Дайте акъл за автостъкла в града

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от sheri »

ами пукна ми се предното стъкло на колата... няма и 1 педя.. ама нейси, трябва да се сменя, че господата полицаи само това чакат :)
Интересува ме някой имал ли е такива преживявания с фирми в града и къде най - качествено могат да ми го монтират и евентуално да си намеря ?
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от fantamaniaka »

адрес не мога да ти кажа но ще ти го обясня
Караш от руския пазар надолу,преди новия път(славянска) има път надясно (наляво има мост метален малък) Тръгваш по него и той прави завой надолу(надясно) и точно срещу теб има стъклари.Предлагат голямо разнообразие и мн. добри цени.Пада се отстрани на тази детска градина или ясла или там каквото е..
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
dogo
Потребител
Потребител
Мнения: 142
Регистриран на: Вто Ное 27, 2007 18:03 pm
skype: dogo_stz

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от dogo »

Ако не е голяма бедата може да пробваш да го залепят, има много добър майстор специализиран точно в това. Намира се на ул. Гурко( мисля, че номера беше 100), след като минеш бул. П.Евтимий(в посока Нова Загора).
Преинсталация на Windows и установяване на дефекти на PC по домовете- 15лв в рамките на града
Смяна на софтуер на всички видове мобилни телефони, PDA и смартфони.
Контакт на ЛС, скайп dogo_stz или 0883 56 55 34, Даниел

http://www.avtozvuk-bg.com/
Аватар
ronaldo7
Потребител
Потребител
Мнения: 232
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 9:09 am

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от ronaldo7 »

В двора на бившия КЕЧ до Зара газ са автостъкла Кобра. Провери и там цените им са по-ниски от другите.
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от sheri »

Ами под Казански 19 ходих там и ми каза да отида някъде в скалдовете, защото стъклата им се преместили там и останал само вулканизатор-а :)
Ходих зад гурко 100, при този човек... не ми свърши работа.. Каза ми,че колата ми е блъскана, купето осукано,имало някакво натоварване и се счупило чак сега (дрън, дррън) и не ми го залепи де... сега освен ще ходя по морги да видя какви цени ще ми кажат .. и тка :) мерси
Аватар
Shtelian
Потребител
Потребител
Мнения: 95
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 15:43 pm

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от Shtelian »

Шери одити във автоморга Ричи, там мисля че ще намериш нещо ;)
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от sheri »

окей
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от nasenceto »

Shtelian написа:Шери одити във автоморга Ричи, там мисля че ще намериш нещо ;)
Там са с такова арогантно отношение към клиента, че преди 2 години се зарекох никога повече да не стъпя там. Не вярвам от тогава до днес да има няква промяна.
Аватар
Shtelian
Потребител
Потребител
Мнения: 95
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 15:43 pm

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от Shtelian »

nasenceto написа:
Shtelian написа:Шери одити във автоморга Ричи, там мисля че ще намериш нещо ;)
Там са с такова арогантно отношение към клиента, че преди 2 години се зарекох никога повече да не стъпя там. Не вярвам от тогава до днес да има няква промяна.
Аз също съм със такова впечатление от там, но нищу поне може да му свършат работа ;)
Аватар
dogo
Потребител
Потребител
Мнения: 142
Регистриран на: Вто Ное 27, 2007 18:03 pm
skype: dogo_stz

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от dogo »

Най-добре в "Бонев"- пътя за Богомилово, имат доста коли и цените им са човешки, за разлика от кожудерите в Ричи. :)
Преинсталация на Windows и установяване на дефекти на PC по домовете- 15лв в рамките на града
Смяна на софтуер на всички видове мобилни телефони, PDA и смартфони.
Контакт на ЛС, скайп dogo_stz или 0883 56 55 34, Даниел

http://www.avtozvuk-bg.com/
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от nike718 »

Шанса да намериш здраво предно стъкло втора употреба е минимален,защото на повечето съвременни автомобили стъклото е лепено(изключение правят лади и москвичи,които пък не са съвременни :D ).Свалянето на залепено стъкло почти винаги води до чупене или пукнатини.Ново турско,китайско или финландско е около 130 - 160 лева с монтажа(зависи от марката и типа все пак).Скоро сменях мойто на форд ескорт излезе 135 лева ,индустриална зона малко след входа за складовете ,като се движиш в посока изток.
temenujka
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 15:59 pm

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от temenujka »

sheri написа: Ходих зад гурко 100, при този човек... не ми свърши работа.. Каза ми,че колата ми е блъскана, купето осукано,имало някакво натоварване и се счупило чак сега (дрън, дррън) и не ми го залепи де... сега освен ще ходя по морги да видя какви цени ще ми кажат .. и тка :) мерси
Аууу тоя само с този номер ли излиза? Преди повече от година ми се пукна и на мен стъклото, и ходих там. Оня ми каза абсолютно същото. Реших ново да слагам, защото старо стъкло да сложиш не е приемливо. Отидох срещу Бисер Олива има един човек/Наско май се казваше/смени ми го за 2 часа срещу 130лв. Дори и на място ходи, не е задължително да ходиш ти. 0878/766 850 е телефона който имам.Каза че отдолу имало ръжда и тя надигнала стъклото и затова се е пукнало. Каза че го е изчистил и намазал с грунд. Сега година по-късно нямам никакъв проблем.
Нито ми е осукано купето ,нито е удряна колата някога, стъклото е здраво и не е на вълнички като онези евтините.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от sawo »

Точно това е причината - ръжда! И на мен ми е казвал същото човека който ми оправя колата - уплътнението започва да изпуска, ламарината ръджясва малко по малко и един ден БАМ - отиваш при колата и стъклото ти е пукнато :) При мен добре че го усетихме навреме и го уплътнихме със силикон. Аз лично бих си взел оригинално стъкло дори и от морга, най-малкото защото оригиналните стъкла са 20 пъти по-надеждни от китайските боклуци. Ако стане катастрофа, такова стъкло може да ви спаси живота. Под принца на гурко, срещу училището има един гараж човека там се занимава с автостъкла и знам че е добър, особено в лепенето, макар и да не бих се захванал да го лепя.
Ето адреса - http://www.bgmaps.com/link/D1C62641EF68 ... 55D93EA717
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от sheri »

Свалянето на залепено стъкло почти винаги води до чупене или пукнатини.Ново турско,китайско или финландско е около 130 - 160 лева с монтажа(зависи от марката и типа все пак).Скоро сменях мойто на форд ескорт излезе 135 лева ,индустриална зона малко след входа за складовете ,като се движиш в посока изток.
днес ходих там и за корса Б ми каза 130 лв (финландско)... колко е финландско.. незная ама като,че ли натам се насочвам :)
Точно това е причината - ръжда!
--- Все пак колата ми е ОПЕЛ (ръждаааа) :D
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Re: Дайте акъл за автостъкла в града

Мнение от sheri »

Ами колеги, долу до колелетата на складовете днес ми смениха стъклото... срещу 135 левчета, 1 година гаранция там срещу някви надраскванията... или нещо от сорта...
Публикувай отговор