Къде си сменяте маслото

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
enno
Новак
Новак
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Яну 10, 2012 15:47 pm

Къде си сменяте маслото

Мнение от enno »

Препоръчайте сервиз от който сте доволни, а и маслото да е качествено не някое менте
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от Bul-Dog »

"Оптимал сервиз" на Столетов под техникумите. Бързо и качествено.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от realprofesora »

enno написа:Препоръчайте сервиз от който сте доволни, а и маслото да е качествено не някое менте
От мен само един съвет: Като ти сменят маслото поискай да го помиришеш. Ако мирише на изгоряло масло-бягай надалеч, ако не мирише на нищо или има само лек, едва долавящ се растителен аромат тогава е добро.
ПС. Един френд днес си сменил маслото зад Гурко 100, взели му 10лв за смяната. Самото масло си го е купил с велика отстъпка от Евро 07.
Popopopopo
genkogenev
Потребител
Потребител
Мнения: 155
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 21:19 pm

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от genkogenev »

Да не пущам друга тема и дано не разсърдя автора :imsorry:
Къде лепят спукани автомобилни стъкла в Стара Загора . :bigboss:
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от fantamaniaka »

genkogenev написа:Да не пущам друга тема и дано не разсърдя автора :imsorry:
Къде лепят спукани автомобилни стъкла в Стара Загора . :bigboss:
Механата "Синята Къща" тръгваш надолу, минаваш гурко и 30 метра напред и погледни наляво.Има Гаражи със табела за лепене на стъкла , също и смяна на масла.
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от nike718 »

genkogenev написа:Да не пущам друга тема и дано не разсърдя автора :imsorry:
Къде лепят спукани автомобилни стъкла в Стара Загора . :bigboss:
https://www.google.bg/maps?ll=42.421993 ... .96,,1,7.2

Ей те тука, и масло сменят и стъкла лепят. :cheers:
genkogenev
Потребител
Потребител
Мнения: 155
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 21:19 pm

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от genkogenev »

Благодаря ви за отговорите .
Внимавайте , когато се движите покрай работниците , който окосяват с тримери банкета по пътищата да не търсите като мен ремонт на стъкла .
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от eleena »

Това с лепенето е ала бала за месец -два. Преди време точно при тия ходих, дадох 30- на лева че и повече май и пак се напука на другия ден, ходих пак да си оправят работата и го закрепиха за няма и 20-30 дни. После купих ново стъкло за 120лв и всичко заспа. Извода е- купувай ново, другото е временно и си е набутвация.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от realprofesora »

eleena написа:Това с лепенето е ала бала за месец -два. Преди време точно при тия ходих, дадох 30- на лева че и повече май и пак се напука на другия ден, ходих пак да си оправят работата и го закрепиха за няма и 20-30 дни. После купих ново стъкло за 120лв и всичко заспа. Извода е- купувай ново, другото е временно и си е набутвация.
Разбира се че е така, останалото е простотии. А тези с тримерите, ако имам свидетели ги съдя.
Popopopopo
schnapps
Потребител
Потребител
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 16:36 pm

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от schnapps »

Гледайте си и маслените филтри дали са сменени ,че имат едни помпи,дето много засмукват :D ,и няма нужда от развиване на филтър и пробка.
А от Еврото бих си взел само Статойл на личната,тоя ИГАТ го слагам само на една служебна масларка да мине номера,че има нещо вътре.
Skype:Schnapps86
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от realprofesora »

schnapps написа:Гледайте си и маслените филтри дали са сменени ,че имат едни помпи,дето много засмукват :D ,и няма нужда от развиване на филтър и пробка.
А от Еврото бих си взел само Статойл на личната,тоя ИГАТ го слагам само на една служебна масларка да мине номера,че има нещо вътре.
Точно тоо Статоил е скандинавска чикия, карал съм такова масло, мирише яко на изгоряло масло и след известно време не само, че ми се разтрака мотора ,ами и го хвърлих на скрапа.
Който иска да кара с мръсните педераски масла миришещи на изгоряло масло, аз с такова няма да карам. Писна ми долните манафи да ме цакат с извратени масла на дебела цена при това. Статойла е уж шведско, но мирише на мръсна шведка между краката, кога са я чукали и не се е мила.
И пак ви казвам, но така че да ме запомните: Помириши го добре това масло което ще го слагаш в мотора си, ако мирише на умрял хуй(старо масло) не го сипвай, ако мирише на нищо тогава си го сипи. Който не вярва да ми се обади на телефона да му докажа ,че хубавите масла не миришат на нищоооооооооооооооооооооооооо. Ще идем до магазин и ще купим масло на GM да помирише на какви гомна мирише. И ще му купя друго масло да види че не мирише на нищоооооооооооооооооооо.
Popopopopo
schnapps
Потребител
Потребител
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 16:36 pm

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от schnapps »

На филии ли ги мажеш тези масла бе човек :D

Aз едно масло го определям като добро,след като не го гори и не тракат повдигачи от него,в случая със Статоила нямах такива проблеми,а с Кастрол направи се разтракаха валовете на една от колите ми.
Skype:Schnapps86
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде си сменяте маслото

Мнение от realprofesora »

schnapps написа:На филии ли ги мажеш тези масла бе човек :D

Aз едно масло го определям като добро,след като не го гори и не тракат повдигачи от него,в случая със Статоила нямах такива проблеми,а с Кастрол направи се разтракаха валовете на една от колите ми.
Не знам бе човек, направо или така просто съвпаднаха нещата , но ти казвам какво стана след Статойла. При теб пък е станало на Кастрола. Да се чудиш наистина какво масло да караш. Направо започвам да си мисля че е до късмет.
Popopopopo
Публикувай отговор