Сандвич панели

Раздел за хора които обичат да си правят нещата сами. Обмяна на идеи и предложения как да си направиш нещо сам.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Сандвич панели

Мнение от Nirvana »

Колеги,
тази година по всяка вероятност ще строя и искам да стане бърза сглобката със сандвич панели с каменна вата. В града досега съм намерил само една фирма, която предлага (www . sitonia . eu) и ще се радвам ако споделите други места, където ги предлагат.
Засега цената е около 32-40 лв за квадрат.

Благодаря предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Сандвич панели

Мнение от Roshavv »

Nirvana написа:Колеги,
тази година по всяка вероятност ще строя и искам да стане бърза сглобката със сандвич панели с каменна вата. В града досега съм намерил само една фирма, която предлага (www . sitonia . eu) и ще се радвам ако споделите други места, където ги предлагат.
Засега цената е около 32-40 лв за квадрат.

Благодаря предварително!
След Медина Мед посока Хрищени мисля че бе след втория портал на гробищата в дясно е Ховотехпром. Там има голям избор на дебелини ама за каменната вата не съм сигурен.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Сандвич панели

Мнение от Nirvana »

Roshavv написа:
Nirvana написа:Колеги,
тази година по всяка вероятност ще строя и искам да стане бърза сглобката със сандвич панели с каменна вата. В града досега съм намерил само една фирма, която предлага (www . sitonia . eu) и ще се радвам ако споделите други места, където ги предлагат.
Засега цената е около 32-40 лв за квадрат.

Благодаря предварително!
След Медина Мед посока Хрищени мисля че бе след втория портал на гробищата в дясно е Ховотехпром. Там има голям избор на дебелини ама за каменната вата не съм сигурен.
Жив да си!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
ronaldo7
Потребител
Потребител
Мнения: 232
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 9:09 am

Re: Сандвич панели

Мнение от ronaldo7 »

Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Сандвич панели

Мнение от Roshavv »

Ми да де ..аз нали тфа казах :mrgreen:
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Сандвич панели

Мнение от Nirvana »

Продължавам темата, тъй като сега ще залепям постройка до сегашната (офис фургон от сандвич панели). Най-много до 3-4 кв.м. ще е допълнението. Търся сандвич панели втора ръка от стари фургони, цехове или офиси.
Ново парче 6м х 1,20м е около 120 лв с ДДС. От едно парче ми идват 2 парчетана височина. Груби сметки, ще е към 500-600 лв без крепежните материали.

Някой ако предлага стари панели да ми пише. Уговаряме всичко на момента :)
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Сандвич панели

Мнение от Nirvana »

Ходих до цеха на Шомов към Хрищени и ми предложиха остатъчни парчета по 2,40 м х 1 м на 21 лв без ДДС.
Цената е добра, но размерите не ме устройват. Май ще преминавам на тухли единички (имам около 3000 бр налични) и трябва да стигнат.
Според вас, трябва ли да излея бетонови колони преди да започна да редя или може само с тухли да се размина?
Т.е., по ъглите да слагам ли греди от бетон? Другото е ясно как ще стане.

Мерси предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Сандвич панели

Мнение от didka »

Зависи какво строиш, ако ще живееш там-непременно се предвиждат колони по ъглите.
Dog drags - no tracks...
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Сандвич панели

Мнение от Nirvana »

didka написа:Зависи какво строиш, ако ще живееш там-непременно се предвиждат колони по ъглите.
Баня с кенеф (3 х 2 м). Просто пристройка :)
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Сандвич панели

Мнение от didka »

В такъв случай може да ги спестиш, според мен.
Dog drags - no tracks...
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Сандвич панели

Мнение от Nirvana »

didka написа:В такъв случай може да ги спестиш, според мен.
Ами тухли единички, валки за покрив и отгоре на валките под наклон някаква ламарина с гуми отгоре или сандвич панел.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Публикувай отговор