Нано стикери - работят ли?

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Нано стикери - работят ли?

Мнение от Nirvana »

Колеги,
поразрових се малко за тия нано стикери за регистрационния номер, но срещам различни коментари. Според някои камерите не могат да различат официалния ти номер, а виждат частично, а според други, няма нищо скрито за камерата.
Някой от вас ползвал ли е такова чудо? Знам, че става и лак за коса ако се напръска на номера, но това значи след всеки дъжд да се пръска наново.

http://nqmaglobi.com/
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: Нано стикери - работят ли?

Мнение от The enD »

Кво ще кажеш да караш в лимита? ;)
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Нано стикери - работят ли?

Мнение от nike718 »

Nirvana написа:Колеги,
поразрових се малко за тия нано стикери за регистрационния номер, но срещам различни коментари. Според някои камерите не могат да различат официалния ти номер, а виждат частично, а според други, няма нищо скрито за камерата.
Някой от вас ползвал ли е такова чудо? Знам, че става и лак за коса ако се напръска на номера, но това значи след всеки дъжд да се пръска наново.

http://nqmaglobi.com/
Не работят, нито лака за коса върши работа.Камерите са специални, това което рекламират с видеото е глупост, снимай си номера със светкавица и ще видиш че няма да ти се чете номера и без нанофолио.
Караш си с ограничението!
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Нано стикери - работят ли?

Мнение от Nirvana »

The enD написа:Кво ще кажеш да караш в лимита? ;)
Аз за никъде не бързам, просто питам от любопитство, защото сега е бумнал интернет от такива реклами.
Не съм от бързаците, нито автомобила ми го позволява!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Нано стикери - работят ли?

Мнение от sawo »

Пълна измислица са това. Тези, които си крият номерата се вижда веднага, че са променяни. Тествани са доста пъти.
Публикувай отговор