Сандвич панели

Раздел за хора които обичат да си правят нещата сами. Обмяна на идеи и предложения как да си направиш нещо сам.
Отговори
Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Регистриран: нед окт 31, 2004 10:12 am
Контакти:

Сандвич панели

Мнение от Nirvana » вт мар 17, 2015 14:54 pm

Колеги,
тази година по всяка вероятност ще строя и искам да стане бърза сглобката със сандвич панели с каменна вата. В града досега съм намерил само една фирма, която предлага (www . sitonia . eu) и ще се радвам ако споделите други места, където ги предлагат.
Засега цената е около 32-40 лв за квадрат.

Благодаря предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Гъби Кладница за домашно отглеждане, Фосфорни аксесоари, Турмалинови аксесоари, Лесно преписване на изпит - www.gadgetstore.ucoz.net

Потребителски аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Регистриран: нед ное 14, 2010 12:49 pm
Контакти:

Re: Сандвич панели

Мнение от Roshavv » вт мар 17, 2015 16:43 pm

Nirvana написа:Колеги,
тази година по всяка вероятност ще строя и искам да стане бърза сглобката със сандвич панели с каменна вата. В града досега съм намерил само една фирма, която предлага (www . sitonia . eu) и ще се радвам ако споделите други места, където ги предлагат.

Благодаря предварително!
След Медина Мед посока Хрищени мисля че бе след втория портал на гробищата в дясно е Ховотехпром. Там има голям избор на дебелини ама за каменната вата не съм сигурен.

Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Контакти:

Мнение от Nirvana » ср мар 18, 2015 7:17 am

Roshavv написа:
Nirvana написа:Колеги,

Благодаря предварително!
След Медина Мед посока Хрищени мисля че бе след втория портал на гробищата в дясно е Ховотехпром. Там има голям избор на дебелини ама за каменната вата не съм сигурен.
Жив да си!
СПА душ масажиращи слушалки, Гъби Кладница за домашно отглеждане, Фосфорни аксесоари, Турмалинови аксесоари, Лесно преписване на изпит - www.gadgetstore.ucoz.net

Потребителски аватар
ronaldo7
Потребител
Потребител
Регистриран: пет апр 03, 2009 8:09 am

Мнение от ronaldo7 » ср мар 18, 2015 11:45 am

Потребителски аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Регистриран: нед ное 14, 2010 12:49 pm
Контакти:

Мнение от Roshavv » ср мар 18, 2015 17:19 pm

Ми да де ..аз нали тфа казах :mrgreen:

Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Контакти:

Мнение от Nirvana » пет юни 03, 2016 14:14 pm

Продължавам темата, тъй като сега ще залепям постройка до сегашната (офис фургон от сандвич панели). Най-много до 3-4 кв.м. ще е допълнението. Търся сандвич панели втора ръка от стари фургони, цехове или офиси.
Ново парче 6м х 1,20м е около 120 лв с ДДС. От едно парче ми идват 2 парчетана височина. Груби сметки, ще е към 500-600 лв без крепежните материали.

Някой ако предлага стари панели да ми пише. Уговаряме всичко на момента :)

Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Контакти:

Мнение от Nirvana » ср юли 06, 2016 10:29 am

Ходих до цеха на Шомов към Хрищени и ми предложиха остатъчни парчета по 2,40 м х 1 м на 21 лв без ДДС.
Цената е добра, но размерите не ме устройват. Май ще преминавам на тухли единички (имам около 3000 бр налични) и трябва да стигнат.
Според вас, трябва ли да излея бетонови колони преди да започна да редя или може само с тухли да се размина?
Т.е., по ъглите да слагам ли греди от бетон? Другото е ясно как ще стане.

Мерси предварително!

Потребителски аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Регистриран: чет юни 12, 2008 18:39 pm

Мнение от didka » ср юли 06, 2016 10:32 am

Зависи какво строиш, ако ще живееш там-непременно се предвиждат колони по ъглите.
Dog drags - no tracks...

Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Контакти:

Мнение от Nirvana » ср юли 06, 2016 10:43 am

didka написа:Зависи какво строиш, ако ще живееш там-непременно се предвиждат колони по ъглите.
Баня с кенеф (3 х 2 м). Просто пристройка :)

Потребителски аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Регистриран: чет юни 12, 2008 18:39 pm

Мнение от didka » ср юли 06, 2016 12:31 pm

В такъв случай може да ги спестиш, според мен.
Dog drags - no tracks...

Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Контакти:

Мнение от Nirvana » ср юли 06, 2016 13:55 pm

didka написа:В такъв случай може да ги спестиш, според мен.
Ами тухли единички, валки за покрив и отгоре на валките под наклон някаква ламарина с гуми отгоре или сандвич панел.

Отговори