Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от Mikk »

Някой зарежда ли от Бензиностанция Rila Oil.
Как е качеството на горивото. Защото ако горивото е ОК е редно да подкрепим бензиностанцията която сваля цените в града ни.
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1264
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от emzo »

Не е най-евтината в града.

Относително е. Ще иде някой с АГУ и ще оплюе газта им, ще иде някой с ГИ добре настроен и изряден и няма да има проблеми.

Ще сипе някой нафта със заминали разпръсквачи и ще оплюе нафтата.
Няма да има меродавни мнения.
Последно промяна от emzo на Вто Дек 22, 2015 11:05 am, променено общо 1 път.
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от muhogon »

Заредих газ на тая бензиностанция, преди 2-3 години, беше наскоро открита. Беше доста по-евтино, но ми даде висок разход, и повече не съм ходил там. Все пак, с този разход, и като сложа и отстъпката с карти от други места, практическа разлика няма!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от Mikk »

@emzo
Принципно си прав, но ще се съберат мнения, от които да си направим изводи.

@muhogon
Аз никога не съм зареждал, веднъж месечно ходя до Метро и минавайки край нея ,не си спомням да съм виждал кола да зарежда там, обаче гледам във Fuelo винаги е най евтината, и се чудя кое не е наред.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от muhogon »

Всичко и е наред, поне видимо, за по-евтиното, е логично, неизвестна е, почти извън града, не може да се конкурира на равна нога с големите вериги! Същото е положението и с 99+, там винаги държат по-ниска цена. Иначе е лесно, поне аз постъпвам така - зареждам, пробвам как върви колата, разход, и тогава решавам, дали ще ходя там и занапред! Но истината е, че е на неудобно място, едва ли някой от Чучурите или Железник, ще ходи там, остава им близките блокове до ДЗУ, и Зора.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
tarlyo
Потребител
Потребител
Мнения: 316
Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 17:37 pm

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от tarlyo »

Колега си зареди там колата, дизел, до горе. Събра 67 литра, при 66 литра резервоар, в който имаше поне 5-6 литра гориво.
Газ ми събра 23.8л при 30л бутилка, което е нормално. Налягане 10атм на колонката. Разхода ми е колкото и като зареждам от Зара-та.
Иначе клиенти има много, особено сутрин в началото на работния ден и вечер в края му.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от realprofesora »

Бензиностанцията няма грешка, евтина е ,но са си СИВ сектор. Нито чукат на касов апарат , нито бележки касови дават, за мен си е чисто мутренска . Събират си инкасото с някво черно Чероки, ама халал да им е мангиза, важното е народа да е доволен.....и партийната каса.
Popopopopo
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от sawo »

realprofesora написа:Бензиностанцията няма грешка, евтина е ,но са си СИВ сектор. Нито чукат на касов апарат , нито бележки касови дават, за мен си е чисто мутренска . Събират си инкасото с някво черно Чероки, ама халал да им е мангиза, важното е народа да е доволен.....и партийната каса.
Да, някакви здрави мутри са - имат и в други градове и цените им навсякъде са най-ниски.
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от besniaa »

Зарата е много зле. Газ, бензин и дизел - по-висок разход и кофти работа на мотора при няколко автомобила.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от Mikk »

За Зарата и аз само лоши отзиви съм чувал, по тази причина не съм зареждал никога там.

Бяха ми прехвалили ЕКО то, доста време там зареждах докато 2-3 зареждания колата се спъна и не искаше да върви. От около година ги шикартирах, зареждам там само в краен случай.
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от nike718 »

От 15 години зареждам само на OMV и до сега никога не е имало проблем с вървене, палене или замръзване. Говоря за Дизел, от обикновения.
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от Roshavv »

За дизела "Круиз" най ми допада цена-качество. Имат и едни чипове с 10ст надолу. Доволно си върви и няма никакви дертове.Вчера тествах пак си направи 200 на подобието на магистрала.
На тази "Рила" малко слабичка идва нафтата и цената и е като на Круиз с отстъпката.
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от stivans »

besniaa написа:Зарата е много зле. Газ, бензин и дизел - по-висок разход и кофти работа на мотора при няколко автомобила.
На Зара зареждах газ две години докато установих,че на Еко ми дава от 1 до 2 литра по нисък разход.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от admin »

Аз зараждам само ОМВ премиум дизел, по ми харесва как върви с него колата един - два пъти си правих експерименти да зареждам от други бензиностанции, градско не се усеща, но на дълъг път ми направи впечатление, че колата е мудна и по бавно набира. Не знам дали така ми се е сторило, но се върнах обратно на ОМВ.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1264
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Най евтината бензиностанция в Стара Загора

Мнение от emzo »

Админ, при изрядна кола, разлика между обикновена нафта на омв и премиум - НЯМА.
Както искаш така го тълкувай.
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Публикувай отговор