Най големия престъпник някога.

Извършавте разни услуги в Стара Загора ? Тука е мястото да пуснете обява за това. Имате "майстори" и са банда некадърници, тука е мястото да разкажете за вашите премеждия за да могат и останалите потребители да се пазят от тях.
Правила на форума
Форума е само за областа на УСЛУГИТЕ. Всички теми да се пишат на кирилица и да са добре оформени, без олигофренски изпълнения и писане само с главни букви. Подобни теми ще бъдът изтриване без предупреждение.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от System_error »

+1 Eвала. Супер пост :cheers:
Не може нормален човек като гледа 200 хулиганчета по улиците да безчинстват да не се запита - тея заради високите сметки за ток ли, при положение родителите им го плащат или заради ниските доходи като не работят??? Протеста е хубаво нещо, ама трябва да има и разбиране за нещата - кое е реално, кое е възможно и кое не. Иначе и аз искам - хоп, от утре заплатата ми тройна и тока ми на половина, обаче това е трудно, не става на момента и тези пари някой трябва да ги изработи, не да ги изстачкува.
Ей-тва най ми хареса. И аз се изтърках да го повтарям, ама файда...
tarlyo
Потребител
Потребител
Мнения: 316
Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 17:37 pm

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от tarlyo »

nenoneno написа:е, и?
Протеста е хубаво нещо, ама трябва да има и разбиране за нещата - кое е реално, кое е възможно и кое не. Иначе и аз искам - хоп, от утре заплатата ми тройна и тока ми на половина, обаче това е трудно, не става на момента и тези пари някой трябва да ги изработи, не да ги изстачкува.
А не смяташ ли, че хората стачкуват, точно защото мислят, че СА ГИ изработили тези пари? И им е омръзнало някой друг да ги прибира? Визирам лошото управление на всички досегашни правителства, не само настоящето. Управление в услуга на определени хора, а не на народа. Както каза някой - лошото е, че няма алтернатива.
nenoneno
Потребител
Потребител
Мнения: 267
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 10:51 am

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от nenoneno »

Не, момче младо - не смятам. Малко е дълго да ти го обяснявам, пък и трудно ще го разбереш. Тези, които ГИ изработват не бяха в там, не хвърляха камъни, не обръщаха кофи за смет, не чупеха и безчинстваха... те нямат време за такива работи защото са заети с правенето на нещо по-смислено.
Понеже визираш "лошото управление на всички правителства до сега" запитай се сам - какво реално се постига с така наречените протести? Доган ли чакаш да ти върне 1 млрд от Цанков камък или Станишев 1,5 млрд от Белене? Кому е нужно да дестабилизира държавата? Не говорим за правителство и политика, за 3 и половина години огладняха и БСП и ДПС и СК... изхарчиха откраднатото , сега яхат "народното недоволство" за да се наядат ПАК, не на тебе да дадат. Пука ли им какво си изработил и какво искаш? Избори, избори им трябват и по-важното - причина пак да се намърдат на твои разноски в парламента за следващите 4 години. За икономиката такава дестабилизация на държавата е вредна - иска се стабилна политика, спокойствие в държавата.
Точността гарантира единствено, че ще направиш грешката си навреме.
http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/99509
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от Princo »

tarlyo написа:
nenoneno написа:е, и?
Протеста е хубаво нещо, ама трябва да има и разбиране за нещата - кое е реално, кое е възможно и кое не. Иначе и аз искам - хоп, от утре заплатата ми тройна и тока ми на половина, обаче това е трудно, не става на момента и тези пари някой трябва да ги изработи, не да ги изстачкува.
А не смяташ ли, че хората стачкуват, точно защото мислят, че СА ГИ изработили тези пари? И им е омръзнало някой друг да ги прибира? Визирам лошото управление на всички досегашни правителства, не само настоящето. Управление в услуга на определени хора, а не на народа. Както каза някой - лошото е, че няма алтернатива.
Протестиращите до сега така и не излезнаха със конкретни искания.Само се видя как групичките от агитките на футболните отбори трошяха и чупиха,всички викаха оставка,оставка,без да се замислят,че служебно правителство е нещо,което отблъсква всякакви външни инвестиции в БГ и без да се замислят,че всякакви проекти или се спират или се забавят.Да не говорим как БСП и други партии се облажиха от народното недоволство.В Стара Загора се размахваха едни червени знаменца,пълен цирк.
Ето ся протестиращите вече се разделиха и на групички,пак имат искания,за които нито са прочели какви са последствията като полза и вреди,но си искат там - някаква велика промяна,на държава която е крадена сума ти години,да литне ей така изведнъж.
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от System_error »

https://www.bivol.bg/06sofia1691-bg.html

Я да видим сега, кой е по-големия престъпник от "най-големия престъпник някога" :lol:

