копиране на чип ?

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

копиране на чип ?

Мнение от Roshavv »

Става въпрос за чип на ключ за автомобил.Някой да препоръчате... къде ,кой,колко? За момента изключваме автоключарите.
Предполагам че се предлага и от други фирми тази услуга...
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: копиране на чип ?

Мнение от didka »

Преди 3-4 години като си изгубих чипа, се наложи да правя нов. Процедурата беше следната: Ключаря ми издяла два ключа по 35 лева бройката (с чип), след това в Автохит, съответно още 2х35 лева, като правеха някво запитване по интернет, което отне два дни, да не е краден фолксвагена...
Та си мисля, че за всяка отделна марка автомобил се ходи в съответното представителство, поне така беше. Сега не знам как е де.
Dog drags - no tracks...
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: копиране на чип ?

Мнение от Roshavv »

didka написа:Преди 3-4 години като си изгубих чипа, се наложи да правя нов. Процедурата беше следната: Ключаря ми издяла два ключа по 35 лева бройката (с чип), след това в Автохит, съответно още 2х35 лева, като правеха някво запитване по интернет, което отне два дни, да не е краден фолксвагена...
Та си мисля, че за всяка отделна марка автомобил се ходи в съответното представителство, поне така беше. Сега не знам как е де.
Аз имам ключ с чип. Искам да си направя втори.Трябва ми само чип и на него да се копира моя.
Ключа не е проблем може се издялка навсякъде... Струват ми се нереални цифрите... чак толковаааа... след 10г ще са по 5лв най вероятно но сега трицифрени суми... а в представителството не ми се пита че там ще е ужс...
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: копиране на чип ?

Мнение от didka »

Щом имаш чип, нещата са други. Аз бях изгубил единствения. В този случай незнам каква е процедурата.
Dog drags - no tracks...
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: копиране на чип ?

Мнение от niggaz_nature »

Питай мартин колко пари ще ти иска за дубликат. На гурко 100 отсрани на блока.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: копиране на чип ?

Мнение от besniaa »

При автоключар, ако те е страх,че ще ти открадне колата - в офиц.представителство, на сериозна цена. Вариант за офиц.представителство на цена за социално слаби или св.Петър ключар и спокоен сън няма :))
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: копиране на чип ?

Мнение от realprofesora »

За всяка марка процедурата е различна. На някои се прави ключа , слага се чипа и се обучава със софтуер. На други просто се копира чипа и се пействат данните в новия чип. Отиди на ключаря срещу Дома на строителя( спирката на Перуна и малко по-нагоре по Патриарха. Там ще ти кажат цената. Там наскоро на Мерцедес Вито свалихме компа на имобилайзера , направиха нов ключ според бравата и обучиха ключа със софт -120лв всичко.
Popopopopo
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

Re: копиране на чип ?

Мнение от Mikk »

Не си писал за коя марка, модел, година става дума защото има значение. При старата ми кола, беше нужно да знаеш ПИН кода си, аз го нямах но колега който имаше кабел vagtacho ми го прочете, от там на ключаря, казваш си пина и си готов. Да ми прочетат пина ключарите ми искаха 50лв.
Публикувай отговор