Монтаж на ксенон, дневни LED светлини и всякакви светлини по колата

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Монтаж на ксенон, дневни LED светлини и всякакви светлини по колата

Мнение от realprofesora »

Mendeleev написа: Сря Мар 22, 2017 21:42 pm Не искам да отварям нова тема за Динко ( и в никакъв случай да не звучи като реклама! ), но за последния един месец ми доказа, че може да се разчита на него и да удовлетвори и най-капризните прищявки на всеки човек.
Старае се да постигне максимално добре изискването за това как трябва да се направи каквото и да е.
С моите дневни светлини си игра достатъчно дълго и отдели много усилия и време само и само да ми угоди.
Да не влизам в полемика за ксенона ми, че е болна тема ( проблем с евтини китайски техники ).
Съживи една умряла таратайка и я превърна в един красив бял лебед - колкото и смешно да звучи.
Дано повече хора има в този град и форум така готови да помогнат и отделят внимание и време за всеки нуждаещ се!
Eййййй, какви майстори имаше ведно време.....като помня аз кога бях млад....
Popopopopo
Salamura
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 22:36 pm

Re: Монтаж на ксенон, дневни LED светлини и всякакви светлини по колата

Мнение от Salamura »

елимекс DRL
Някой пробвал ли е модула? Гледах в ОЛХ по-скъпи но са с повече жици за свързване а мен сложнотия не ми трябва.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Монтаж на ксенон, дневни LED светлини и всякакви светлини по колата

Мнение от realprofesora »

Salamura написа: Нед Мар 26, 2017 1:36 am елимекс DRL
Някой пробвал ли е модула? Гледах в ОЛХ по-скъпи но са с повече жици за свързване а мен сложнотия не ми трябва.
На времето имах такъв модул и бях мн доволен, струваше 30лв. Още си го пазя, но вече карам с две ленти светодиодни за дн светлини...включват се още като подам контакт-харчат 16вата.
Popopopopo
Публикувай отговор