Търся сервиз в Ст. Загора

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от muhogon »

Търся кадърен сервиз в града, където, освен всичко, да имат и софтуер за Мазда! Трябва да се видят някои неща по предния мост, няма да е зле, ако същите имат и стенд.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от eleena »

Сервизът, който се намира на отбивката за дома на инвалида, стендът им е качествен.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от realprofesora »

eleena написа:Сервизът, който се намира на отбивката за дома на инвалида, стендАт им е качествен.
Точно там отидохме с един приятел и срещнах отчайващо негативно отношение като към клиент....даже не погледнаха колата. Просто казаха , ако не са ви добре дюзите ги пращаме еди къде си за 500лв и , ако сме балъци на зззззззззззззор и да клъвнем добре, ако ли не прав ни път, Такива като нас с лопата да ги ринеш. Та не очаквай някакво отношение като към клиент....по скоро те виждат като банкнота...точно там .
Последно промяна от realprofesora на Пет Мар 25, 2016 10:50 am, променено общо 1 път.
Popopopopo
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1264
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от emzo »

Навсякъде, където са на заплата те гледат, все едно им бъркаш в .... :)
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от eleena »

Не знам, аз отидох за регулиране на преден и заден мост и останах изключително доволен и от работата, и от отношението. Може пък тогава да са си получили заплатата :) И от друго останах впечатлен- за първи път в сервиз да ми издадат касова бележка.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от muhogon »

Търся сервиз, където поддържат софтуер за хонда, и да разбират, най-вече? Не ми препоръчвайте оторизирания им, на пътя за Богомилово, че дерат по 10 кожи, без да гарантират краен резултат!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от Mendeleev »

Ако някой търси сервиз за VAG автомобили в никакъв случай да не ползва сервиза на двамата братя зад бързо хранене "Македония".
Може да са всичко друго, но не и коректни - едни накладки, които струват 75 лева ми ги таксуваха за 105 лева; за смяна на масло и 4-те филтъра на двигателя искат 200 лева, а на другите места е 110 лева някъде ( за моята кола )... въобще стократно завишение на всички цени. Там трябва да си нарко дилър или нещо подобно, за да ти се вържат сметките.
Съвет за бъдещи ползватели на сервиза.
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от Mikk »

Mendeleev написа: Чет Мар 30, 2017 21:16 pm Ако някой търси сервиз за VAG автомобили в никакъв случай да не ползва сервиза на двамата братя зад бързо хранене "Македония".
Може да са всичко друго, но не и коректни - едни накладки, които струват 75 лева ми ги таксуваха за 105 лева; за смяна на масло и 4-те филтъра на двигателя искат 200 лева, а на другите места е 110 лева някъде ( за моята кола )... въобще стократно завишение на всички цени. Там трябва да си нарко дилър или нещо подобно, за да ти се вържат сметките.
Съвет за бъдещи ползватели на сервиза.
Има голяма разлика в цената между туба и варел при маслата. Аз лично не намерих сервиз за смяна на масла дето не ти искат 200 лв. ако не сипваш наливно масло.
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от Mendeleev »

Mikk написа: Чет Мар 30, 2017 23:28 pm
Mendeleev написа: Чет Мар 30, 2017 21:16 pm Ако някой търси сервиз за VAG автомобили в никакъв случай да не ползва сервиза на двамата братя зад бързо хранене "Македония".
Може да са всичко друго, но не и коректни - едни накладки, които струват 75 лева ми ги таксуваха за 105 лева; за смяна на масло и 4-те филтъра на двигателя искат 200 лева, а на другите места е 110 лева някъде ( за моята кола )... въобще стократно завишение на всички цени. Там трябва да си нарко дилър или нещо подобно, за да ти се вържат сметките.
Съвет за бъдещи ползватели на сервиза.
Има голяма разлика в цената между туба и варел при маслата. Аз лично не намерих сервиз за смяна на масла дето не ти искат 200 лв. ако не сипваш наливно масло.
Аз питах на две места - на едното място е от варел, но на другото е с туба. Самото масло в туба Тотал струва 63 лева ( проверявах и в нета ). Ама те си го докарват от отстъпките.
А при двамата братя ми казаха за масло 103 лева само + филтрите + 40 лева смяна. Навсякуъде казват ако вземеш всичко от нас смяната е безплатна.
genkogenev
Потребител
Потребител
Мнения: 155
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 21:19 pm

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от genkogenev »

muhogon написа: Пон Юни 20, 2016 11:31 am Търся сервиз, където поддържат софтуер за хонда, и да разбират, най-вече? Не ми препоръчвайте оторизирания им, на пътя за Богомилово, че дерат по 10 кожи, без да гарантират краен резултат!
Точно там се ходи за диагностика на софтуер за хонда.
Обаче само за това ! :grin2: Не си прави с експерименти за софтуер другаде в Стара Загора .
Има и другаде но не в Стара Загора / особенно за ДПФ / Инфо на ЛС
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от realprofesora »

genkogenev написа: Съб Апр 01, 2017 21:50 pm
muhogon написа: Пон Юни 20, 2016 11:31 am Търся сервиз, където поддържат софтуер за хонда, и да разбират, най-вече? Не ми препоръчвайте оторизирания им, на пътя за Богомилово, че дерат по 10 кожи, без да гарантират краен резултат!
Точно там се ходи за диагностика на софтуер за хонда.
Обаче само за това ! :grin2: Не си прави с експерименти за софтуер другаде в Стара Загора .
Има и другаде но не в Стара Загора / особенно за ДПФ / Инфо на ЛС
Хондата е бензинова, няма дпф има газ. Голяма драма.
Popopopopo
kiril

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от kiril »

Поръчах си нов съединител за колата от https://maxcar.bg/avtochasti/bmw/1-e87/ ... 252/10150/ . Днес пристигна и сега ми се налага да намеря майстор, който да ми го смени. Някой може ли да ми даде насоки при кого да отида?
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1264
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от emzo »

Не мога да ти препоръчам, но е желателно да си там, като свалят кутията, за да се убедиш лично в състоянието на маховика.
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от realprofesora »

kiril написа: Вто Авг 15, 2017 17:53 pm Поръчах си нов съединител за колата от https://maxcar.bg/avtochasti/bmw/1-e87/ ... 252/10150/ . Днес пристигна и сега ми се налага да намеря майстор, който да ми го смени. Някой може ли да ми даде насоки при кого да отида?
Това ми звучи повече на реклама на сайт за части, отколкото на търсене на сервиз.
Иначе ти препоръчвам сервиза на БМВ в Зора. Там са най добри в смяна на съединители които са поръчани и пристигнали от този сайт за части.
Popopopopo
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Търся сервиз в Ст. Загора

Мнение от didka »

:lol: :cheers:
Dog drags - no tracks...
Публикувай отговор