Накрайник на аспух на дизел

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Накрайник на аспух на дизел

Мнение от System_error »

Имаш си право на мнение, аз също. Вожд, не вожд... индиански приказки само. Нали не се мислиш за най-можещия и знаещ автомонтьор, щото спора, който ти цитирах е точно между специалисти като теб. Те също не могат да постигна единомислие, като и в двата лагера има капацитети известни с майсториството си (без кавички). Ама щом ти казваш, значи е така! Друго мнение няма!
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1274
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Накрайник на аспух на дизел

Мнение от emzo »

Ай ай, Вожде.

Не мога да споря с теб. Ти разбираш от всичко, но най-много от работата и принципа на ЕГР-а.

Пийс бро.
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Накрайник на аспух на дизел

Мнение от muhogon »

emzo написа:Ай ай, Вожде.

Не мога да споря с теб. Ти разбираш от всичко, но най-много от работата и принципа на ЕГР-а.

Пийс бро.
И аз така мисля! Ерудитът си е ерудит, където и да го бутнеш, знае, даже н онова място да иде, пак знае, откъде да ги почне! Хау!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Накрайник на аспух на дизел

Мнение от System_error »

Ти пък къде се обади в тема, дето ни те питат, ни те викат? Ма що ли питам? Типично поведение за простак и глупак.

PS: @emzo - не казвам, че не може да си прав. Просто не бъди толкова сигурен в преценката си. Аз примерно винаги си имам едно наум и обръщам внимание и на другата гледна точка. Истината обикновено се оказва по средата.
Публикувай отговор