Подложка за ламинат

Раздел за хора които обичат да си правят нещата сами. Обмяна на идеи и предложения как да си направиш нещо сам.
Публикувай отговор
petia11

Подложка за ламинат

Мнение от petia11 »

Вчера ходих по магазините да разглеждам различни модели ламинат и ми обясниха, че не е важно само дебелината и класа на ламината, но и подложката. За съжаление, не ми разсясниха много за подложките. Задължително ли е да има подложка и какво трябва да гледам при избора на подложка?
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Подложка за ламинат

Мнение от didka »

XPS!!!
Dog drags - no tracks...
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1261
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Подложка за ламинат

Мнение от emzo »

didka написа: Съб Апр 22, 2017 17:16 pmXPS!!!

Даааа, браво, според тебе дали жената знае, какво е xps ?
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Подложка за ламинат

Мнение от didka »

Ами има гугъл, инфо колкото искаш в нета. Пита се каква подложка и аз отговарям. Тези найлоновите "безплатни" подложки стават само да си покриеш дивана като боядисваш тавана...
Dog drags - no tracks...
Аватар
spiralkinda
Потребител
Потребител
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 10:51 am

Re: Подложка за ламинат

Мнение от spiralkinda »

Ако не се сменят врати трябва да се съобрази с разстоянието от вратата до пода. Да не се окаже, че се поръча по-дебела изолационна xps подложка + ламинат примерно 8 милиметра и да не може да се затвори вратата. Миналата година си сложих 5 милиметра xps и ламинат 8 милиметра като всичко това беше съобразено с вратата ми.
veliqn

Re: Подложка за ламинат

Мнение от veliqn »

Петя, добре са ти казали, че има значение каква е подложката. Различните модели подложки се използват в различни случаи. Виж примерно тук http://www.ftparket.com/products/64/podlojki има различни видове подлжоки и подробно описание към тях. Надявам се да ти помогне.
miteto79
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юни 07, 2011 17:57 pm

Re: Подложка за ламинат

Мнение от miteto79 »

Обадете ми се да ви обясня аз с това се занимавам с монтаж на ламиниран паркет 0893670380 николай
petia11

Re: Подложка за ламинат

Мнение от petia11 »

Благодаря ти, но няма проблем! Мисля, че вчера мио обясниха подробно всичко, което ме интересуваше. :)
Публикувай отговор