Некоректен Продавач dinko7710

Този форум служи за помощ на потребителите да се ориентират в коректноста както на продавачите така и на купувачите.
Правила на форума
Опишете с две - три думи случката. Пример за заглавие: името - некоректен продавач или купувач и т.н. Не слагайте линкове към купува/продава форума тък като се самозатрива на всеки 30 дни. Имайте на предвид че материята е доста специфична, публикувайте мнения при минимум две проведени обаждания или съобщения с ответната страна.
Публикувай отговор
championstz
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Окт 25, 2010 22:26 pm

Некоректен Продавач dinko7710

Мнение от championstz »

Въпросния dinko7710 разбираме се с него да купя от него едно авто сд jvc kd-g441 и разбрахме се да му звънна в 20:00 защото имал работа човека това е нормално нещо и ми каза след 1-2 часа и аз оки няма проблеми бях му звъннал в 17:58 и после в 19:45 викам да му се обадя да се разберем къде да се 4акаме но познайте няма никой .... от 19:45 до 20:15 мин му званя и никой не вдига ..... просто се оказа Некоректен .
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Некоректен Продавач dinko7710

Мнение от nasenceto »

Е малко търпение де. Може да му се е случило нещо.
championstz
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Окт 25, 2010 22:26 pm

Re: Некоректен Продавач dinko7710

Мнение от championstz »

nasenceto написа:Е малко търпение де. Може да му се е случило нещо.
то търпение но беше влезнал в форума и пак нищо то това търпение да му званя 1 час и да не си вдига гсм-а незнам.
Аватар
zlobarchestz
Потребител
Потребител
Мнения: 117
Регистриран на: Пет Юли 24, 2009 2:55 am

Re: Некоректен Продавач dinko7710

Мнение от zlobarchestz »

един + от мен за некоректен продавач !!! направи приятелката ми на нищо това не е коректен продавач !
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Некоректен Продавач dinko7710

Мнение от realprofesora »

Чакаме dinko7710 за отговор!!!!!
Popopopopo
dinko7710
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 62
Регистриран на: Съб Окт 10, 2009 12:21 pm

Re: Некоректен Продавач dinko7710

Мнение от dinko7710 »

първо на първо не сме се разбирали с никого да взима сдто а въпросният championstz ми заяви че иска да го види и не може за 20 минути да ми изпрати 3 съобщения с глупости и 6 неприети повиквания от един номер като се представя за две лица от предни обажданиа а огато го набера да ми затваря вкрайна сметка не съм длъжен да стоя на телефона а относно това дали съм коректен или не нека хората да решат в крайна сметка съм продал и купил много стоки от форума и досега не е имало никои който да съм излъгал така че ако най си няма работа да не си я търси тука като злослови по чужди адреси без причинно от мен толкова не мисля да влиам в безмислен спор с хора с неизживяно детсво
mitice
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 16:33 pm

Re: Некоректен Продавач dinko7710

Мнение от mitice »

+1 за некоректен продавач!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Некоректен Продавач dinko7710

Мнение от sawo »

mitice написа:+1 за некоректен продавач!
Не може просто да напишеш +1 трябва най-малкото да обясниш какъв точно е бил проблема...
Публикувай отговор