Смяна на автостъкла?

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
SisyIv
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Фев 11, 2016 16:35 pm

Смяна на автостъкла?

Мнение от SisyIv »

Здравейте! Не знам дали тук е правилното място, но пиша с молба за съвет по конкретен проблем. Един камион, движещ се пред мен, ми хвърли камъче, което удари по предното стъкло и го спука от дясната страна. Пукнатината е доста голяма и определено се вижда. След три седмици мъжът ми се прибира от чужбина и искам до тогава да съм го сменила. Моля ви да ми препоръчате читав сервиз, който да се справи навреме. Близо до нас има сервиз и се чудех дали да не го пробвам. Някой от вас ползвал ли е услугите им? Иначе съм чувала добри отзиви за сервизите на ххх. Ще се радвам да прочета мнения по темата от патили си. Предварително благодаря :)
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Смяна на автостъкла?

Мнение от admin »

Аз специално, използвам само услугите на оторизираните сервизи. Така знам кого да обвинявам, не някакви си квартални сервизчета които така ти направят ремонта, че после няма на кого да се оплачеш защото днеска ги има утре ги няма, но като цяло смятам, че въпроса ти е реклама и за това премахвам линка към сайта на въпросните "майстори" и името на "великия" сервиз никому не известен.
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор