Сервиз car audio Стара Загора

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Сервиз car audio Стара Загора

Мнение от nike718 »

Здравейте,
необходим ми е сервиз за авто аудио техника.
Имам една Корса 2001, на която е слагано CD и сега върнаха оригиналното аудио, но нещо не е свързано като хората.
Губи си станциите, има постоянен плюс за захранване и трябва да се гаси от копчето и колата има мулифункционален волан, който в момента не работи, поради факта, че който е връщал оригиналното радио не е поставил някаква букса за това.

Кажете читав сервиз , който ще ми свършат работата, без да си оставят ръцете, както до сега.
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Сервиз car audio Стара Загора

Мнение от nike718 »

:?:
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Сервиз car audio Стара Загора

Мнение от realprofesora »

Според думите ти разбирам че радиото няма постоянен + и затова си губи паметта(станциите), относно тази някаква си букса за мултиволана, ако някой я е резнал ще е голяма заигравка. Дано да си стои там и само да не е мушната където трябва.
След седмица, ако не намериш ми се обади да го оправя. Че утре заминавам към морето.
Popopopopo
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Сервиз car audio Стара Загора

Мнение от nike718 »

realprofesora написа:Според думите ти разбирам че радиото няма постоянен + и затова си губи паметта(станциите), относно тази някаква си букса за мултиволана, ако някой я е резнал ще е голяма заигравка. Дано да си стои там и само да не е мушната където трябва.
След седмица, ако не намериш ми се обади да го оправя. Че утре заминавам към морето.
Напротив, има постоянен + и като се махне контактният ключ, радиото продължава да си работи и трябва да бъде изключено от копчето.Иначе не си губи запаметените станции.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Сервиз car audio Стара Загора

Мнение от realprofesora »

Ок Като се върна ще го направя.
Popopopopo
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Сервиз car audio Стара Загора

Мнение от nike718 »

Проблема е разрешен от сервиза на Pioneer в Стара Загора,

Станциите се губиха, защото антенният усилвател на антената на покрива е изгорял( не знаех че има такъв )
Към радиото е подаден + който е от контактният ключ и при изваждане на ключа, радиото си гасне.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Сервиз car audio Стара Загора

Мнение от didka »

Свързаха ли ти копчалъците по волана?
Dog drags - no tracks...
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Сервиз car audio Стара Загора

Мнение от nike718 »

didka написа:Свързаха ли ти копчалъците по волана?
Не, не става с това радио, оказа се ,че все пак това не е оригиналното за модела и няма пинове за управлението от волана.
Абе българска работа, вкарваме кола, на която всичко си и работи, след това изкормяме всичко от нея, радио, гуми и т.н. за да вземем още 20-50 лева отгоре. Модела на Корса Ц от тази година е със CD а това е с касета.Не че ми е толкова важно, ползвам само радиото, ама си беше добре всичко да си работи в оригиналният му вид.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Сервиз car audio Стара Загора

Мнение от didka »

Ясно. И аз се дразня много като видя по моргите сносна кола с изкормерно стерео, но какво да се прави българска му работа. Виждал съм например Philips CAR400, което е с управление от волана в Опел Астра, която няма мултиволан... Менкат ги както си искат.
Dog drags - no tracks...
Публикувай отговор