И ние така паркираме на село!

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от admin »

Е той човека си играл да си боядисва спирачките червени ... ша го обидиш ... най - малко +100 коня дава това..
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от The enD »

Търся стикери "Паркирал си като ИДИОТ." Sawo или някой друг?
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от sawo »

Ще погледна колко са останалите при мен и ще ти драсна едно съобщение.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от admin »

Аз имам около 20-тина някъде. Мога да ти дам една част.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от The enD »

По спомен sawo имаше голям брой и затова се сетих първо за него.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от sawo »

И аз имам такъв спомен, ама сега като проверих са останали 20тина макс. Ако искаш админ да ти даде, ако не аз ще ти дам, драсни на ЛС като решиш :)
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от Roshavv »

пред долната Багира.... имаше няколко свободни места на паркинга ама... :heat:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от Roshavv »

такааа... първо сори на модераторите и дано не ми махнат поста,незнам дали тук е мястото но се надявам да отговоря на зададения ми въпрос. дано педераса който ми е оставил бележката да посещава форума...

мястото е била до бедечка.... излизаме от магазина и на чистачката имам касова бележка на която пише "защо си спрял на мястото на инвалиди ве село,глоба 200лв" (тряаше я снимам амаа..)
и отговорям : АМИ ЗАЩОТО ВОЗЯ ИНВАЛИД И НА ТАБЛОТО ИМА ПОСТАВЕН ЛАМИНИРАН СТИКЕР С РАЗМЕРИ А4 И СНИМКА НА КОЙТО ПИШЕ ЧЕ МОГА ДА СПИРАМ НА МЯСТО ЗА ИНВАЛИДИ.... ама кой да гледа и чете.. той е гледал в другата посока да не се върна сиг.... :) никога няма да спра на място за инвалиди ако не ми се налага като знам какво е..... ПЕДЕРАС НЕЩАСТЕН....ЩО НЕ МЕ ИЗЧАКА ДА МЕ ПИТАШ ЛИЧНО ,А????????

само в Стара Загора има такива убитаци...
Аватар
zvezda
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:40 pm

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от zvezda »

Не се ядосвай. И не виждам защо трябва да обиждаш човека. Пропуснал е да види стикера явно.
Нима ти не се ядосваш на тия, дето спират на местата за инвалиди просто ей така, щото е по-удобно?
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от Roshavv »

zvezda написа:Не се ядосвай. И не виждам защо трябва да обиждаш човека. Пропуснал е да види стикера явно.
Нима ти не се ядосваш на тия, дето спират на местата за инвалиди просто ей така, щото е по-удобно?
ами стикера е на таблото А4 размер доста е голям... той не ме ли обижда? първо ме обижда с това че мисли че съм спрял без причина там а и село ме е нарекъл...като толкова му е криво защо не изчака да види кой ще излезе и ще се качи в колата..сам щеше да си отговори на вупроса....нз кой нормален ще спре на такова мястио ако не се налага..дали има такива палячовци.... да'еа тая българска простотия... затова не ни искат никъде и ги го слагат два ката .... и политиката ни е такава...
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от admin »

Други път се съберете повече хора и пак спри там, влез в магазина и виж кой ще дойде да ти лепне стикера .. и го питай най - учтиво какво прави :)
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
zvezda
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:40 pm

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от zvezda »

Не са му лепнали стикер, а са му оставили бележка. Ако беше стикер, щеше да е доста по-зле работата.
А иначе вариантът би сработил само ако е някой от магазина, което според мен е по-малко вероятно.
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от Roshavv »

admin написа:Други път се съберете повече хора и пак спри там, влез в магазина и виж кой ще дойде да ти лепне стикера .. и го питай най - учтиво какво прави :)
няма нужда от повече хора...имам хубава тръба до седалката(нераждавейка дебелостенна :) ) ако се наложи ще се изсипят всичкото рокер и да напълни гащите... не е това идеята....
някакъв се взима на сериозно без да огледа добре ситуацията... е на тези мноо ме е яд... като толкова има против да изчака и да каже ...- ей,защо ..и тн. пут'енски работи,разбрал недоразбрал ,оставил бележка и вече много полезен на обществото....

то често ми се налага да спирам там и пак на това място... така или иначе може се засечем ...

постнах тук с надежда ако е от форума някой да му отговоря на въпроса и да избегнем грозни сцени...

поздрави

пп
на другите хипермаркети няма проблеми по местата за инвалиди,и града също,само на тая била...
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от nike718 »

Roshavv написа:
admin написа:Други път се съберете повече хора и пак спри там, влез в магазина и виж кой ще дойде да ти лепне стикера .. и го питай най - учтиво какво прави :)
няма нужда от повече хора...имам хубава тръба до седалката(нераждавейка дебелостенна :) ) ако се наложи ще се изсипят всичкото рокер и да напълни гащите... не е това идеята....
някакъв се взима на сериозно без да огледа добре ситуацията... е на тези мноо ме е яд... като толкова има против да изчака и да каже ...- ей,защо ..и тн. пут'енски работи,разбрал недоразбрал ,оставил бележка и вече много полезен на обществото....

то често ми се налага да спирам там и пак на това място... така или иначе може се засечем ...

постнах тук с надежда ако е от форума някой да му отговоря на въпроса и да избегнем грозни сцени...

поздрави

пп
на другите хипермаркети няма проблеми по местата за инвалиди,и града също,само на тая била...
Ама не мога да разбера защо се ядосваш, по-добре да има такива като въпросният,който ти оставил бележката,нищо че е недогледал.И аз много се дразня на тези които спират на инвалидните места,без да са инвалиди(което всъщност не е много сигурно) :chaingun: :angry: :spank: :evil:
gild
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 10:42 am

Re: И ние така паркираме на село!

Мнение от gild »

Ето още.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Публикувай отговор