Уникум! Старозагорец падна от 11-тия етаж и оцеля без драско

Извършавте разни услуги в Стара Загора ? Тука е мястото да пуснете обява за това. Имате "майстори" и са банда некадърници, тука е мястото да разкажете за вашите премеждия за да могат и останалите потребители да се пазят от тях.
Правила на форума
Форума е само за областа на УСЛУГИТЕ. Всички теми да се пишат на кирилица и да са добре оформени, без олигофренски изпълнения и писане само с главни букви. Подобни теми ще бъдът изтриване без предупреждение.
Публикувай отговор
Аватар
Nakito
Потребител
Потребител
Мнения: 411
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 15:39 pm
Местоположение: 2565 km

Уникум! Старозагорец падна от 11-тия етаж и оцеля без драско

Мнение от Nakito »

Мъж падна от 11-тия етаж на блок в Стара Загора и оцеля без нито една драскотина. Подобен случай не е регистриран в Европа до днес, категорични са специалистите. Каскадьорската случка се разиграва през далечната 1985-та г. на ул. Васил Левски № 2. И въпреки феноменалния й и сензационен заряд, нито една медия тогава не я споменава в бюлетина си. Конюнктурата в социалистическа България, за съжаление, е била такава.
Днес обаче, 25 години по- късно, оцелелият по чудо „каскадьор Петко Петков нищи с охота чудото, което го е оставило жив при фаталния полет от 35 метра. Ето неговата изповед:
Наричат този блок – „блокът на самоубийците” защото най- малко 10 човека през тия години са се хвърлили от там. Моята история обаче беше друга. На 30-ти декември вечерта се прибрах с колата от село, натоварен със свинско и винo за празника на другия ден. Звъннах на вратата, но съпругата ми заспала и не ме чува. Реших да се прехвърля у нас през балкона на съседите на 11-ия етаж. Бях посръбнал малко винце и ракийка, не е като да съм бил кьо – кютук пиян! Както прескачах обаче, се подхлъзнах на заледения парапет и литнах право надолу… в бездната! Помня, че се стоварих на нещо, което пружинира и ме изхвърли пак нагоре. И вече при второто падане главата ми се удари в някакъв камък.Големият късмет, който извадил Петко Парашутиста, както му казват в махалата след историческия му скок, бил че нацелил опната метална мрежа, върху която са наредени дъски. Строителната конструкция изиграла ролята на батут, който омекотил удара от падането, пружинирал и изстрелял пишман парашутиста нагоре. При повторното падане обаче Петков извадил своеобразен карък. Ударил главата си в единствената тухла в периметър от сто метра наооколо. Черепът ми се проби, а част от скалпа ми остана по тухлата. Но нямах нито счупване, нито увредени органи, дори драскотина нямах по себе си.
Непосредствено след падането Петко Петков става да ходи и да се жалва на шокираните свидетели на инцидента наоколо, че е паднал и много го боли.
Обадихме се на „Бърза помощ”, но те пратиха линейка чак след 2 часа, едва след петото ни позвъняване, спомня си комшийката на Петков, Нела Димитрова. Като получили сигнала за паднал от 11-тия етаж човек, били убедени, че е мъртъв. И не счели за нужно да бързат, разказва тя.
Въобще не се наложи да ме качват на ноосилка, сам си влязох в лиинейката. А на шофьора му казах: Карай по полека бе джигит, хора возиш все пак, разказва през смях Петко.
25 години след знаменития си полет от 25 метра бившият арматурист и кранист Петко Петков е напълно здрав. Само отвреме- навреме го мъчи мигрена. Заради костта, която му присадили за да запушат счупения череп. 55-годишният мъж се радва на деца и внуци и с умиление разказва уникалната си история. skandalno.net

Да оцелееш след полет от 7-мия етаж си е късмет, а от 11-тия е направо чудо! ВИЖ ВИДЕОТО:


http://skandalno.net/%D0%B1%D0%B3-%D1%8 ... 0%B0-15369
There's no mine, there's no yours, the world's Beroe
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: Уникум! Старозагорец падна от 11-тия етаж и оцеля без др

Мнение от The enD »

В тоя тъп сайт дали има едно вярно нещо?
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Уникум! Старозагорец падна от 11-тия етаж и оцеля без др

Мнение от sawo »

М/у другото, случайно бях в едно магазинче за дрехи в центъра и 2 жени на около 50 години можеби пенсионерки си разказваха точно същата история, поне това което успях да чуя. Едната записваше в тетрадка голям формат, помислих си че може да е репортерка или нещо такова...
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Уникум! Старозагорец падна от 11-тия етаж и оцеля без др

Мнение от admin »

Не знам дали знаете, но имаше потребител от нашия форум който е падал от 13 етаж и все още си е жив и здрав. Знам го защото е комшия на моята приятелка, решил да се самоубива .. малко момче, скочил през прозореца на кухнята само че като падал се е оплитал в разни простири и се е удрял в антените по терасите на хората и това намалило скоростта му, паднал долу поизтупал се и се качил пак горе. Знам го визуално, преди нали правихме разни събирания за по бира на форума и ми е споменава, че и е комшия.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Уникум! Старозагорец падна от 11-тия етаж и оцеля без др

Мнение от realprofesora »

Луд скача от 7ми етаж- оцелява
http://www.vbox7.com/play:219b6348
Popopopopo
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Уникум! Старозагорец падна от 11-тия етаж и оцеля без др

Мнение от Bul-Dog »

realprofesora написа:Луд скача от 7ми етаж- оцелява
http://www.vbox7.com/play:219b6348

:lol: :lol: Ромбо! Ромския Рамбо...скачал вече няколко пъти. Тоз ще е първия мангал, който ще полети баси.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор