Търся фирма за пластмасови изделия

Раздел за хора които обичат да си правят нещата сами. Обмяна на идеи и предложения как да си направиш нещо сам.
Отговори
Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Регистриран: нед окт 31, 2004 10:12 am
Контакти:

Търся фирма за пластмасови изделия

Мнение от Nirvana » чет ное 12, 2015 11:07 am

Търся фирма за изработка на PVC изделия с конкретен модел и размери. Говорим за промишлено производство в големи количества. Можете ли да ме насочите към някоя от район Стара Загора?

Благодаря предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Гъби Кладница за домашно отглеждане, Фосфорни аксесоари, Турмалинови аксесоари, Лесно преписване на изпит - www.gadgetstore.ucoz.net

Потребителски аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Регистриран: пет апр 24, 2009 15:11 pm

Re: Търся фирма за пластмасови изделия

Мнение от The enD » чет ное 12, 2015 12:43 pm

Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Контакти:

Мнение от Nirvana » чет ное 12, 2015 13:09 pm

The enD написа:Търсачката

viewtopic.php?f=45&t=43941&hilit=%D0%B8 ... 0%B8%D1%8F
Това не ме устройва. Питах вече.
СПА душ масажиращи слушалки, Гъби Кладница за домашно отглеждане, Фосфорни аксесоари, Турмалинови аксесоари, Лесно преписване на изпит - www.gadgetstore.ucoz.net

niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Регистриран: чет ное 17, 2005 15:12 pm

Мнение от niggaz_nature » чет ное 12, 2015 13:16 pm

Не вярвам някой да ти направи матрица и да не ти иска пари за нея освен ако не поръчаш хиляди бройки ;) . Просто според мен мисията невъзможна .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg

Потребителски аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Контакти:

Мнение от Nirvana » чет ное 12, 2015 15:15 pm

niggaz_nature написа:Не вярвам някой да ти направи матрица и да не ти иска пари за нея освен ако не поръчаш хиляди бройки ;) . Просто според мен мисията невъзможна .
При условие, че тази матрица после си остава за производителя, аз пък не виждам смисъл да се плаща.
Правенето на матрица не е толкова трудно, но самото отливане и материала за отливане е трудоемкото.
Благодаря все пак!

niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Регистриран: чет ное 17, 2005 15:12 pm

Мнение от niggaz_nature » чет ное 12, 2015 15:51 pm

Nirvana написа:
niggaz_nature написа:Не вярвам някой да ти направи матрица и да не ти иска пари за нея освен ако не поръчаш хиляди бройки ;) . Просто според мен мисията невъзможна .
При условие, че тази матрица после си остава за производителя, аз пък не виждам смисъл да се плаща.
Правенето на матрица не е толкова трудно, но самото отливане и материала за отливане е трудоемкото.
Благодаря все пак!
Тук малко не си наясно . Матрицата остава за производителя ако не си я платил и си поръчал хиляди бройки и си ги купил и пак в този случай производителя си е вкарал цената за матрицата в продадените бройки. А в другия случай плащаш си матрицата и след изработка си остава за теб . Производителя може и 10 бройки да ти направи в този случай.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg

Отговори