който той ме попита ,както и бе постигната договорка за цената ,въпросното лице изчезна.Тук идва ред на това ,че е възможно да му е излязла работа и т.н. но ,когато с очите си видях,че същото това лице е публикувало обява ден след,като сме си писали и след,като ТОЙ остави нещата висящи ,като до ден днешен ни вопъл ни стон от негова страна.Вие преценете ситуацията. :!:
Аватар
dilura
Модератор
Модератор
Мнения: 110
Регистриран на: Нед Дек 14, 2003 23:03 pm
skype: neikovo1

Re: Относно мълчанието на kernelpanic

Мнение от dilura »

Петима Петко не чакат , пък и толкова като се бистрили цени мени , тъй ли не се разбрахте за дата
emilio24
Потребител
Потребител
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Яну 02, 2012 11:17 am

Re: Относно мълчанието на kernelpanic

Мнение от emilio24 »

След неговото запитване за окомплектовка кореспонденцията секна,като преди това бе упоменато всичко др.от моя страна!!!
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Относно мълчанието на kernelpanic

Мнение от nike718 »

Не мисля че има някакъв проблем и че това изобщо има работа в този раздел и форум.Тук се говори за продавачи и търговци,а не за купувачи!
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Относно мълчанието на kernelpanic

Мнение от fantamaniaka »

Отностно потребителя kernelpanic взимал съм от него доста неща както и той от мен.Винаги е бил коректен за всичко.
Това че не се е обадил както сте се разбрали може всичко или просто да се е отказал.
Проблем щеше да е да се прати по куриер и да не се вземе и продавача да се набута с доставка... Или да се прати неработеща част.
Това е мое мнение само :) не съм съдия :)
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1263
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Относно мълчанието на kernelpanic

Мнение от emzo »

Купувача може да се откаже по всяко едно време.

Ако продавача забави/замрази продажбата на даден продукт, то това е защото ТОЙ така е решил и си носи кръста, както се казва :)

Т.е. тая тема е излишна :cheers:
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
kernelpanic
Потребител
Потребител
Мнения: 304
Регистриран на: Съб Ное 22, 2003 8:47 am
Обратна връзка:

Re: Относно мълчанието на kernelpanic

Мнение от kernelpanic »

Здравейте,
Пиша не с намерение да се оправдавам, тъй като няма и причина.
Да действително предложих 100 лв за продавания от "колегата" телефон SE X8, но в последствие без да поемам каквито и да ангажимент към продавача му писах, че ще се обадя. Така и до сделка не се стигна!
Извинявам се ако съм оставил грешни впечатления в продавача !
Според мен темата е пресилена по мой адрес. И не желая да стой в "НЕКОРЕКТНИ"

Поздрави на всички потребитили на форума!
Заключено