Декоративно осветление с лунички над секцията ви

Раздел за хора които обичат да си правят нещата сами. Обмяна на идеи и предложения как да си направиш нещо сам.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Декоративно осветление с лунички над секцията ви

Мнение от sawo »

Каква е стаята? Спалня, всекидневна, хол? Няма ли да има някакви мебели?
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: Декоративно осветление с лунички над секцията ви

Мнение от Tenebrus »

Спалня. Но всички мебели са ниски (не по-високи от самата спалня...стелт работа :D )
Като я завърша ще кача снимки да давате идеи :)
Аватар
Matrix_man
Потребител
Потребител
Мнения: 325
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 22:57 pm
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Re: Декоративно осветление с лунички над секцията ви

Мнение от Matrix_man »

sawo написа:
Matrix_man написа:Не си ли мислил по въпроса за RGB лента.... аз вече "вградих" един RC модул и траф за управлението и зад гипсокартона, с "опция" за достъп през вградените тонколони. Сега остава да си "намеря" стъклени етажерки по 10 мм дебели и да сложа лентата зад тях... Като ги "монтирам" ще постна и клипче.
Метни да видим как е станало :) RGB лентата обаче струва колкото целия ми проект, поне ако съдя по цената на тази, която видях в тв. сервиза.
В телевизионния са скъпи... аз от bg-leds.com пазаря. А за етажерка по-скоро търся стъкло подобно на витрините на магазините, то обаче е закалено. Нещо с размери 4 бр. по 25х18 см. Замислил съм да сложа и една лента под перваза на прозореца /от PVC дограма е/. Имам още малко работа по довършването на ремонта.
Athlon64 3400+,Asus K8N,Sapphire X1950GT,1256MB Kingston DDR400,160GB Seagate,Nec DVD-RW3520A,BlueStorm450W,Active coll AC4G-D,17" LCD Sceptre-X7 Naga II,Chronos Video Shuttle II,M$ Wireless Desktop Elite Keyboard,M$ Wireless IntelliMouse Explorer2.0
Публикувай отговор