Търся стругар

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Търся стругар

Мнение от System_error »

muhogon написа:Гостът е прав - както сам си го направиш, никой няма да ти го направи. Но пък е вярно и другото, че не бива да се правим на пенкилери, на спецове по всичко, защото, от опит го знам, че тия, дето всичко знаят и могат, рядко умеят каквото и да е, в истинския смисъл на думата.
Точно тва имсх предвид. А и дребнавото пестене с доработване на детайли вместо изработването на нови такива, не е от най умните начинания. И аз се самолекувам за разни неща, но когато стане дума за важни проблеми, се обръщам към специалист, вместо "да си правя експерименти с моя и на другите живота"!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Търся стругар

Мнение от sawo »

System_error написа:
sawo написа:Какво срамно има в това сам да си правиш колата? И аз имам приятел механик, с който често работим по колата и сме правили почти всичко по нея, но с риск да прозвуча грубо, всеки път намираме осирания от сервизите, в които съм ходил, когато е нямало време ние да се занимаваме. При това не мога да кажа, че като се налага, ходя по някакви квартални гаражи...
Никой не е казал че е срамно! Напротив. На много хора им е интересно и им е хоби. Прочети внимателно точно какво съм написал.
Да аз разбрах какво имаш предвид - казва, че не си прави експерименти, а пробива дискове и т.н. Той обаче е написал, че не прави нищо, което не е пробвано многократно преди него. Аз също съм на мнение, че тази модификация, направена кадърно няма да навреди на надеждността и сигурността на автомобила. Има идиоти, които разпробиват целите дискове за по-добро охлаждане, но дори там не съм виждал нещо по-лошо от напукани дискове. Това, което държи диска са не отворите за болтовете, а това, че е притиснат здраво от джантата.
Публикувай отговор