Търся фирма за пластмасови изделия

Раздел за хора които обичат да си правят нещата сами. Обмяна на идеи и предложения как да си направиш нещо сам.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Търся фирма за пластмасови изделия

Мнение от Nirvana »

Търся фирма за изработка на PVC изделия с конкретен модел и размери. Говорим за промишлено производство в големи количества. Можете ли да ме насочите към някоя от район Стара Загора?

Благодаря предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: Търся фирма за пластмасови изделия

Мнение от The enD »

Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся фирма за пластмасови изделия

Мнение от Nirvana »

The enD написа:Търсачката

viewtopic.php?f=45&t=43941&hilit=%D0%B8 ... 0%B8%D1%8F
Това не ме устройва. Питах вече.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Търся фирма за пластмасови изделия

Мнение от niggaz_nature »

Не вярвам някой да ти направи матрица и да не ти иска пари за нея освен ако не поръчаш хиляди бройки ;) . Просто според мен мисията невъзможна .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся фирма за пластмасови изделия

Мнение от Nirvana »

niggaz_nature написа:Не вярвам някой да ти направи матрица и да не ти иска пари за нея освен ако не поръчаш хиляди бройки ;) . Просто според мен мисията невъзможна .
При условие, че тази матрица после си остава за производителя, аз пък не виждам смисъл да се плаща.
Правенето на матрица не е толкова трудно, но самото отливане и материала за отливане е трудоемкото.
Благодаря все пак!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Търся фирма за пластмасови изделия

Мнение от niggaz_nature »

Nirvana написа:
niggaz_nature написа:Не вярвам някой да ти направи матрица и да не ти иска пари за нея освен ако не поръчаш хиляди бройки ;) . Просто според мен мисията невъзможна .
При условие, че тази матрица после си остава за производителя, аз пък не виждам смисъл да се плаща.
Правенето на матрица не е толкова трудно, но самото отливане и материала за отливане е трудоемкото.
Благодаря все пак!
Тук малко не си наясно . Матрицата остава за производителя ако не си я платил и си поръчал хиляди бройки и си ги купил и пак в този случай производителя си е вкарал цената за матрицата в продадените бройки. А в другия случай плащаш си матрицата и след изработка си остава за теб . Производителя може и 10 бройки да ти направи в този случай.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Публикувай отговор