Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от sawo »

enduro написа:Аз искам да попитам къде в Стара Загора може да мина преглед без да ми искат платен данък ??? пишете ми на лични да не злепоставаме сервиза :)
В Стара Загора никъде не може.
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1264
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от emzo »

И аз не можах и си регистрирах колата и си платих данъка като пич 8)
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
enduro
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 14:18 pm

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от enduro »

Все някъде ще може без данък но въпросът е къде?
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от RauL's FaN »

А с данък, но без колата на място, става ли?
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от System_error »

enduro написа:Все някъде ще може без данък но въпросът е къде?
Ако разбера къде, първо ще го споделя с полицията и тогава във форума!
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1264
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от emzo »

RauL's FaN написа:А с данък, но без колата на място, става ли?
Не, камери има, че нищо не гледат не гледат ама поне колата трябва да я има на камерите
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
enduro
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 14:18 pm

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от enduro »

Преди малко минах преглед нямам плащан данък за последните 3 години :) дадох 20 лв отгоре и минах без проблем :evil:
Българска работа кво да ви кажа навсякъде курупция :Д
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от System_error »

enduro написа:Преди малко минах преглед нямам плащан данък за последните 3 години :) дадох 20 лв отгоре и минах без проблем :evil:
Българска работа кво да ви кажа навсякъде курупция :Д
Да са живи и здрави тея като мен дето плащат и вместо вас. После пак ще се реве как държавата за нищо не давала пари. Квото повикало - тва се обадило... :spank:

PS: За справка - моя данък за колата е 362 лв. за миналата година и си го платих преди края на май, за да икономисам 20 лв, а не се направих на дребен тарикат :spank: . Би ли споделил кой е тоя сервиз, в който не са ти потърсили бележка, че да им пусна една проверчица...
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от realprofesora »

Mисля , че както има сайт за проверка дали дадена кола има "Гражданска отговорност", така НАП трябва да направи сайт за платени данъци за годината и като чукнеш дадена кола да излиза всичко. Та като не си е платил да го топнеш където трябва .
Но тези като колегата горе дето не си е платил данъка не е страшен-той е капка в морето. Има яки черни жипове дето не си плащат изобщо данъците за хиляди левове и познайте ...затова и контрола е занижен. Абе те са го измислили политиците, ние нямаме нищо общо. :cheers:
Popopopopo
Аватар
enduro
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 14:18 pm

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от enduro »

Защо да се натискам да им плащам данък като може и без ? сервиза няма да ти го кажа защото догодина пак там ще отида :) реал профеосра е напълно прав "Има яки черни жипове дето не си плащат изобщо данъците за хиляди левове и познайте ...затова и контрола е занижен."
Данък винетка а пътищата в бг са в окаяно състояние! не говоря за тук в стз тука доло горе улиците ни са добре но като цяло в българия. ако всички пари от данаци и винетки ги инвистират в пътната инфраструктута всичко ще е ок и с кеф бих си плащал данъка но докато има хора които пребират част от тези пари ще минавам преглед по другия начин тва е !
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от realprofesora »

Няма смисъл да плащаш.Отвори страницата на НАП за длъжници с над 5000лв да видиш за какво става въпрос.Хората с милиони имат данъци и не ги плащат.Ужас. Като го видях направи ми се изправи косата.Има фирми с 4-5 милиона а една фирма Колош има 21 милиона неплатени данъци.Как стават тези работи .....?????? Ние тука за някви 100лева се ядем, ай сиктир.
http://www.nap.bg/page?id=137
Popopopopo
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от vkv »

enduro написа:Защо да се натискам да им плащам данък като може и без ? сервиза няма да ти го кажа защото догодина пак там ще отида :) реал профеосра е напълно прав "Има яки черни жипове дето не си плащат изобщо данъците за хиляди левове и познайте ...затова и контрола е занижен."
Данък винетка а пътищата в бг са в окаяно състояние! не говоря за тук в стз тука доло горе улиците ни са добре но като цяло в българия. ако всички пари от данаци и винетки ги инвистират в пътната инфраструктута всичко ще е ок и с кеф бих си плащал данъка но докато има хора които пребират част от тези пари ще минавам преглед по другия начин тва е !
По твоята логика защо минаваш преглед....може и без преглед.Защо плащаш винетка....като може и без нея.Какво ти пречи да не плащаш и данък сгради,ток ,вода и тн като може и без да плащаш?
Без лоши мисли:....изглежда толкова си плащал и за обучение .... доло , данаци ,българия,инвистират, инфраструктута , профеосра......няма да е от клавиатурата :):)
Дано догодина сервиза е още на линия!
П.П. Да не забравите,че тези с големите задължения.....ще се оправят като ги погнат.Вие интересно като ви погнат как ще се оправяте.Или в съда ще кажете "Ами и други не плащат" Да ама не съдят другите ,а Вас.
На никой не пожелавам да го съдят за неплатени данъци.И аз се направих на тарикат за една кирлива винетка ....не искате да знаете каква е глобата ако Ви хванат :oops:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от sawo »

Имал си голям късмет да минеш без данък и този път, но вече е почти невъзможно, догодина нищо чудно вече да не се минава никъде така. Тогава какво ще правиш? Ще извадиш на един път данъците за 4-5 години заедно с лихвите ли?
Аватар
enduro
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 14:18 pm

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от enduro »

vkv Може ли да ми кажеш какъв ти е проблема? Всеки прави каквото си иска ти сметка ли ми държиш какво ще плащам и какво не ? Колко съм плащал за обучение също какво те вълнува теб??? Вода ток също това защо изобщо го споменаваш тук стана дума за минаване на преглед без платен данък ти нещо май се опитваш да се заяждаш?? ако имаш проблем кажи да се видим да го разрешим! не да ми се правиш на отворен тука във форума. защото такива отворени като теб зад клавиатурата са много и много ме дразнят !!! и с кеф бих ти разбил физиономията !!!
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Технически прегледи-голям контрол-камери и др.

Мнение от besniaa »

System_error написа:
enduro написа:Все някъде ще може без данък но въпросът е къде?
Ако разбера къде, първо ще го споделя с полицията и тогава във форума!
хахаха и какво мислиш,че ще ти отговорят ? Ще пратят ГДБОП ли ? Или Интерпол ? хахха минава се, и то на няколко места и няма нищо незаконно в това...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Публикувай отговор