Най-добрата автомивка в града?

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
angel
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 826
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 15:17 pm
Местоположение: The Dark Side Of The Moon
Обратна връзка:

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от angel »

Автомивката до х-л "Железник"
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от Tenebrus »

angel написа:Автомивката до х-л "Железник"
+1 и аз ги ползвам редовно.

ВИП се казва.
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от Princo »

Доволен съм от Ирида,евтино е и ти отделят бая време за трошката.
Автомивката до Билла също е добра,ама е скъпичко,а не винаги ти отделят много внимание ако си с някаква по-стара кола ...
На малкия ШЕЛ,долу по пътя към стария мол,също мият добре.
Много съм доволен и от автомивката до Баумакс на ъгъла на кръстовището.От нея и от Иридата съм най-доволен. :)
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от sawo »

Добре работят също и на ъгъла на Хр. Ботев и Димчо Стаев (на светофара) - само жени са и доста се стараят (по-точно доста ги юрка шефката им която постоянно следи) - чистиха колата дори с четка за зъби! :D Вътре+вън е 10-11лв и става за 30-40мин за нормална по размер и мръсотия кола. Също съм доволен и от тази на руския пазар - май 8лв беше - който не му се дават пари там също си гледат работата.
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от nike718 »

stivans написа:В промишлената зона след КАТ се продължава към бившия сервиз на Мерцедес ''Ита сервиз" в завоя от ляво в северна посока,10 лева вътрешно и външно измиване.Има и закрита чакалня с климатик, автомати за кафе ,безалкохолни и др.
+ 1
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от nasenceto »

Да похваля 5-те минути. Има един пич с очила - знам че като си оставя колата при него, няма мърдане. Последния път много пот хвърли момчето докато изкара едни петна от липа по джамовете, ама не се отказа. И учтив човека и възпитан, за разлика от повечето мангали по другите автомивки.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от sawo »

nasenceto написа:Да похваля 5-те минути. Има един пич с очила - знам че като си оставя колата при него, няма мърдане. Последния път много пот хвърли момчето докато изкара едни петна от липа по джамовете, ама не се отказа. И учтив човека и възпитан, за разлика от повечето мангали по другите автомивки.
+1 и от мен за това момче! На повечето мивки като кажеш само външно и гледат да те претупат, но той си свърши работата идеално!
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от Tenebrus »

Ще ме карате да ходя да го пробвам. Принципно съм страшно доволен от 5-те минути, но ми е далечко...за една мивка да ходя до другия край на града е малко...разхищение на пари :)

Но ще го пробвам :)
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от HyBRiD-X »

sawo написа:Добре работят също и на ъгъла на Хр. Ботев и Димчо Стаев (на светофара) - само жени са и доста се стараят (по-точно доста ги юрка шефката им която постоянно следи) - чистиха колата дори с четка за зъби! :D Вътре+вън е 10-11лв и става за 30-40мин за нормална по размер и мръсотия кола.
Служебните "бараки" ги мием там. Само да доуточня - жените (момичетата) там са от домовете за сираци от околността и жената-собственичка им дава шанс да работят при нея след като навършат пълнолетие и не могат да си намерят друга работа. Браво на такива като нея, а не като някои - чуят ли, че е от дом, значи е 2-ра ръка човек и не стават за нищо!
И друго - наистина много се стараят и шефката им ги юрка да мият и чистят без забележки!
Аватар
AGGRESSOR
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 16:53 pm
skype: drago_t
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от AGGRESSOR »

Препоръчайте автомивка за пране на тапицерията. И колко горе долу върви тази услуга .
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от sawo »

Професора (realprofesora) от форума бих ти препоръчал - доста доволен съм как изпра моята, а и със сигурност ще ти вземе доста по-евтино от автомивките :)
GLS
Потребител
Потребител
Мнения: 198
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 17:33 pm

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от GLS »

sawo написа:Добре работят също и на ъгъла на Хр. Ботев и Димчо Стаев (на светофара) - само жени са и доста се стараят (по-точно доста ги юрка шефката им която постоянно следи) - чистиха колата дори с четка за зъби! :D Вътре+вън е 10-11лв и става за 30-40мин за нормална по размер и мръсотия кола. Също съм доволен и от тази на руския пазар - май 8лв беше - който не му се дават пари там също си гледат работата.
Аз пък тая съм я сложим в графата най-лоши автомивки!
Аз си мия колите на автомивката,която е в автокъща "Елина", до ЖП прелеза до Наталия.За мен там мият най-качественно...
GLS
Потребител
Потребител
Мнения: 198
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 17:33 pm

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от GLS »

sawo написа:Професора (realprofesora) от форума бих ти препоръчал - доста доволен съм как изпра моята, а и със сигурност ще ти вземе доста по-евтино от автомивките :)
Къде работи професора?Адрес?
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от sawo »

Драсни му едно ЛС във форума да се разберете, намира се на Ген. Гурко 100 и нещо си беше номера.
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: Най-добрата автомивка в града?

Мнение от fruitcake »

Аз да добавя +1 за автомивката до "Орфей" и -1 за автомивката под руския пазар :wink:
Публикувай отговор