Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от didka »

Кажете къде в има в града или изобщо дали съществува?В Пловдив са отличници,но не ми се разкарва до там,а и незнам дали ще пристигна изобщо.Става въпрос за екотек бензин прави проблеми,може и да нее въпросния сервиз,стига да им разбира човека да ми препоръчате някой.И само сба-то не ми предлагайте,тез съм ги отписал вече... :cheers:
Dog drags - no tracks...
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от admin »

Те май са два в Стара Загора, единия е бившия сервиз Диана, а другия където май са по надеждни се намира на другия край на града ама не се сещам за адреса.
"There is no 'patch' for stupidity."
camron20
Потребител
Потребител
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 20:12 pm

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от camron20 »

Сервиз на Опел има точно отстрани на КАТ.Пада се точно зад паркинга на КАТ,самата мрежа ги дели. Посещавах го одавна,свършиха си работата но ми и клъцнаха главата от кръста.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от admin »

Да, да, за оторизиран с-з е така. Режат яко защото бачкат на час, ако ще бачка повече от няколко часа в цената влиза и обяда му и т.н.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от sawo »

Просто дерат като ненормални не знам как точно един сервиз става оторизиран? За елементарна тенекеджийска работа по колата ми искаха космически суми и накрая отидох другаде направиха ми я перфектно за 2 пъти по-малко пари.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от admin »

Много рядко си играят да "чукат ламарини" в оторизираните сервизи, те печелят и от частите така че направо ти ги смятат нови.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от fantamaniaka »

Сервиз с името 'Оепл" има горе в щипкена фабрика.Майстора се казва Стефан
Доста неща ми е вършил и съм доволен :)
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
vointex
Новак
Новак
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 22:53 pm

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от vointex »

admin написа:Да, да, за оторизиран с-з е така. Режат яко защото бачкат на час, ако ще бачка повече от няколко часа в цената влиза и обяда му и т.н.

Когато сервиза работи по нормовремена (или иначе казано на час), това не означава, че ако колата ти стои в него 3 дни ти ще платиш труд за 72 часа. Просто там всичко е строго регламентирано, има си ценоразпис на нормовремената, гледаш смяна на каре еди колко си часа по еди колко си пари за часа и си смяташ колко ще ти излезе. А това, че всички искат за 5 лева основен ремонт може само в някой гараж. Там монтьора не плаща нито данъци, нито осигуровки нищичко и затова работи евтино, а големите сервизи (поне някои от тях) са си платили данъците и осигуровките и трябва да остане за работниците и за собствениците. Така, че разберете защо е по скъпо в оторизираните сервизи. :)
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от didka »

fantamaniaka написа:Сервиз с името 'Оепл" има горе в щипкена фабрика.Майстора се казва Стефан
Доста неща ми е вършил и съм доволен :)
Дидо,къде се намира по-точно?
Dog drags - no tracks...
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от fantamaniaka »

това е улицата по която тази година имаше шатри на панаира.Ако от загорка тръгнеш посока химията първата вляво.Там сега има и някаква голяма купчина пясък май.Точно срещу въпросния път строят някаква сграда.Че по него продалжаваш навътре и там има табела Опел.Може и отпред при пазача да питаш за опел сервиза но като влзнеш през вратата се намира срещу теб.
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от sawo »

admin написа:Много рядко си играят да "чукат ламарини" в оторизираните сервизи, те печелят и от частите така че направо ти ги смятат нови.
Аз ламарините си ги имах нови само трябваше да ги сложат и боядисат за едни прагове и вежди ми искаха колкото е едно нормално пребоядисване във камера на цялата кола.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от admin »

vointex написа:
admin написа:Да, да, за оторизиран с-з е така. Режат яко защото бачкат на час, ако ще бачка повече от няколко часа в цената влиза и обяда му и т.н.

Когато сервиза работи по нормовремена (или иначе казано на час), това не означава, че ако колата ти стои в него 3 дни ти ще платиш труд за 72 часа. Просто там всичко е строго регламентирано, има си ценоразпис на нормовремената, гледаш смяна на каре еди колко си часа по еди колко си пари за часа и си смяташ колко ще ти излезе. А това, че всички искат за 5 лева основен ремонт може само в някой гараж. Там монтьора не плаща нито данъци, нито осигуровки нищичко и затова работи евтино, а големите сервизи (поне някои от тях) са си платили данъците и осигуровките и трябва да остане за работниците и за собствениците. Така, че разберете защо е по скъпо в оторизираните сервизи. :)
Да, да така е, само че се опитват това да им служи за оправдание само. Едно приятелче работише горе в Дианата, сега е представителство на опел, вземаше 40% от ремонта за него, 60 % за сервиза. Докарваше си по 1000 - 1500 кинта на месец разбира се не всеки месец, но го осигуряваха на 250 лв. Той дига цената на ремонта за да може неговите 40% който ще вземе да са повече т.е. ако ремонта за това карe струва нормално 200 лв, той казва 300 лв за да може да вземе 120 лв от ремонта, а не 80 лв (40% на 200 лв). Та мисълта ми беше че това в Б-я си го връткат както им отърва. Един колега си закара колата във въпросната Диана, даде 350 лв за ремонт и на края му я върнаха на три цилиндъра и му казаха че за нищо не става, отиде той на някакъв негов познат, квартален майстор където ремонта му излезна 50 лв и до ден днешен (3-та година) още си кара колата.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от realprofesora »

Миленчо ако не е тайна сподели какъв ти е проблема ..или много ми бяга от компетенцията и не е за мен,щом чак специализиран сервиз търсиш. :idea:
Popopopopo
Nikola
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Мар 01, 2015 9:42 am

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от Nikola »

Колеги сега в кой сервиз да закарам колата да я проверят , че вече до трима в Казанлък ходих и няма реултат.Аз съм от кз .
В кои сервиз в стз ще ми обърнат внимание на разумна цена . Колата ми е астра h 1.6 105к 2005г - когато е стъдена свети сигналната лампа за
изгорелите газове и за електрониката на двигателя . Чистат ми само грешките и на другият ден като е студена пак ги имам .
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Оторизиран с-з на Опел в Стара Загора?

Мнение от realprofesora »

Nikola написа:Колеги сега в кой сервиз да закарам колата да я проверят , че вече до трима в Казанлък ходих и няма реултат.Аз съм от кз .
В кои сервиз в стз ще ми обърнат внимание на разумна цена . Колата ми е астра h 1.6 105к 2005г - когато е стъдена свети сигналната лампа за
изгорелите газове и за електрониката на двигателя . Чистат ми само грешките и на другият ден като е студена пак ги имам .
А какво точно пише като грешки и колата само на бензин ли се кара?
Popopopopo
Публикувай отговор