3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от Mendeleev »

Здравейте. Интересувам се има ли в Стара Загора 3D стенд за регулиране на мост на автомобили? Ако има къде се намира, че искам да ползвам точно такъв.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: 3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от realprofesora »

Сервиз ИТА -имат страхотен стенд, дигитален, тества преден и заден мост. Разпечатка и др.
https://www.google.bg/maps/@42.4080314, ... 6656?hl=bg
Popopopopo
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: 3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от Mendeleev »

След голямо ровене успях да намеря един такъв сервиз: http://avtochastite.bg/listing-%D0%BC%D ... -2451.html
За някой друг 3D знаете ли? А може и да е само този.
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: 3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от Mendeleev »

Вчера ходих и съм изключително доволен. Всичко става с камери и си гледаш на монитора стойностите и няма лъжа, няма измама. Оказа, че освен този сервиз на още едно място има такъв стенд. За някой, който се чуди къде са двата - единия е Бош точно при дома на инвалида, а другия е Ауто хит. Дано съм бил полезен. :)
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: 3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от niggaz_nature »

А каква е цената на реглажа?
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: 3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от The enD »

Mendeleev написа:Вчера ходих и съм изключително доволен. Всичко става с камери и си гледаш на монитора стойностите и няма лъжа, няма измама. Оказа, че освен този сервиз на още едно място има такъв стенд. За някой, който се чуди къде са двата - единия е Бош точно при дома на инвалида, а другия е Ауто хит. Дано съм бил полезен. :)
Ти ходи на Бош ?
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: 3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от realprofesora »

Цената кажи. Че на мен в Омегата ми вземат 15лв и също съм доволен.
Popopopopo
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: 3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от niggaz_nature »

realprofesora написа:Цената кажи. Че на мен в Омегата ми вземат 15лв и също съм доволен.
Тея в Омегата са ми много интересни. Отивам да ми правят реглаж не съм питал за цената и като почнаха да го правят ми вика имаш луфт в единия болт на носача . Викам направи сега реглажа аз като го сменя пак ще дойда за друг реглаж. Взеха ми 15 лв . Отивам след 2 седмици имаха доста работа 3-4 коли чакаха и като ми направиха реглажа давам му 15 лв и викам нали токолва - отговора беше аа 20 лв е !!!! . Както и да е вика айде дай 15 лв . С една дума вземат колкото мислят че могат да измъкнат от човека . Проблема им беше че явно не са ме запомнили първия път и като отидах повторно с чисти и спретнати дрехи са си казали дай да му вземем 20 лв се пак кара джип . За мен това отношение може да ме откаже от услугите на подобен сервиз и за това питах и аз за цената ;) .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: 3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от Mendeleev »

realprofesora написа:Цената кажи. Че на мен в Омегата ми вземат 15лв и също съм доволен.
Да, аз ходих на Бош. Там вземат в зависимост от това дали регулират двата моста или само единия. На мен регулираха и двата моста и ми взеха 36 лева. Вярно не са като на Омегата, но аз предната кола я карах там и не останах доволен. Въпрос на избор е все пак. Тук виждам реални стойности, които в нормите са оцветени в зелено, а ако не са добре са в червено и всеки може да види в какво положение му оставят колата. Отделно след реглажа ти дават разпечатка със стойности преди и след работата.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: 3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от sawo »

Това ли е 3D реглажа със стойностите на монитора в зелено и червено ? Това го има почти навсякъде - например бензиностанция ОК, аз лично ходя в МотоЕксперт до Багира. 15 или 20 лева беше реглажа ,не мога сега да си спомня и регулират задължително и двата моста.
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: 3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от Mendeleev »

sawo написа: Пон Ное 23, 2015 0:15 am Това ли е 3D реглажа със стойностите на монитора в зелено и червено ? Това го има почти навсякъде - например бензиностанция ОК, аз лично ходя в МотоЕксперт до Багира. 15 или 20 лева беше реглажа ,не мога сега да си спомня и регулират задължително и двата моста.
Къде точно се намира този МотоЕксперт и някой знае ли каква е цената към момента?
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

Re: 3D стенд за регулиране на мост на автомобил

Мнение от Mikk »

Mendeleev написа: Нед Мар 12, 2017 12:27 pm Къде точно се намира този МотоЕксперт и някой знае ли каква е цената към момента?
Google Maps МотоЕксперт
Публикувай отговор