Търся майстор по лепене на плочки

Раздел за хора които обичат да си правят нещата сами. Обмяна на идеи и предложения как да си направиш нещо сам.
Публикувай отговор
diko71
Потребител
Потребител
Мнения: 167
Регистриран на: Вто Мар 16, 2010 15:58 pm

Търся майстор по лепене на плочки

Мнение от diko71 »

Търся майстор да ми налепи 10 квадрата плочки на терасата...близо 5 от който са фаянс за стените и другото е гранитогрес за пода..некой да има читав човек за целта
джоли
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Ное 24, 2013 8:25 am

Re: Търся майстор по лепене на плочки

Мнение от джоли »

Ако още важи офертата,свиркай.Имам такъв човек.
veliqn

Re: Търся майстор по лепене на плочки

Мнение от veliqn »

Харесах си едни плочки от Гауди Ди Ес, който са много по-нетрадиционни, различни и интересни от останалите по магазините. В понеделник обмислям да отида до магазина им, който се намира на ул ."Ралевица" 94, за да ги видя на живо. Живея в апартамент и банята ми е малка по площ, размерите са 2 на 2 и 10. Притеснявам се дали този размер 42,6 на 42,6 ,ще е подходящ за моята баня и обмислям да сложа и душ кабина и мисля,че тогава няма да ми е нужен толкова голям наклон на пода. Дали това ще е проблем, надявам се тук да има хора, които разбират от това и да ме посъветват
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся майстор по лепене на плочки

Мнение от realprofesora »

veliqn написа:Харесах си едни плочки от Гауди Ди Ес, който са много по-нетрадиционни, различни и интересни от останалите по магазините. В понеделник обмислям да отида до магазина им, който се намира на ул ."Ралевица" 94, за да ги видя на живо. Живея в апартамент и банята ми е малка по площ, размерите са 2 на 2 и 10. Притеснявам се дали този размер 42,6 на 42,6 ,ще е подходящ за моята баня и обмислям да сложа и душ кабина и мисля,че тогава няма да ми е нужен толкова голям наклон на пода. Дали това ще е проблем, надявам се тук да има хора, които разбират от това и да ме посъветват
Аз съм с кабина и нямам наклон на пода. Самата кабина си има наклон на коритото.
Popopopopo
veliqn

Re: Търся майстор по лепене на плочки

Мнение от veliqn »

Мислиш ли, че ще срещна някакви трудности с тези плочки?
Аватар
zvezda
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:40 pm

Re: Търся майстор по лепене на плочки

Мнение от zvezda »

Има кабини без корито.
И лично на мен ми допадат доста повече от тези с корито.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся майстор по лепене на плочки

Мнение от realprofesora »

veliqn написа:Мислиш ли, че ще срещна някакви трудности с тези плочки?
Никакви. Ако мислиш да даваш налкон, все пак, може да използваш новите видове сифони- http://www.baburov-bg.com/bg/lentovi_sifoni_za_banya/39
Така наречените Лентови.
Popopopopo
veliqn

Re: Търся майстор по лепене на плочки

Мнение от veliqn »

Благодаря за съветите :)
Публикувай отговор