Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
zvezda
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:40 pm

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от zvezda »

Princo написа:
System_error написа:Що да е тъп? Щом всеки се скатава и си кара, а има пари за гориво, що да не намери и да си плати данъка.
Тъп е,щото вместо да си платя данъка по време на годината,в което на мен ми е удобно,трябва да се съобразявам с датата на прегледа.
Хм, в тия случаи не беше ли достатъчно да покажеш бележка от предходната година (тъй като не могат да те задължат да си платиш данъка, ако не е минал крайният срок за плащане)? Поне някакъв такъв спомен имам.
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от besniaa »

zvezda написа:
Princo написа:
System_error написа:Що да е тъп? Щом всеки се скатава и си кара, а има пари за гориво, що да не намери и да си плати данъка.
Тъп е,щото вместо да си платя данъка по време на годината,в което на мен ми е удобно,трябва да се съобразявам с датата на прегледа.
Хм, в тия случаи не беше ли достатъчно да покажеш бележка от предходната година (тъй като не могат да те задължат да си платиш данъка, ако не е минал крайният срок за плащане)? Поне някакъв такъв спомен имам.
Може.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
georgi_1986
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 76
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 am

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от georgi_1986 »

Здравейте, кажете в кой пункт в града, имат хубав стенд за спирачките? Искам да погледна само как спират задните колела и се чудя къде разполагат с хубава нова техника която показва горе долу точно спирачното усилие.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от realprofesora »

В сервиза на Фолксваген. Срещу СБА.
Popopopopo
Публикувай отговор