Вишият Аз

Как да съчетаем духовното с научното или още една гледна точка за живота

Модератор: lutar

Правила на форума
В този форум важат всички общи правила на форума. И нека уважаваме българския език
Аватар
Daydreamer
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 19:49 pm
Местоположение: sz
Обратна връзка:

Мнение от Daydreamer »

magic_guard написа: Проблемът обаче е, че трудно се поддържа състояние на любов и ние често отпадаме от нея. Тогава идват и окултните наказания и само който ги е търпял знае за какво иде реч.
Mda...drugo si e okultnoto nakazanie bilo to i na nai' nisko ravni6te/ot razvitieto na u4enika/...pak si e gadno. Iska mi se da imah po-silna volq. :? :x
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

DeathLord написа:lutar не го приемай на вътре ама пове4ето от хората смятат тея неща дето ги пишеш за пълни простотии даже и аз не знам как стоя в тоя форум явно ми е интересно .... но не и да 4ета с тонове тука неща с които не мога да се съглася и съответно неща които смятам за глупости ...
На това изказване не бях обърна внимание и май не е било по темата. Може да си задържиш личното мнение за себе си или да говориш от свое име. Какво ще рече "повечето хора"?! На който му е интересно чете, на който не, казва "на повечето хора не им е интересно". :evil: А и честно да ти кажа не сме те завързали, че да ги четеш насила. :evil:
Последно промяна от PoSSeSSeD на Сря Апр 13, 2005 23:22 pm, променено общо 1 път.
Аватар
AlexV
Потребител
Потребител
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Апр 16, 2003 21:14 pm
Местоположение: world wide web
Обратна връзка:

Мнение от AlexV »

По името ще го познаеш ;)
Публикувай отговор