КЪДЕ в Стара Загора могат да ми поставят ТЕМПОМАТ на Опел?

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
absurd4o
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Юни 28, 2006 6:19 am

КЪДЕ в Стара Загора могат да ми поставят ТЕМПОМАТ на Опел?

Мнение от absurd4o »

Здравейте! Интересува ме КЪДЕ в Стара Загора могат да ми поставят качествено ТЕМПОМАТ/автопилот/ на Опел Зафира Б със всичките корекции в софтуера на бордкомпютъра на автомобила? Ще съм благодарен на всеки отзовал се по темата...а и ако някой знае някаква ориентировъчна цена за услугата...
samoaz
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 16:02 pm

Re: КЪДЕ в Стара Загора могат да ми поставят ТЕМПОМАТ на Опел?

Мнение от samoaz »

Каква е точно зафирата? В най-добрия случай имаш цялата инсталация без лостчето. Такова се намира за около 120 лв ново. Ще ти трябва само активация с оп ком. В опел форума има доста информация.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: КЪДЕ в Стара Загора могат да ми поставят ТЕМПОМАТ на Опел?

Мнение от realprofesora »

Popopopopo
Аватар
absurd4o
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Юни 28, 2006 6:19 am

Re: КЪДЕ в Стара Загора могат да ми поставят ТЕМПОМАТ на Опел?

Мнение от absurd4o »

Благодаря ви! Зафирата е 2008, и предполагам има всички джаджи по съединители и т.н., и аз форума на ОПЕЛ го гледах, но да ви кажа ми се ще да се заеме човек който ПРАВИ ТАКИВА НЕЩА и е правил същото подобрение на същия тип автомобил!..ся експерименти на собствената си кола не се наемам да си правя а и тези пипкавите истории определено са ми чужди...с ОП-КОМ не съм се докосвал през живота си и ме е страх да не засера нещо...та все пак ако се сещате за някое място ОСВЕН лицензирания сервиз на ОПЕЛ...
п.с.- realprofesora , имам да ти давам едни пари и колкото и да са малко не съм забравил и не се правя на халосан...работя в Сливен и постоянно съм на обороти! Ще се разплатим.
Публикувай отговор