"14. (C) България е водещият износител на електричество на Балканите и снабдява с електроенергия Косово, Албания, Сърбия, Македония, Гърция и др. През 2005г. НЕК (която още държи монопола върху износа на електроенергия) изнесе рекордните 7,5 млрд. киловатчаса, и така превърна България в четвъртия най-голям износител на електроенергия (след Франция, Чешката Република и Полша). Обаче, 90% от тази енергия не се продава от НЕК, а от български и чуждестранни посредници, които получават електричеството от НЕК на ниска цена и го препродават с огромна печалба."
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от Zac »

На кого ще гласувате доверие на предстоящите избори?
а) Луфтханза
б) Еър Франс
в) Бритиш Еъруейс
:cheers:
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от Princo »

Zac написа:На кого ще гласувате доверие на предстоящите избори?
а) Луфтханза
б) Еър Франс
в) Бритиш Еъруейс
:cheers:
wizz :lol:
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от admin »

Днеска излязоха с искания. Гледах новините по нова, единият от организаторите в сливен каза: тука истината, другия "съвет" е на хора милионери, а ние тука сме си дали последните стотинки за да дойдем и прав си е човека. Андрей Слабаков ли ще ми се оплаква, че е социално слаб и не може да плати тока :evil: Може би се опитва да влезне в политиката и ще яхва вълната ... :roll:

Относно протестиращите, аз гледах репортажите .. ми него ден където пукнаха главата на човека, че всички които ги даваха по тв-то държаха или надигаха разни бири. Питам се дали не са взели нещо преди това за отскок. Та този същия с пукната глава каза, че е видял един офицер да си говори с 7-8 пичлемета от протеста и да им казва: "минаваме на план Б". На един човек може да се каже на 50 години видима възраст му зададоха въпрос за какво е там, той стой прекляка и надува една свирка като пълен олигофрен. Явно е, че даже не знае защо е там. Имам чувството, че някои се опитва да ни манипулира и се питам дали не са кумунягите от БСП които се говори, че са взели доста пари за "консултации" покрай новия АЕЦ и сега Сергей Станишев пак си прави устата да го възобновява проекта.
"There is no 'patch' for stupidity."
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от Mikk »

Снощи в новините по БТВ, БСП предупреди че боксоветепо магазините свършили, че днес на митинга щели да излизат цели карати ски клубове. Според мен БСП са яко уплашени че може да излязат кирливите им ризи.
Аватар
creitars
Потребител
Потребител
Мнения: 165
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 10:32 am
skype: creitars
Местоположение: Стара Загора

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от creitars »

а затова че ГРОБ са давали от 10 до 50 лева на хора да им правят подкрепите пред МС какво ще кажете това не е ли яхване на вълната.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от System_error »

creitars написа:а затова че ГРОБ са давали от 10 до 50 лева на хора да им правят подкрепите пред МС какво ще кажете това не е ли яхване на вълната.
Я кажи къде ги дават, че и аз да се наредя. Много добре ще ми дойдат :lol: :lol: :lol:
Червената глупост и помия продължава да се лее.. :cheers:
bahamonde
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 19:40 pm

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от bahamonde »

Не, ГРОБ са купили ония прасета, дето ги показваха, щели да черпят своите, а Буда ги бил "осветил" и кръстил, затова и го писали кръстник на прасетата :lol: :lol: :lol:
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от System_error »

bahamonde написа:Не, ГРОБ са купили ония прасета, дето ги показваха, щели да черпят своите, а Буда ги бил "осветил" и кръстил, затова и го писали кръстник на прасетата :lol: :lol: :lol:
Жестоко чуство за хумор 8O
Партията на правителството в оставка е с абревиатура ГЕРБ (не ГРОБ), не знам в коя държава живеете, че даже тва не сте разбрали. Невежи.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от sawo »

Не му се връзвайте на ksdh-то толкова :)
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Най големия престъпник някога.

Мнение от System_error »

sawo написа:Не му се връзвайте на ksdh-то толкова :)
Ма пак ли е тая тиква? 2 месеца е в болнични, пък иначе се подвизава по форумите.
Публикувай отговор